מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
ממיר דיגיטלי 16 כניסות/יציאות ברמות הגבוהות ביותר
Aurora 16
ממיר דיגיטלי 16 כניסות/יציאות ברמות הגבוהות ביותר
מחיר קטלוגי: 17242
קו המממירים החדש של Lynx ה- Aurora מציע איכות אודיו ושליטה חסרת תקדים ביחידה אחת של 1U שמונה או 16 ערוצים ובאיכות המרה של עד ל- 192 קה"ץ מאנלוגי לדגיטלי או מדגיטלי לאנלוגי עם יכולות שליטה וניווט ערוצים מתקדמות הממוקמות בחזית הממשק. תכונות השליטה הנרחבות על הממשק מתאפשרת גם באמצעות מחשב עם כרטיס ה- Lynx AES16 או באמצעות אינפרא אדום אפילו דרך מחשב כף היד שלך (Pocket PCs). במבט אחורי נגלה את החיבור לסינכרון (word-clock),יציאה וכניסת מידי, חריץ הרחבה מיוחד המאפשר שימוש כאופציה בחיבורי A-DAT, LT-HD או חיבורי אודיו נוספים וכמובן כניסות ויציאות האנלוג והדגיטל של הממיר. ה- Aurora 16 / 8 נחשבים לממירים מובילים בתעשיית האודיו המקצועית ואינם מפסיקים לצבור תשבוחות מהעיתונות המקצועית וכמובן מהמשתמשים עצמם.
 
 
ממיר דיגיטלי 8 כניסות/יציאות ברמות הגבוהות ביותר
Aurora 8
ממיר דיגיטלי 8 כניסות/יציאות ברמות הגבוהות ביותר
מחיר קטלוגי: 11854
קו המממירים החדש של Lynx ה- Aurora מציע איכות אודיו ושליטה חסרת תקדים ביחידה אחת של 1U שמונה או 16 ערוצים ובאיכות המרה של עד ל- 192 קה"ץ מאנלוגי לדגיטלי או מדגיטלי לאנלוגי עם יכולות שליטה וניווט ערוצים מתקדמות הממוקמות בחזית הממשק. תכונות השליטה הנרחבות על הממשק מתאפשרת גם באמצעות מחשב עם כרטיס ה- Lynx AES16 או באמצעות אינפרא אדום אפילו דרך מחשב כף היד שלך (Pocket PCs). במבט אחורי נגלה את החיבור לסינכרון (word-clock),יציאה וכניסת מידי, חריץ הרחבה מיוחד המאפשר שימוש כאופציה בחיבורי A-DAT, LT-HD או חיבורי אודיו נוספים וכמובן כניסות ויציאות האנלוג והדגיטל של הממיר. ה- Aurora 16 / 8 נחשבים לממירים מובילים בתעשיית האודיו המקצועית ואינם מפסיקים לצבור תשבוחות מהעיתונות המקצועית וכמובן מהמשתמשים עצמם
 
 
כרטיס קול מקצועי למאסטרינג ושידור 4x4x4
Lynx E44
כרטיס קול מקצועי למאסטרינג ושידור 4x4x4
מחיר קטלוגי: 4548
E44 מגיע עם 4 כניסות ויציאות אנלוגיות מאוזנות בחיבור XLR, ו4 כניסות ויציאות דיגיטליות AES3 או S/PDIF I/O. הכרטיס תומך בתדר דגימה 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192 kHz. ה-E44 תוכנן לספק את הדרישות של המשתמשים המקצועיים באולפני הקלטות ואולפני שידור. התכנון של כרטיס קול זה שואב את תמצית האיכות של כרטיסי LynxTwo ומשפר אותם בתחומים רבים. הדגש המיוחד על איכות רכיבים ללא פשרות, יציבות בעבודה מאומצת ואמינות לאורך שנים מעמיד את סדרת ה-E בחוד החנית של כרטיסי הקול. כל הרכיבים בסדרת ה-E נבחרו בקפידה על מנת לספק רצפת רעש נמוכה במיוחד ו-Distortion עצמי השואף לאפס. המעגל עצמו בנוי בצורה המבטלת תופעות של השראות ורעשים חיצוניים מרכיבי המחשב האחרים. כרטיס ה-E44 מציג מעגל ייחודי המסוגל לייצב את המתח ולמנוע רעשים הנובעים מתופעות חשמליות המתרחשות בתוך המחשב וכמו כן להגן על הכרטיס צורה איכותית מפני ספקי כוח באיכות ירודה המותקנים לעתים במחשבים נייחים. שימוש בטכנולוגיית Field-programmable-gate-array או FPGA מאפשר מקסימום רוחב פס בתקשורת PCI-Express עם צריכה מינימלית של משאבי המחשב. תכונה זו מאפשרת כמובן שדרוג והרחבה של כרטיסי ה-E22 ו-E-44 עם פיתוחים עתידיים.
 
 
כרטיס קול דיגטלי רב ערוצי בחיבור לממירים AES/EBU
AES16e
כרטיס קול דיגטלי רב ערוצי בחיבור לממירים AES/EBU
מחיר קטלוגי: 3557
פיתרון חסר תקדים לשילוב ממירים רב ערוציים, מכונות הקלטה ומיקסרים דגיטליים. ה- AES16e מציע חיבור ל -AES/EBU ב4רמה גבוהה המאפשר קבלת עד 16 ערוצים נפרדים בהקלטה מקצועית עם רמות דגימה של עד ל- 192kHZ. ה- AES16e הופך את המחשב שלך לחיית הקלטה דגיטלית באמצעות כרטיס PCI Express אחד בודד. הכרטיס מציע גמישות מירבית,איכות ממשק גבוהה וניתוב מרשים. ומציע תאימות ויציבות מלאה ל - PC או MAC
 
 
כרטיס אודיו מקצועי משובח למאסטרינג ושידור
Lynx L22
כרטיס אודיו מקצועי משובח למאסטרינג ושידור
מחיר קטלוגי: 3794
הכרטיס הטוב בעולם למאסטרינג ושידור ! ביצועי אודיו ברמות הגבוהות ביותר, ממירים מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר High End של ממש עם 2 כניסות ו- 2 יציאות אנלוגיות (XLR ) ב- 192KHz ושני ערוצים דיגיטליים ב-96KHz עם אותו מנוע האודיו כמו באח הגדול LYNX2, ב-Lynx22 יש סה"כ 4 כניסות/יציאות והוא משתמש במיקסר תוכנה של 16 ערוצים הקיים ב- Lynx2 וניתן להרחבה באמצעות ה- LS-AES וה- LS-ADAT המתחברים אליו ה- L22 הינו בחירה מעולה למאסטרינג ולמתקני שידור ומבטיח קבלת איכות גבוהה ביותר ויציבות ללא פשרות. ממשק אודיו מקצועי זה תוכנן לתת מענה לסביבת ההקלטה והפוסט התובענית ביותר. תוך שימוש בידע נרחב ותיכנון בלתי מתפשר ביחד עם ממירים מהמעלה הראשונה מהמתקדמים בעולם ה- L22 מספק תחום דינמי של 117dB וטכנלוגייה מתקדמת להורדת רעשים המוטמעת בכרטיס. כרטיס זה מציע תמיכה בכל מערכות ההפעלה המקובלות כיום וטכנולוגיית הדרייברים המתקדמת מפותחת במעבדות Lynx לאבטחת איכות ויציבות בעבודה.