מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
זוג סטנדים לרמקול כולל נרתיק נשיאה
SS200BB
זוג סטנדים לרמקול כולל נרתיק נשיאה
פטנט המתאם החכם ממיר במהירות את קוטר הסטנד בין 35 מ"מ ל-38 מ"מ. מעוצבים בחתיכה אחת, כך ששום חלק לא ילך לאיבוד. בנויים מצינורות אלומיניום לחוזק וקלות משקל. עמידים במיוחד, מחזיקים עד 45 ק"ג.
 
 
סטנד לרמקול
SS410B
סטנד לרמקול
סטנד לרמקול. כיוון גובה עם נעילת Quik-N-EZ Autolock למניעת החלקה והצבה בטוחה. מתאם ה- Quik-N-EZ Adaptor מתאים לשקעי רמקולים בגדלים שונים. רגליים עם תמיכה ליציבות מירבית, בנוי מצינורות אלומיניום לחוזק וקלות נשיאה.
 
 
סטנד לרמקול עם מנואלה
SS710B
סטנד לרמקול עם מנואלה
סטנד רמקול עם מנגנון חדשני - Quik-N-EZ Gear Up - המאפשר הצבת רמקול ע"י אדם אחד בלבד באמצעות מערכת חדשנית המניעה שני צירים בו-זמנית: סובבו את המנואלה בכיוון השעון להעמסה מהירה ונטולת מאמץ, ונגד כיוון השעון להנמכה. מתאם ה- Quik-N-EZ Adaptor מתאים לשקעי רמקולים בגדלים שונים. רגליים עם תמיכה ליציבות מירבית, בנוי מצינורות אלומיניום לחוזק וקלות נשיאה.
 
 
סטנד למיקרופון נמוך עם בום
MS120B
סטנד למיקרופון נמוך עם בום
סטנד מיקרופון נמוך. עם בום קצר המתכוונן לאורך הרצוי ונשאר שם ללא החלקות או תזוזות. כולל מתאם בום Quik-N-EZ להפרדה וחיבור מהירים של הבום מהסטנד. Hercules H Base - בסיס עם משקל ליציבות רבה.
 
 
סטנד מיקרופון
MS432B
סטנד מיקרופון
עוצב במיוחד לחברות ציוד, השכרה ומוסיקאים בסיבובי הופעות, תופסן הבום 2-in-1 מכוון את אורך הבום ואת הזוית שלו בו-זמנית. מחבר הבום Quik-N-EZ מחבר את הבום מייד, ומכוון הגובה Quik Turn הופך את כיוון הגובה למהיר וקל. הסטנד כולל את הבסיס עם רגלי החצובה העמיד שהפך למזוהה עם Hercules. כמו כל מוצרי Hercules, גם סטנד המיקרופון MS432B הוא קל משקל ועמיד במיוחד.