מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
רמקול מוגבר 15" בהספק של 1000W
ELX115-P
רמקול מוגבר 15" בהספק של 1000W
מחיר קטלוגי: 4693
סדרת ה- Live-X היא הדור החדש של רמקולים לחברות הגברה, הופעות לייב ומתאימה במיוחד להתקנות קבע עבור גני אירועים, אולמות בתי מלון, תיאטראות ופרויקטים. מערכת חזקה ואיכותית לעוצמות גבוהות במיוחד, ובמחיר אטרקטיבי. סדרת Live-X מספקת את הפתרון המושלם לאיכות צליל גבוהה ומקצועית כמו שרק במערכות הגברה של EV מכירים. רמקול אקטיבי מעץ המכיל "1+"15 (בהספק של W1000)
 
 
רמקול מוגבר נייד 12"
ZLX-12P
רמקול מוגבר נייד 12"
דור הבא ברמקולים המוגברים הניידים עיצוב מהפכני בשילוב האמינות ואיכות הסאונד הבלתי מתפשרת של EV
 
 
רמקול מוגבר נייד 15"
ZLX-15P
רמקול מוגבר נייד 15"
הדור הבא ברמקולים המוגברים הניידים עיצוב מהפכני בשילוב האמינות ואיכות הסאונד הבלתי מתפשרת של EV
 
 
Handheld Interview Microphone
RE50/B
Handheld Interview Microphone
The Electro-Voice RE50/B is a specially shock-isolated, omnidirectional, dynamic microphones created for the most exacting professional applications. An advancement in shock-mounting techniques, they were designed particularly for hand-held broadcast and sound reinforcement use. All handling noises, clothing noises, and even cord shock have been isolated from the microphone element so that mechanical induced noise is greatly reduced. By use of a high-mass zinc internal acoustic chamber, shock-mounted within the machined aluminum outercasing, the RE50/B offers a degree of isolation unprecedented in an omnidirectional dynamic microphone.
 
 
רמקול פסיבי נייד
ZLX Passive
רמקול פסיבי נייד
עיצוב מהפכני מדהים בשילוב האמינות ואיכות הסאונד הבלתי מתפשרת של EV במחירים חסרי תקדים.
 
 
מיקרופון דינמי
RE-320
מיקרופון דינמי
מיקרופון דינמי חדש בסדרת RE, מכיל מתג ייחודי "Dual Personality" היוצר שני מיקרופונים אידיאליים באחד. Variable-D פטנט רשום של החברה, יוצר תפוקה גבוהה יותר, ומצמצם את ההשפעה על הצליל בשינוי מרחק ממקור הצליל. מיקרופון ורסטילי המתאים למגוון רחב של יישומים: קריינות, אולפני שידור, אולפני הקלטות, כלי נשיפה(Brass), בייס-דראם (Kick) מגברי גיטרות ועוד..
 
 
מיקרופון שידור
RE27N/D
מיקרופון שידור
The RE27N/D is a high-performance, neodymium-equipped industry-standard broadcast microphone. Superb resolution and depth for vocals and instruments have also made the versatile RE27N/D a favorite of recording studios and live sound engineers around the world.
 
 
מיקרופון דינמי לשידור המתאים גם למגוון יישומים
RE20
מיקרופון דינמי לשידור המתאים גם למגוון יישומים
המיקרופון שהפך לסטנדרט באולפני שידור והקלטות, מיקרופון וורסטילי המתאים למגוון סוגי הקלטות, כלי הקשה Kick Drums, שירה כלי נשיפה ועוד.. מסוגל לעמוד בעוצמות חזקות, למיקרופון מסנן פופ ייחודי לשיכוך ההברות המתפרצות, בולם זעזועים מובנה להפחתת רעשי רטט.
 
 
מתפס עם בולם זעזועים למיקרופון RE20,RE27N/D,RE320
309A
מתפס עם בולם זעזועים למיקרופון RE20,RE27N/D,RE320
מספק בידוד מושלם מרעידות, קל להרכבה.
 
 
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
DX-46
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
מעבד דיגיטלי לשליטה על מערכות רמקולים, עם 2 כניסות ו 6 יציאות אנלוגיות מאוזנות עם אפשרות ל2 כניסות דיגיטאליות AES/EBU. שליטה מלאה מרחוק בעזרת מחשב באמצעות USB, Ethernet. (Finite Impulse Response (Fir Filter הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הפרוססורים, בנוסף לפילטרים הקיימים. איקיו פרמטרי 6 תחומים ואיקיו גרפי דיליי, לימיטר, וקרוסאובר לכל יציאה. המרת AD/DA (אנלוגי לדיגיטלי ודיגיטלי לאנלוגי) ברזולוציה גבוהה 24bit ותחום דינמי של 115 דציבלים. שליטה מלאה באמצעות הפנל הקידמי ועוד...
 
 
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
DC-One
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
ה – DC One הינו פרוססור שליטה על רמקולים, עם 2 כניסות ו – 6 יציאות אנלוגיות מאוזנות כניסות דיגיטאליות AES/EBU. שליטה מרחוק בעזרת מחשב וחבור USB (קדמי) ו – RS 232 (אחורי), ניתוב כל יציאה לכל כניסה (או לשתיהן), כניסות עם אפשרות הנחתה של 6 db, (כדי למנוע רוויה בדרגת הכניסה), קומפרסור/לימיטר על כל יציאה. 9 פרמטרים של EQ על כל כניסה ו-5 פרמטרים של EQ על כל יציאה. רזולוציה גבוהה של קביעת תדרי הקרוס-אובר (מגוון רחב של עקומות חתוך), כמו גם דיוק רב באיזון הרמקולים, יכולת אכסון של 60 זיכרונות (תכניות מובנות מראש ו/או זיכרונות משתמש) איכות סאונד ללא פשרות, ממשק ידידותי, מגיע עם ספר הדרכה למשתמש כולל תוכנת הפעלה ידידותית ביותר. 3 שנות אחריות