מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
פרוססור AGC לשידור
DBMax
פרוססור AGC לשידור
מעבד אודיו עבור שידור ברזולוציה גבוהה, עם מעבד דינמי (קומפרסור) 5 תחומים בשילוב של מעבד AGC ולימיטר 5 תחומים לשמירה על עוצמת שידור רצוייה, בנוסף איקיו דינמי, Stereo Enhancement לשיפור תמונת הסטריאו. אשף הגדרות אוטומטי יפיק תוצאה אופטימלית עבור יציאת השידור. ליחידה כניסות ויציאות (דיגיטלי ואנלוגי) מאוזנות AES/EBU I/O. אפשרות לשליטה מרחוק באמצעות GPI או באמצעות RS485. תצוגת מסך גדולה ומוארת עם מד עוצמת כניסה ויציאה וPhase Correlation.
 
 
פרוססור שידור TV רב ערוצי
DB8 MKII
פרוססור שידור TV רב ערוצי
Consistency in loudness is the single most important audio issue in broadcast. That is why DB8 and DB4 units are the most widely used digital transmission processor today. Quite simply, they have set a new standard for real-time loudness control and format conversion.
 
 
בקרת עוצמה Loudness Meter
TouchMonitor
בקרת עוצמה Loudness Meter
מד עוצמה עצמאי לשידור על גבי מסך מגע 7" או 9", עם אפשרויות פריסת תצוגה לפי התאמה, ממש ניהול WEB, תאימות לכל תקני השידור העיקריים כיום: ITU-R BS.1770, EBU R128 ATSC A/85. TouchMonitor is the ultimate, stand-alone loudness meter solution, featuring a touch screen with highly flexible layout options, an extremely consistent loudness readout and compatibility with all major broadcast standards, including ITU-R BS.1770, EBU R128 and ATSC A/85.
 
 
כרטיס קול חיצוני
Desktop Konnekt-6
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 1017
כרטיס קול מקצועי חיצוני בחיבור Firewire - הקלטה וניטור באיכות גבוהה באמצעות ממשק שולחני המאפשר להתמקד בביצועים במקום בטכנולוגייה. חבילה אולפנית הכוללת כרטיס קול מקצועי חיצוני, יחידת קדם-מגבר ™IMPACT, ריוורב M40 Algoflex, ופאנל מוניטורינג מתקדם. כמו כן מיושמת טכנולוגיית JetPLL למניעת שגיאות עיבוד, מנוע DSP פנימי וניתוב מתקדם וכל יתר המאפיינים הנדרשים על מנת להתחיל מיד בהקלטה ועיבוד של אודיו דיגיטלי בעמדה האישית.
 
 
כרטיס קול חיצוני
Impact Twin
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 2033
גרסה חדשה ל- Konnekt 24D. עם 4 יציאות וכניסות מאוזנות, 2 יחידות פרה-אמפ Impact III באיכות מעולה, ממשק A-DAT Optical וטכנולוגיית Jitter Elimination. הכרטיס מצויד בפאנל ניתוב ומיקסר פנימי (TC Near) מתקדמים לשליטה מלאה על כל המאפיינים, מנוע עיבוד אפקטים עצמתי מבוסס DSP מבית TC הכולל את חבילת Channel-Tools ו- Direct Monitor Reverb. בנוסף ישנם גם ממשק MIDI וכניסה/יציאה דיגיטלית בחיבור S/PDIF. כל אלה מגיעים במארז מתכת עמיד וחזק. Impact Twin נמצא ללא מתחרים ברמת מחיר זו.
 
 
שלט עוצמה מקצועי לרמקולים
Level Pilot
שלט עוצמה מקצועי לרמקולים
מחיר קטלוגי: 480
ה-Level Pilot הוא התקן לשליטה על הווליום של מוניטורים בעיצוב מקורי. אינו תופס מקום רב על השולחן. בסביבת האולפן מנחת הווליום נדרש בנתיב האות מהמיקסר/ממשק-אודיו אל המוניטורים, ומציע שליטה זמינה בהישג יד על עוצמת האודיו המושמעת. לא רק זמינות ונגישות חשובים כאן, אלא שיש טכנאים שאינם מוכנים לחבר שום התקן אקטיבי שעשוי להשפיע על האות בנקודה קריטית זו של בקרה, ומעדיפים מנחת אנלוגי פסיבי, ואם אפשר, בעל חיבוריות קו-מאוזן.