מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
סט מיקרופונים קונדנסר להקלטה סטריאופונית.
E150 StereoSet
סט מיקרופונים קונדנסר להקלטה סטריאופונית.
מחיר קטלוגי: 1596
With The E150 Series, MicW Once Again Breaks New Ground. For The First Time, A Micro-Perforated Stainless Steel Panel Is Used As A Front Grille - An Incredible 2,300 Holes With A Diameter Of Just 0.25mm! The Resulting Effect On The Sound Is Significant. Popping And Sibilance Are Greatly Reduced Without Any Negative Impact On The Overall Quality. This Technology Is Very Common In Aerospace And Industrial Audio Measurement. It Enables Every Nuance (Detail) Of The Signal Is Transmitted Unaltered*. Recordings Sound Extremely Natural And "Rounded", With High Resolution And Transient Response.
 
 
מיקרופון דש זעיר בקליטה הקפית OMNI בחיבור 3.5 מ"מ
i825
מיקרופון דש זעיר בקליטה הקפית OMNI בחיבור 3.5 מ"מ
מחיר קטלוגי: 556
i825 של חברת Mic-W הינו מיקרופון דש זעיר ואיכותי, המיקרופון גם עמיד מספיק לשימוש ENG. הגודל המזערי של המיקרופון הופך אותו מתאים ביותר להפקות בטלויזיה ובוידאו. פתרון המושלם לשימוש בטלפונים חכמים דוגמת מכשירי Android Iphone, כמו גם עם טאבלטים ומצלמות DSLR מכשירי הקלטה, ועוד..
 
 
מיקרופון דש זעיר כיווני
L825
מיקרופון דש זעיר כיווני
מחיר קטלוגי: 796
סדרה חדשה של מיקרופונים דש מקצועיים מ MicW, L825, מספק ביצועים מרביים למיקרופון זעיר שצריך להיות כמעט בלתי נראה. מרקם קליטה Omni וcardioid, צליל שקוף וברור L-Series MicW יכול לסייע לכם ביישומים רבים כמו: שידור, ENG, כנסים ועוד.. ניתן להזמין עם מתאמים למגוון רחב של מערכות אלחוטיות כגון AKG, SHURE, Sennheiser ואף בחיבור ישיר למיקסר 48V.
 
 
מיקרופון כיווני עם רגישות גבוהה לסמארטפון ומכשירי הקלטה
i266
מיקרופון כיווני עם רגישות גבוהה לסמארטפון ומכשירי הקלטה
מחיר קטלוגי: 580
i266 הוא מיקרופון כיווני cardioid ברגישות גבוהה המומלץ להקלטות קול באיכות גבוהה. המיקרופון עמיד מספיק עבור מיקרופון ENG, הצליל ברור החם של מיקרופון i266 הוא בחירה מצוינת עבור שידור. מיקרופון זעיר ההופך את את הטלפון הסלולרי (iPhone או הAndroid) למכשיר הקלטה איכותי. i266 מתאים לשימוש בחדרי ישיבות, בחירה מצוינת עבור הקלטות חיות ועוד.
 
 
מיקרופון הקפי למדידות עבור אייפון
i436
מיקרופון הקפי למדידות עבור אייפון
מחיר קטלוגי: 636
I436 הוא מיקרופון מדידה מכויל העומד בתקן העולמי IEC 61672 Class 2 Sound Level Meter. הרגישות ותגובת תדר של כל מיקרופון i436 מכויל במפעל לפני המשלוח. עם i436 ואפליקציה ייעודית, הפתרון המושלם לשימוש בטלפונים חכמים דוגמת מכשירי Android ,iPhone או iPad יכול להפוך למכשיר מדידה מקצועי של רמת לחץ קול (SPL), או spectrum analyzer מפענח בזמן אמת (להרכבה עצמית) עבור מדידות. המיקרופון מציע צליל מדויק וללא עיוות בביצועים מעולים באריזה קטנה.
 
 
מיקרופון Shotgun קומפקטי למצלמות DSLR וטלפונים חכמים
iShotgun
מיקרופון Shotgun קומפקטי למצלמות DSLR וטלפונים חכמים
מחיר קטלוגי: 996
IShotgun הוא מיקרופון חדש בסידרה i-Series של MicW.מיקרופון Shotgun "רובה" סופר כיווני Super Cardioid בעיצוב ייחודי וקומפקטי, הפתרון המושלם לשימוש בטלפונים חכמים דוגמת מכשירי Android Iphone, כמו גם עם טאבלטים ומצלמות DSLR iShotgun מומלץ עבור עיתונאים, ולאנשי מקצוע הזקוקים לניידות. הופך את הסמארטפון למכשיר הקלטה נייד באיכות קול ללא פשרות.
 
 
מיקרופון כיווני Cardioid לסמארטפונים טאבלטים ומצלמות DSLR
i456
מיקרופון כיווני Cardioid לסמארטפונים טאבלטים ומצלמות DSLR
מחיר קטלוגי: 516
i456 הוא מיקרופון Cardioid להקלטות לכל מטרה. מיקרופון איכותי לביצועים גבוהים המשמש אלטרנטיבה למיקרופון הפנימי על iPad, iPhone או iPod Touch וסמארטפונים Android אידיאלי להקלטות שירה וכלים אקוסטיים, ראיונות, פגישות ועידה או בכל מקום המעוניינים ללכוד צליל באיכות גבוהה.