מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
מוניטור אולפני מוגבר "5.7
BM Compact mkIII
מוניטור אולפני מוגבר "5.7
ה-BM Compact mkIII הוא מוניטור טווח קרוב קומפקטי ברמה גבוהה ביותר. עם טווח דינאמי אולטרה גבוה, הוא מגיע הרבה יותר גבוהה מרמקולים אחרים באותה רמה, בזכות העיצוב החכם שלו. ה-BM Compact mkIII מספק ביצועים יוצאי דופן הודות לרכיבי האלומניום הקלים הנמצאים בתוך האלמנטים שלו, שנבנו בעבודת יד. יחד עם המוניטור תקבלו סטנד שולחני סופר איכותי של חברת IsoAcoustic המאפשר בידוד והתקנה מושלמת.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר 7"
BM6A MKIII
מוניטור אולפני מוגבר 7"
מחיר קטלוגי: 4023
ה-BM6 mkIII נבנה על ההצלחה של קודמו - ה-BM6A mkII, ומבוסס על טכנולוגיית הדור הבא של Dynaudio. נבנה כמגשר למוניטורים טווח אמצע, המידות הקומפקטיות שלו מסתירות את היכולות הגבוהות שלו ב-SPL גבוה וטווח תדרים רחבים. האלמנטים שנבנו בעבודת יד יספקו ביצועים חסרי פשרות.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר ''5
BM5 MKIII
מוניטור אולפני מוגבר 5
מחיר קטלוגי: 2678
ה-BM5 mkIII הוא דור ההמשך של ה-BM5A mkII המוצלח. עם SPL גבוה יותר, טווח תדרים רחב יותר וניצול כוח טוב יותר בהשוואה לקודמו, ה-BM5 mkIII מספק ביצועים טובים יותר מרמקולים גדולים ויקרים ממנו. יחד עם המוניטור תקבלו סטנד שולחני סופר איכותי של חברת IsoAcoustic המאפשר בידוד והתקנה מושלמת.
 
 
מוניטור אולפני 6.9" עם DSP
AIR6
מוניטור אולפני 6.9" עם DSP
Two-way active nearfield monitor - 6.9" woofer and 1.1" soft dome tweeter AIR6 is developed for both stereo and multichannel monitoring in any demanding environment. Post production facilities and music recording and mixing studios will benefit greatly from the technology and clear monitoring that AIR6 provides. Installing an AIR6 system will be equally advantageous when it comes to small film editing rooms and OB vans.
 
 
מוניטור אולפן אקטיבי 7"
BM6A
מוניטור אולפן אקטיבי 7"
מחיר קטלוגי: 4454
מוניטור מוגבר מקצועי לשדה שמיעה קרוב עם תחום תדרים רחב וסאונד נקי, פאנצ'י, מדויק ושקוף במיוחד המאפשר הבחנה בפרטים הקטנים ביותר. מתאים להפקה אלקטרונית או אקוסטית, קריינות או פוסט פרודקשן, אולפן מקצועי או חדר חזרות. המוניטורים של Dynaudio Acoustics קנו לעצמם שם עולמי באלפי אולפנים וחדרי חזרות ונחשבים כיום למוצר האיכותי והטוב ביותר בתחום.