מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

  מיקסר שידור

מיקסר שידור

Allen & Heath

XB-14
מיועד למגוון יישומים, החל מאולפן רדיו קטן או תחנת שידור אינטרנטית, דרך רדיו בבתי חולים, מכללות, וקהילות, ועד אולפני שידור גדולים מרובי חדרים, ה XB-14 מצויד בשפע של תכונות שנועדו במיוחד לתחום השידור, כולל כניסות Telco לחיבור מאזינים המתקשרים טלפונית, התנעה באמצעות הזזת הפיידר (Fader Start) להפעלת ציוד חיצוני והשתקה אוטומטית של יציאות המוניטור, הפעלה אוטומטית של נגני מוסיקה באמצעות ערוץ סטריאופוני, יציאות אוזניות מרובות ונתיב סטריאו נוסף (Mix B). המיקסר תוכנן לפי דרישות ספציפיות של אנשי רדיו, העוסקים בחומר המופק לשידור ומתקשים במציאת מיקסר התפור לצרכים ובתקציב הגיוני. כיום יש מגוון אפשרויות מדיה, כמו פודקאסט, שידור קהילתי, שידורי אינטרנט ואפילו יוטיוב, וקהל משתמשים רחב חושף יכולות אלה, היכן שהמיקסר XB-14 נכנס לתמונה ומציע שפע של תכונות המשרתות מגוון רחב של יישומים. המיקסר מציע 4 ערוצי  מיקרופון/קו, ארבעה ערוצי סטריאו ושני ערוצי תקשורת לחיבוריות טלפונית, עם איקיו 3 אפיקים בערוצי המונו ואיקיו 2 אפיקים בערוצי הסטריאו והתקשורת. כניסות המיקרופון/קו מציגות הפעלת פיידר, מה שמאפשר שליטה על ציוד חיצוני או השתקה אוטומטית של יציאות הרמקולים למניעת פידבק ביישומים מקומיים או מופעלים עצמית. הערוצים ניתנים גם להשתקה נפרדת באמצעות חיבור 15 פין מסוג D. ערוצי הסטריאו מציעים לוגיקה של Start & Cue ביציאות נפרדות כדי לחבר ציוד חיצוני כמו נגני CD, וערוצי ה-Telco מציעים יכולות הזנה נקיה לתקשורת קלה בין המגיש והמאזין הטלפוני.

כמו כן מציע המיקסר נתיב שליחה לעיבוד אפקטים, הקלטות או בקרת צליל/הקלטה, ונתיב מיקס נפרד, Mix B, להקלטות של מיקס בלתי תלוי לתוך מיקס התוכנית, או יצירת מקור להזנה נקיה של ערוצים נפרדים. מעל כל אלה מציע ה-XB-14 ממשק USB לחיבוריות מחשב לנגישות קבצים מבוססים מחשב ומערכות ניהול תוכן, כמו גם שליחת היציאות, השליחה הנפרדת (Aux) או המיקס האלטרנטיבי בצורת הזנה דיגיטלית דרך ממשק זה.
המיקסר מאפשר יצירת מוניטור מיקס נפרד לאוזניות, מה שמשרת את המפעיל, מגיש התוכנית או האורחים, כך שהטכנאי יכול לבדוק רמות השמעה ובחינת מקורות אודיו בעוד המגיש או האורח מאזינים למקור אחר. בנוסף, הטכנאי/מפיק יכול לתקשר עם האולפן באמצעות תכונת ה-Talk, או מחוץ לשידור אל מאזין שמתקשר. כמו כן יש את היכולת לשליטה מרוחקת של השתקות ערוצים מתוך האולפן באמצעות מחברי השלט, מה שמתאים במיוחד לניטרול רעשים שונים כמו שיעול, שיחות מפעילים והפקה וכדומה.


קישור לאתר החברה

קטלוג המוצר
מחיר קטלוגי: 6411 ₪ (7501 ₪ כולל מע"מ)
צור קשר לקבלת הצעת מחיר