מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

  מכשיר הקלטה דיגיטלי נייד

מכשיר הקלטה דיגיטלי נייד

YAMAHA

Yamaha Pocketrak C24
שילוב מדהים של איכות עם נוחות! מחפשים את הדרך הטובה ביותר להקליט את שיעורי המוסיקה שלכם, אימונים וחזרות? מצאתם אותה. ה- C24 מספק לכם איכות סאונד ב- 24 bit/96kHz במכשיר הכי קטן בעולם, והוא גם מלא בשפע תכונות חיוניות.

קטן במיוחד וקל מאד - המיני מקליט הזה ילך איתכם לכל מקום להקלטת חזרות להקה, שיעורי מוסיקה, ועידות, פגישות ועוד. הוא שוקל 59 גרם (כולל הסוללה) ועוביו 22mm בלבד ונכנס בקלות לכל כיס או תיק כך שאתם תמיד מוכנים להקלטה.
 
הצמידו אותו היכן שתרצו - תופסן ההצמדה הכלול מאפשר לכם להצמיד את המכשיר על גבי סטנד תווים, סטנד מיקרופון או כל מיקום נוח אחר. קטן ומואר, הוא נשאר במקומו ואינו מפריע.
 
חיי סוללה ארוכים להקלטות ארוכות - ה- C24 מציע זמן הקלטה ארוך באופן משמעותי מדגמים דומים. סוללת AAA בודדת תספיק לעבודה של עד 26 שעות במצב MP3 8 ו- 16 שעות במצב PCM.
 
הקלטה באיכות 24 bit / 96kHz - איכות טובה יותר מדיסק! באופן מפתיע, מקליט הכיס הקטן הזה מציע הקלטת אודיו דיגיטלי ברזולוציית 24 bit / 96kHz, איכות גבוהה יותר מאיכות של דיסק. בזכות הטכנולוגיה של Yamaha הגודל הקטן של המכשיר אינו מקריב יתרונות אחרים. כמובן שניתן להשתמש במכשיר גם להקלטות MP3 עבור הקלטות ארוכות יותר.
 
שני עזרי אימון נהדרים: מטרונום וטיונר - הטיונר המובנה קל ונוח לכיוון כלי הנגינה. המטרונום יעיל גם הוא ומראה את הטמפו גם בצליל וגם בנורות LED. כך שאתם יכולים להקליט מוסיקה מבלי לשמוע את צליל המטרונום.
 
זיכרון גדול עם כרטיסי microSD - ל- C24 זיכרון פלאש מובנה בנפח 2GB, המספק 3 שעות הקלטה בפורמט PCM (ו- 13.5 שעות של MP3). שימוש בכרטיס ה- microSD האופציונלי בנפח 2GB מכפיל את הכמות הזאת. תוכלו להשתמש גם בכרטיסים בעלי נפח גדול יותר.
 
המכשיר מוכן מיד להקלטה - לא צריך לחכות יותר עד שהמכשיר יעלה, לחצו על כפתור ה- Power ואתם מוכנים להקליט לאחר 4.5 שניות בלבד.
 
רמקול מובנה - על אף גופו הדקיק, ה- C24 כולל רמקול כך שתוכלו לבדוק את ההקלטה שלכם במקום או להאזין מאוחר יותר להנאתכם.
 
מיקרופון סטריאו בלתי-כיווני באיכות גבוהה - עם מיקרופון גדול אשר בנוי בגופו הקומפקטי, 
ה- C24 מקליט סאונד ברור מאד. המיקרופון אינו כיווני, כך שתוכלו להקליט איזור רחב מבלי לכוון אותו לכל מקור סאונד. תכונה זו מקלה על הקלטת קבוצות נגנים גדולות כמו להקות בראס או מקהלות.
 
חיבור USB ישיר - החליקו החוצה את מחבר ה- USB וה- C24 מתחבר ישירות לכניסת USB. חיבור USB 2.0 אומר ששעה של סאונד מוקלט ניתנת להעברה ב- 10 שניות.

       


קישור לאתר החברה

קטלוג המוצר
צור קשר לקבלת הצעת מחיר