מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
מוניטור אולפני 8"
8050B
מוניטור אולפני 8"
ה- 8050B של Genelec הוא מוניטור דו-מגברי המסוגל להפיק עוצמה של מעל 120dB SPL לזוג מוניטורים. עם הענות תדרים מורחבת המגיעה עד ל- 35Hz, ה- 8050B הוא מוניטור דו-מגברי רב עוצמה בעל טווח תדרים רחב.
 
 
מוניטור אולפני 6.5"
8040B
מוניטור אולפני 6.5"
מוניטור מוגבר קומפקטי עם כיווניות מעולה המציג תמונת סאונד מדויקת, ה8040B הוא מוניטור דו-מגברי Bi-Amplified של Genelec בעיצוב קומפקטי במיוחד, המספק ביצועים ברי-השוואה למערכות הגדולות ממנו בהרבה.
 
 
סאבוופר אקטיבי 8" בעיצוב קומפקטי במיוחד
7050B
סאבוופר אקטיבי 8" בעיצוב קומפקטי במיוחד
סאבוופר מוגבר באיכות אולפנית בעיצוב קומפקטי במיוחד, עם הענות תדרים נמוכים מאד. Genelec 7050B הוא סאבוופר בעיצוב LSE™ המספק הענות תדרים נמוכים עד ל- 25Hz, עם בהירות ודיוק מדהימים.
 
 
סאבוופר אקטיבי ''10 עם DSP
7260A
סאבוופר אקטיבי 10 עם DSP
ה- 7260A הוא סאבוופר אקטיבי מתקדם של Genelec הכולל DSP ויכולת עבודה ברשת עם תוכנת ניהול הרמקולים של Genelec (התוכנה נמכרת בנפרד) Genelec 7260A הוא סאבוופר אקטיבי עם DSP המביא את הגמישות והדיוק באיקווליזציה של תגובת החדר לרמה חדשה לגמרי. זהו פיתרון רב-עוצמה ומדויק לבקרת תדרים נמוכים, המיועד עבור מערכות מרובות ערוצים 6.1 או 5.1 כמו גם ליישומי סטריאו נפוצים. עם נק' חיתוך תדרים ב- 19Hz הנמוכה מהרגיל, יכולת מוצא צליל עוצמתי ומערכת ניהול בס דיגיטלית מגוונת, ה- 7260A מתאים עצמו לכל סיטואציות הבקרה על התדרים הנמוכים. יחידת המגבר משולבת בתוך מארז הרמקול ומכילה פילטרי קרוסאובר DSP אקטיבי, מעגלי הגנה מפני עומס יתר ואת מגבר הכוח. מערכת ניהול הבס המובנית תומכת בעד שמונה ערוצי כניסות ויציאות (ארבעה חיבורי XLR) עבור אודיו דיגיטלי בפורמט AES/EBU. תדר הפיצול המרכזי של הערוצים ניתן לקביעה בין 50-100Hz. כניסת ערוץ ה- LFE (כניסה 4) כולל פילטר מתכוונן למעבר תדרים נמוכים בין 50-120Hz ומתג רגישות 0/+10dB Genelec Loudspeaker manager (GLM™) היא רשת ותוכנה לניהול רמקולים המעצימה אף יותר את ביצועיו של 7260A: היא כוללת כיוון עוצמות, דיליי מרחקים ואיקוולייזר לשיפור תגובת החדר באמצעות מיקרופון המדידה האמין של ™AutoCal, מערכת כיול תדרים העובדת דרך רשת השליטה של ה- ™GLM (ערכת ה- ™GLM נמכרת בנפרד). מארז רפלקס הבס הספירלי של Genelec, ה- ™LSE, עשוי מיריעת מתכת המגולגלת לצורת ספירלה וחוצצת בין שני פאנלי הצד מ- MDF. טכניקת הבניה החדשנית הזו מאפשרת לצינור רפלקס ארוך להיות מותקן בתוך ארגז קטן, מה שמספק בתוצאה זרימה רב-שכבתית מצויינת עם רעש מערבולתי מינימלי.
 
 
מוניטור אולפני 5"
8030C
מוניטור אולפני 5"
מצוין למטרות בקרת סאונד בטווח האזנה קרוב ומוניטור אידיאלי לאולפני הקלטות ואולפנים ביתיים, תחנות עבודה דיגיטליות, התקנות ובקרת סאונד בסראונד. זוג סטריאו של 8030B ניתן להשלמה עם סאבוופר 7050B של Genelec. 8030B ניתן להצבה במבחר אפשרויות, וכולל ™Iso-Pod - סטנד גומי לבידוד, המאפשר הטיה של המוניטור בכמה זוויות להתאמה מרבית לפוזיציית ההאזנה. כמו כן מונע צביעה של הסאונד העלולה להיגרם מויברציות משטח העבודה ע"י בידוד. חורים בגב המוניטור מאפשרים תלייה או התקנה על קיר. בנוסף, קיימת אפשרות הצבה של המוניטור על סטנד מיקרופון, וחורים בגב המוניטור לאופציית תלייה או התקנה על קיר.
 
 
מוניטור אולפני 4"
8020C
מוניטור אולפני 4"
מחיר קטלוגי: 1710
8020C מצטיין ביישומים המצריכים חיסכון במקום בעוד הוא מנצל לחלוטין את העיצוב הבלתי-שגרתי והטכנולוגיות המתקדמות המאפיינות את סדרת ה- 8000 של Genelec. ה-8020C הוא רמקול מצוין למטרות בקרת סאונד לטווח האזנה קרוב, אולפנים ביתיים, תחנות עבודה דיגיטליות, פוסט-פרודקשן של אודיו ווידאו, יישומים המצריכים ניידות, קולנוע ביתי, הפקת מולטימדיה והאזנה. מתאים במיוחד גם למקומות בהם האקוסטיקה אינה אידיאלית, בזכות טכנולוגיית Directivity Control Waveguide (DCW™)המתקדמת של Genelec. ניתן להשלמה עם סאבוופר 7050B של Genelec. כמו כן חמש יחידות של 8020C בשילוב ה- 7050B מרכיבים מערכת סראונד רבת-עוצמה. תמונת סאונד מדויקת ותכונות כיווניות מצוינות בשילוב גודל קומפקטי ואפשרויות התקנה מגוונות, הופכים את ה- 8020B למוניטור המושלם למגוון רב של יישומים.
 
 
מוניטור קומפקטי 3"
6010A
מוניטור קומפקטי 3"
6010A הוא מוניטור דו-מגברי של Genelec בעיצוב קומפקטי במיוחד, המביא את מוניטין היצרן הידוע באיכויותיו ובסאונד מהשורה הראשונה ישר אל שולחן העבודה שלכם. אידיאלי לחיבור למערכות מחשב או למטרות האזנה קרובת-טווח. מידותיו הקטנות, איכות סאונד מדהימה ומבנה עמיד במיוחד הופכים אותו לאידיאלי עבור שימוש במערכת סאונד ניידת מקצועית או כמקור לחוויית האזנה קבועה ומתמשכת. שילוב אפשרי של חמש יחידות 6010A וסאבוופר 5040A תואם של Genelec מרכיבים מערכת סראונד דינמית ומפורטת יותר מכל מערכת סאונד דומה בגודלה. כניסות RCA בעוצמת Line מאפשרות חיבור של מגוון מכשירים כגון כרטיס קול של מחשב, נגן mp3 נייד או קדם-מגבר. 6010A עוצב ע"י צוות המחקר והפיתוח של Genelec בשיתוף עם המעצב הפיני המהולל Harri Koskinen. מבנה מיציקת אלומיניום בטכנולוגית Minimum Diffraction Enclosure(MDE) ™ עם פינות מעוגלות מונע שבירה ועיוות של גלי הקול ע"י דפנות הרמקולים - בניגוד לרמקולים עם פינות מחודדות. טכנולוגיית Directivity Control Waveguide (DCW™) המתקדמת תורמת לתגובת תדרים שטוחה, יחס סאונד ישיר-להחזרים משופר לצמצום צביעת הסאונד ע"י החדר, תמונת סטריאו וסאונד משופרת, הפחתת עיוות וכל זאת במגוון זוויות האזנה. שני מגברים אינדיוידואלים מובנים בכל רמקול מספקים עוצמה של 12W לכל אלמנט, פילטר Crossover אקטיבי – השיטה האידיאלית לחלוקת הסיגנל בין הדרייברים, לתגובה אופטימלית בהרבה מזו של רמקולים עם crossover פאסיבי. תגובת הבס מגיעה עד ל- 73Hz ברמת עיוות מינימלית. מנגנון reflax בתכנון שפורפרתי ייחודי קמור מעט הנפתח באחורי המוניטור משפר את תגובת הבאסים ומונע דחיסה ועיוותים. תמונת סאונד מדויקת ותכונות כיווניות מצוינות בשילוב גודל קומפקטי ואפשרויות התקנה מגוונות, הופכים את ה- 6010A לרמקולים מושלמים למגוון רב של מטרות!