מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
כרטיס קול חיצוני
FW810S
כרטיס קול חיצוני
כרטיס קול בממשק Firewire של Lexicon עם קדם מגברים ואפקטים של dbx. אולפן הקלטה מקצועי ביחידה אחת!
 
 
מולטי אפקט סטריאו מקצועי
MX-300
מולטי אפקט סטריאו מקצועי
מולטי אפקט סטריאו מקצועי אידיאלי לאולפן הקלטות או להופעות חיות. דגם מקצועי עם שליטה מוחלטת על כל הפרמטרים של האפקטים.
 
 
מולטי אפקט MX200
MX200
מולטי אפקט MX200
מכשיר אפקטים מקצועי
 
 
כרטיס קול
I•ONIX FW810S
כרטיס קול
כרטיס קול בממשק Firewire של Lexicon עם קדם מגברים ואפקטים של dbx. אולפן הקלטה מקצועי ביחידה אחת!
 
 
כרטיס קול חיצוני
Alpha
כרטיס קול חיצוני
כרטיס קול חיצוני המעניק לכם את היכולת להקליט היכן שרוצים ולשמור על המחשב הנייד!
 
 
כרטיס קול שולחני
I-O 22
כרטיס קול שולחני
כרטיס קול בעיצוב ארוגונמי מבריק וחדשני שיועד להתמקם בטבעיות בין המקלדת למסך שלכם. עם שליטה ובקרה מלאה על עוצמת כל הכניסות והיציאות על גבי הפאנל הקדמי, העבודה מול תוכנת ההקלטה שלכם נוחה וזורמת יותר מאי פעם!
 
 
כרטיס קול שולחני 2X4 בממשק USB 2.0
I-O 42
כרטיס קול שולחני 2X4 בממשק USB 2.0
בסדרת ה- I-ONIX כל כניסת מיקרופון כוללת קדם מגבר איכותי של dbx. קדם מגבר זה מאופיין ברמת רעש נמוכה במיוחד והוא מופעל על ידי מתח גבוה (V60), דבר שמעניק יציבות ותורם לקבלת איכות הקלטה מקצועית ואיכותית, עם טווח דינמי רחב. המרה מדויקת ומרשימה של אודיו מאנלוג לדיגיטל ומדיגיטל לאנלוג ברזולוציה של 24 bit/96 kHz ללכידת הפרטים העדינים ביותר בנגינה. I-ONIX U42S מסוגל להקליט 4 ערוצים בו-זמנית ומכיל 4 כניסות mic/line משולבות עם מתח פנטום +48V, שתי יציאות TRS מאוזנות, 2 כניסות instrument לכלים בעלי עכבה גבוהה (כמו גיטרות מוגברות למשל), 2 יציאות לאוזניות, כניסה ויציאה דיגיטלית סטריאו S/PDIF וחיבורי MIDI in, out. נובים לשליטה בעוצמת הכניסות והיציאות ממוקמים על הפאנל הקידמי, כולל מסך נורות חיווי לבקרה לכל ערוץ (8 רמות LED). חברת Lexicon, שם נרדף לאפקט הריוורב הטוב בעולם, כללו בכרטיס זה גם את ה- Pantheon II, פלאג ריוורב VST/AU הכולל 6 סוגי ריוורב עם 16 פרמטרים הניתנים לעריכה, ו- 35 פריסטים מוכנים החל מריוורבים לשירה, להופעה חיה ועד לאפקטים מיוחדים. קל להשלים את המיקס שלכם ולהפיק את המוסיקה עם הסאונד הטוב ביותר בזכות הריוורבים העשירים והמלאים שפרסמו את חברת Lexicon.
 
 
כרטיס קול חיצוני
Lambda
כרטיס קול חיצוני
כרטיס קול חיצוני איכותי בעל יכולת עבודה מושלמת בסביבת אולפן.
 
 
כרטיס קול שולחני 2X8 בממשק USB 2.0
I-O 82
כרטיס קול שולחני 2X8 בממשק USB 2.0
בסדרת ה- I-ONIX כל כניסת מיקרופון כוללת קדם מגבר איכותי של dbx. קדם מגבר זה מאופיין ברמת רעש נמוכה במיוחד והוא מופעל על ידי מתח גבוה (V60), דבר שמעניק יציבות ותורם לקבלת איכות הקלטה מקצועית ואיכותית, עם טווח דינמי רחב. המרה מדויקת ומרשימה של אודיו מאנלוג לדיגיטל ומדיגיטל לאנלוג ברזולוציה של 24 bit/96 kHz ללכידת הפרטים העדינים ביותר בנגינה. I-ONIX U82S מסוגל להקליט 8 ערוצים בו-זמנית ומכיל 8 כניסות mic/line משולבות עם מתח פנטום +48V, שתי יציאות TRS מאוזנות, 2 כניסות instrument לכלים בעלי עכבה גבוהה (כמו גיטרות מוגברות למשל), 2 יציאות לאוזניות, כניסה ויציאה דיגיטלית סטריאו S/PDIF וחיבורי MIDI in, out. נובים לשליטה בעוצמת הכניסות והיציאות ממוקמים על הפאנל הקידמי, כולל מסך נורות חיווי לבקרה לכל ערוץ (8 רמות LED). חברת Lexicon, שם נרדף לאפקט הריוורב הטוב בעולם, כללו בכרטיס זה גם את ה- Pantheon II, פלאג ריוורב VST/AU הכולל 6 סוגי ריוורב עם 16 פרמטרים הניתנים לעריכה, ו- 35 פריסטים מוכנים החל מריוורבים לשירה, להופעה חיה ועד לאפקטים מיוחדים. קל להשלים את המיקס שלכם ולהפיק את המוסיקה עם הסאונד הטוב ביותר בזכות הריוורבים העשירים והמלאים שפרסמו את חברת Lexicon.
 
 
כרטיס קול 8X4X2 בממשק USB למחשב
Omega
כרטיס קול 8X4X2 בממשק USB למחשב
מערכת הקלטה מלאה ואינטגרלית הכוללת בתוכה את Omega - ממשק מיקסר USB 8X4X2 I/O, תוכנת הקלטה Cubase LE מבית Steinberg להקלטה ועריכה של אודיו ו- MIDI ואת אפקט ריווב הפלאג-אין Pantheon של Lexicon. כרטיס ה- Omega מאפשר הקלטה של עד 4 ערוצי אודיו בו-זמנית. קדם-מגברי המיקרופונים, מסדרת ®Silver Series של dbx כוללים מתח פאנטום 48V להפעלת קונדנסר. בנוסף כולל הכרטיס שקעי Insert על כניסות המיקרופון, כניסה/יציאה דיגיטלית סטריאו S/PDIF, חיבורי MIDI In/Out, ארבע כניסות Line מאוזנות/לא מאוזנות וכניסת Instrument לכלים בעלי עכבה גבוהה.