מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
מד רעש
SPL3
מד רעש
מד הרעש SPL3 משלב את כל הדרוש בחוק הרעש וגני ארועים ולגני ארועים עם אפשרות להגבלת עוצמה וכך להיות מוגנים מפני הפסקות חשמל למערכת ההגברה.
 
 
מד רעש עם מיקרופון חיצוני
SPL5
מד רעש עם מיקרופון חיצוני
מד רעש עם מיקרופון חיצוני. ניתוק חשמל לאחר פרק זמן קבוע מראש, התרעה על ידי מנורה חיצונית על מפלס רעש תקין או חזק מדי, אגירת נתונים למשך חודשיים, שליטה דרך IP, קבלת גרף מרחוק, 3 TIME SLOT לקביעת ספי רעש שונים לשעות היום ועוד. ניתן להשתמש במכשיר גם כמגביל רעש—ואז העוצמה לא תעבור את הסף.
 
 
מערכת תצוגה רעש
DATEQ-D2
מערכת תצוגה רעש
מערכת תצוגה רעש, התצוגה מראה את הערך הנמדד בפועל באמצעות מיקרופון מדידה (כלול בערכה). כאשר הערך חוצה את הרמה המוגדרת מראש צבע התצוגה מתחלף מירוק לאדום. יחידה זו יכולה לשמש כהתקן עצמאי, או כצג המחובר למכשיר מד רעש מדגם SPL5. ניתן להגדיר ולכייל את המד באמצעות תוכנת מחשב
 
 
קונסולת שידור מקצועית
BCS70
קונסולת שידור מקצועית
קונסולת שידור מקצועית מבוקרת מיקרופרוססור בכל ערוץ.
 
 
קונסולת שידור אנלוגית מקצועית
BCS50
קונסולת שידור אנלוגית מקצועית
קונסולת שידור אנלוגית מודולרית מקצועית במחיר מפתיע. בשימוש בעשרות תחנות רדיו לימודיות ואזוריות !!
 
 
קונסולת שידור 8 ערוצים מודולרית
BCS25
קונסולת שידור 8 ערוצים מודולרית
קונסולת שידור מודולרית מקצועית לאולפנים קטנים, ניידות שידור
 
 
מגביל עוצמה
SPL2
מגביל עוצמה
SPL2 מאפשר הגבלת עוצמה למערכת ההגברה.
 
 
הייבריד אנלוגי מקצועי לקו טלפון
TH-2
הייבריד אנלוגי מקצועי לקו טלפון
מחיר קטלוגי: 2052
TH2 הייבריד אקטיבי מקצועי מ DateQ הולנד. מכשיר מקצועי בגודל חצי 19". היחידה מאפשרת חיבור בין קו טלפון אנלוגי לקונסולת שידור, על מנת לאפשר להקליט\לשדר את השיחה באיכות צליל טובה יותר. כניסה ויציאת אודיו אנלוגי מאוזן בחיבור XLR עם אפשרות לחיבור מיקרופון ישירות להייבריד ובכך מאפר לבצע שיחה ישירות מהמכשיר ללא תלות במיקסר חיצוני, אידאלי עבור עיתונאים. TH 2 מצויד בתכונה מיוחדת המפחיתה את עוצמת האות מההיברידית ב 6 dB כאשר האודיו נשלח מהמיקסר להיברידי, משמעות הדבר היא שהמתקשר מעומעם ב 6 dB כאשר הקריין באולפן מדבר. אפשרות לבחירת מצב של מענה אוטומטי Auto Answer. ניתוק אוטומטי Auto Hangup כאשר הקצה הרחוק מתנתק.
 
 
יחידה לזיהוי שקט בשידור
SD-1
יחידה לזיהוי שקט בשידור
כיום מרבית תחנות הרדיו עובדות עם מחשבי שידור בכדי להשאר באוויר במשך 24 שעות גם בשעות בהן אין אף אדם בתחנה. אבל מה קורה כאשר המחשב קורס... ואז יש שקט בשידור.. בלי פאניקה יחידה לזיהוי שקט בשידור SD-1 תדאג שהתחנה תשאר באוויר
 
 
MusiCall Matrix MAX
Matrix MAX8.16D
MusiCall Matrix MAX
The Matrix is the nerve centre of the MusiCall system. This ‘black box’ performs all the switching and volume controls at your command. The Matrix can be easily configured using the internal webserver and configuration interface. The configuration interface allows easy adjustments of input sensitivity and equalizer settings, source and program names and system power up defaults.
 
 
MRC Control Panels
Musicall-At the scene
MRC Control Panels
he Wall-Mounted Control Panels are available in various colours and styles to meet the demands of our most demanding customers, architects and interior decorators.