מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
כרטיס קול חיצוני
U46
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 812
 
 
רמקול אולפני 8"
uniK 08
רמקול אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 3859
סדרת uniK היא תוצאה של 4 שנות מחקר ופיתוח שבוצעו במעבדות ESI גרמניה. התוצאה : מוניטור רפרנס אקטיבי מדהים שמנצח כל מתחרה בתחום המחיר, ואפילו חלק מהמתחרים היקרים יותר. ה uniK מורכב מאלמנט בס בקוטר 8" המיוצר מקבלר וטוויטר Ribbon בעל ממברנה קלה במיוחד שתוכננו במיוחד לצורך שימוש ביחידה הזאת, כך שמוניטור uniK הוא Custom אמיתי כמו שכתוב בספרים. מוניטורים מסדרת uniK תוכננו לתת מענה מדויק ומקצועי בסביבת האולפן המקצועי.
 
 
רמקול אולפני 8"
Aktiv 08
רמקול אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 2276
ESI מציגה את סדרת Aktiv, כרטיס הכניסה שלך לעולם המקצועי. סדרת Aktiv תוכננה בכדי לתת את המענה הטוב ביותר למי שרוצה להתחיל לעסוק במוסיקה באופן מקצועי. הרמקול מורכב מאלמנט בס בקוטר 8" המיוצר מקבלר וטוויטר מסוג Silk Dome לשקיפות ללא פשרות, "לב המערכת" או ה- Crossover הוא דגם משופר מסדרת Near הוותיקה והמוצלחת של ESI . מוגבל בתקציב אבל לא רוצה להתפשר – זה המוניטור בשבילך.
 
 
מוניטור אולפני 5"
Aktiv 05
מוניטור אולפני 5"
מחיר קטלוגי: 1647
ESI מציגה את סדרת Aktiv, כרטיס הכניסה שלך לעולם המקצועי. סדרת Aktiv תוכננה בכדי לתת את המענה הטוב ביותר למי שרוצה להתחיל לעסוק במוסיקה באופן מקצועי. הרמקול מורכב מאלמנט בס בקוטר "5 המיוצר מקבלר וטוויטר מסוג Silk Dome לשקיפות ללא פשרות, "לב המערכת" או ה- Crossover הוא דגם משופר מסדרת Near הוותיקה והמוצלחת של ESI . מוגבל בתקציב אבל לא רוצה להתפשר – זה המוניטור בשבילך.
 
 
רמקול אולפני 5"
UniK 05
רמקול אולפני 5"
מחיר קטלוגי: 2718
סדרת uniK היא תוצאה של 4 שנות מחקר ופיתוח שבוצעו במעבדות ESI גרמניה. התוצאה : מוניטור רפרנס אקטיבי מדהים שמנצח כל מתחרה בתחום המחיר, ואפילו חלק מהמתחרים היקרים יותר. ה uniK מורכב מאלמנט בס בקוטר 5" המיוצר מקבלר וטוויטר Ribbon בעל ממברנה קלה במיוחד שתוכננו במיוחד לצורך שימוש ביחידה הזאת, כך שמוניטור uniK הוא Custom אמיתי כמו שכתוב בספרים. מוניטורים מסדרת uniK תוכננו לתת מענה מדויק ומקצועי בסביבת האולפן המקצועי. שימו לב, המחיר ליחידה.
 
 
כרטיס פנימי
JULI
כרטיס פנימי
כרטיס קול מקצועי, כניסות מאוזנות, 24Bit, תדר דגימה 192Khz. כניסה ויציאה דיגיטלית.
 
 
כרטיס קול MAYA44
MAYA44
כרטיס קול MAYA44
כרטיס קול פנימי למחשב , 4 כניסות, 4יציאות
 
 
כרטיס קול USB
MAYA44 USB+
כרטיס קול USB
כרטיס קול בהתקן USB, הכולל 4 יציאות RCA ו4 כניסות RCA, חיבור אוזניות, יציאה S/PDIF אופטית, תומך MME, WDM, ASIO 2.0. מגיע עם התוכנה Deckadance LE
 
 
כרטיסי קול
ESP1010e
כרטיסי קול
מחיר קטלוגי: 2009
ממשק רב ערוצי של חברה ESI מופעל בעזרת מאיץ טכנולוגי חדיש PCI Express מביא הקלטות אודיו דרך PCI Express לרמה חדשה , פשוטה יותר ומהירה יותר עם ניצול מלא של כל האפשרויות PCI Express
 
 
כרטיס קול חיצוני
Dr. DAC prime
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 1881
כרטיס קול ברמה גבוהה, עם ממשק USB. לDr. DAC prime יש פשוט את כל מה שצריך על מנת לשמוע מוזיקה דיגיטלית עם איכות צליל טהורה, בדרך או בבית. Dr. DAC prime עובד עד ל24bit/192kHz והוא לא מצויד רק עם כניסה אופטית (דרך הפלאג המצורף) וקואקסיאלית, אלא גם עם ממשק USB מלא (עד ל24bit/96kHz) להעברת צליל מושלמת. בנוסף, יש אופציה לבצע upsampling לאות הנכנס ל192kHz בעזרת ממיר הצליל המשובח TI SRC4382. האות האנלוגי היוצא מופק ע"י TI PCM1796 DAC עם טווח דינמי של 123 דציבלים, ומציג פלט מגוון עם 3 LME49860NA opamps (8 pin) אשר ממוקמים בנוחות בשקע. מגבר האוזניות המובנה מספק חיבורים בעובי רבע ושמינית אינץ. הווליום ביציאה יכול להיות תחת שליטה או קבוע למקסימום. אבל Dr. DAC prime הוא הרבה יותר מזה, הוא מספק כניסות קו AKM AK5386 ADC with 110dB)), כמו כן כניסות אופטיות וקואקסיאליות, ומאפשר לך להקליט אותות משלך עם איכות צליל מצוינת. Dr. DAC prime עובד תחת Windows XP, Windows Vista, Windows 7 וגם במחשבי מק, אפילו בלי ההתקנה של תוכנת דרייברים, זאת שיטת ה Plug & Playמובאת לכדי שלמות, זה לא יכול להיות יותר פשוט מזה.
 
 
כרטיס חיצוני
DuaFire
כרטיס חיצוני
מחיר קטלוגי: 1153
ממשק FireWire הראשון מבית ESI בטכנולוגיה EWDM ממשק הקלטה נייד אידיאלי לשניהם מחשבים ניידים ומחשבים שולחניים
 
 
כרטיס קול חיצוני
U24XL
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 568
ממשק אודיו 24-bit USB S/PDIF I/O למחשבי PC & MAC
 
 
כרטיס קול חיצוני
UGM96
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 539
ממשק אודיו USB מיניאטורי לגיטרה/מיקרופון. UGM96 מאפשר חיבור בו זמני שתי גיטרות או גיטרה ומיקרופון דרך מחברי Hi Z איכותיים למחשב שלכם
 
 
כבל MIDI / USB 2.0 ESI
MIDIMATE II
כבל MIDI / USB 2.0 ESI
מחיר קטלוגי: 160
כבל MIDIMATE II פתרון פשוט לחיבור כלי נגינה למחשב