מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

  מגבר משולב מיקסר להתקנות

מגבר משולב מיקסר להתקנות

YAMAHA

MA2030
עם התקנה פשוטה והפעלה אינטואיטיבית, מעולם לא היה קל יותר לעורר לחיים את חלל בית העסק שלכם. ה- MA2030 מציע מגבר 2 ערוצים עם מיקסר המשלב EQ עם בס וטראבל וטכנולוגיית DSP שהיא המילה האחרונה במוצרי האודיו המקצועיים של YAMAHA . בין אם אתם מחפשים מוסיקת רקע לבית קפה, מסעדה, הגברה לחדר ישיבות, עסקים בקניונים ופעילויות הדורשות מיקרופון, ה- MA2030 יספק את הסאונד האידיאלי לעסק שלכם.

תוכנן לשימוש יומיומי

ה- MA2030 מכיל ממשק שעוצב במיוחד לתפעול פשוט. המכשיר נותן עדיפות לכפתורים הפעילים יותר כמו כפתור ווליום לעומת כפתורים פחות פעילים ובכך מאפשר יעילות בתפעול היומיומי. אין צורך בתהליכי מחשוב, כיול או תכנות מתקדם לצורך ההתקנה או ההפעלה, מיד לאחר התקנה פשוטה שאינה מצריכה ידע מיוחד, המערכת מוכנה ליצירת סאונד מלהיב לכל מטרה.

מעבדי DSP של Yamaha לסאונד משופר

3 כניסות סטריאו ו-2 כניסות קומבו למיקרופון מספקים את כל הכניסות הדרושות לכם. בנוסף המגבר כולל תכונות מתקדמות כמו מפחית פידבק כשהמיקרופון קרוב לרמקולים, הנחתה אוטומטית חלקה של מוסיקת הרקע בזמן כניסת קול למיקרופון ודרגת עוצמה אוטומטית ששומרת על העקביות בווליום לא משנה מהי העוצמה המקורית. 

יעיל, שקט וחסכוני

בלב ה- MA2030, נמצא מגבר Class D שמספק ביצועים עוצמתיים ועם דרישות כוח מינימליות בזמן ההפעלה. בכדי להבטיח תפעול שקט ואמינות גבוהה, המגברים כוללים עיצוב תרמי שמשיג קירור יעיל גם מבלי להשתמש במאווררי קירור. מדגמי הדגל היוקרתיים והמקצועיים של YAMAHA נלקחו תכונות הגנה חכמות, השומרות על ה- MA2030 ועל הרמקולים מכל מצב של עומס יתר.קישור לאתר החברה

קטלוג מוצר
צור קשר לקבלת הצעת מחיר