מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 


תוכנות NRCS חדר חדשות
 
תוכנת חדשות וחדר חדשות NRCS
NewsBoss
NewsBoss
תוכנת חדשות וחדר חדשות NRCS
תוכנת איסוף, ניהול, עריכה, הגשה והפצת חדשות (News Room SW) המתקדמת בעולם. מבוססת שרת Windows ללא צורך בחומרה מיוחדת.
 
  
תוכנות עיבוד צליל
 
תוסף פלאגין,VST Plugins לניקוי דיסטורשיין בהקלטה.
Sound Audio Processing
Perfect DeClipper
תוסף פלאגין,VST Plugins לניקוי דיסטורשיין בהקלטה.
Perfect DeClipper משפר את איכות השמע בהקלטות עם צליל חרוך, הוא מבצע זאת על ידי חישוב המידע החסר (הקטוע) בהקלטה דיגיטלית באמצעות הנתונים שעדיין זמינים.
 
  
תוכנות שידור ואוטומציה
 
תוכנת שידור ואוטומציה
Audisi
GML
תוכנת שידור ואוטומציה
מהשדר באולפן, הטכנאי בבקרה או בפיקוח ועד למנהל במשרד, תוכנת השידור המעודכנת והגמישה בעולם מציעה את הפיתרון המלא לתחנת רדיו.
 
 
תוכנת שידור
SPACIAL AUDIO
Sam Broadcaster
תוכנת שידור
Developed specifically for Internet radio stations, this powerful radio automation software has a quality streaming encoder, a large media library... and an unbeatable low cost! Download this radio automation software now and try it for free.
 
 
תוכנת שידור לרדיו
Kero Systems
ZaraStudio
תוכנת שידור לרדיו
פתרון שידור מלא עבור תחנות רדיו בעלות נמוכה, מתאים עבור סופרמרקטים, חנויות, בתי קפה.. תוכנה עצמאית ללא צורך בשרת, תמיכה במגוון פורמטים פופולרים של קבצי קול ללא צורך בהמרה, יכולת הצגה של המידע של השיר ID3 TAG, חפיפה אוטומטית בין שירים המבוססת על רמת צליל ועוד...
 
תוכנות שיבוץ ולוח משדרים
 
תוכנת שיבוץ מוזיקה וניהול השמעות
MusicMaster
MusicMaster
תוכנת שיבוץ מוזיקה וניהול השמעות
תוכנת שיבוץ המוזיקה המתקדמת והחזקה ביותר שיש. היכולת לשלוט בפרטי הפרטים של ההשמעות במרחק הקלקה.
 
  
תוכנות עריכה
 
תוכנת הקלטה ועריכת קול הכוללת בקר שליטה יעודי
AudionLabs
VoxPro 5
תוכנת הקלטה ועריכת קול הכוללת בקר שליטה יעודי
תוכנת הקלטה ועריכת קול מקצועית, עם ממשק משתמש פשוט ונוח. התוכנה מגיעה עם בקר שליטה חיצוני ייעודי המאפשר עבודה קלה ומהירה עם התוכנה, התוכנה תוכננה להיות קלה לשימוש. ניתן ליצור הרשאות משתמש מוגן סיסמא המאפר גישה מוגנת לתיקיות והקבצים בתוך קבוצת משתמש נתון בתוספת הקבצים שהם יוצרים באופן אישי. כמו כן התוכנה מאפשרת ניהול של שטח דיסק, הרשאות בין קבוצות משתמשים ועוד.. התוכנה תומכת בכל הפורמטים של הקבצים הפופולריים, כולל קבצי MP3, MP2, WAV, AIFF ו-WMA ניתן לייבא ולייצא באופן אישי או בקבוצות.
 
 
תוכנת עריכה ומאסטרינג מקצועית
STEINBERG
WaveLab 8
תוכנת עריכה ומאסטרינג מקצועית
מחיר קטלוגי: 3125
WaveLab 8 היא הפיתרון הכולל היחידי לעריכה ברזולוציה גבוהה של סטריאו והקלטה רב ערוצית, מאסטרינג,הפקת אודיו CD/DVD ברמות הגבוהות ביותר הקיימות. WaveLab 8 אינה רק תוכנה ברמה גבוהה המיועדת למאסטרינג ומשמשת גם לעיצוב צליל עם סמפלרים, עבודה מקצועית במולטימדיה תוך מתן תשובות מיידיות בנושא הסראונד והוידיאו בתחום. WaveLab 7 היא סטנדרט של ממש בתעשיית האודיו ונמצאת בשימוש אנשי המקצוע הגדולים בענף. גרסה 8 של WaveLab היא הראשונה הפועלת גם על מחשבי Mac ובנוסף לכך כוללת גם שלל תכונות חדשות, ביניהן: עיצוב חדש - נוח וידידותי יותר - של ממשק המשתמש, כלי שחזור מבית Sonnox, מעל 25 פלאג-איני VST3 חדשים (כולל קומפרסורים חדשים, ה-StudioEQ מקיובייס וה-Post Filter tool מנואנדו) ומנוע צריבה חדש.