מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
נגן + קונטרולר CD/MP3/USB
NDX800
נגן + קונטרולר CD/MP3/USB
קונטרולר MIDI-USB מתקדם המשולב בנגן CD, וקבצי MP3 מגיע עם תוכנת Traktor LE לעבודה על מחשב.
 
 
נגן דיסקים מקצועי CD/mp3/USB
MP103USB
נגן דיסקים מקצועי CD/mp3/USB
נגן דיסקים \ MP3 מולטי פורמט מקצועי להתקנות קבע. כולל התקן "19 להתקנה בארון מסד, תומך בקבצים בפורמט Wav/MP3 וכן השמעה מהתקן USB נייד, הנגן כולל אפשרות לעבודה באמצעות תיקיות עם אפשרות להצגת שם האומן והשיר על גבי המסך.
 
 
נגן CD כפול, קורא MP3 + אפקטים להתקנת קבע '19
CDN88
נגן CD כפול, קורא MP3 + אפקטים להתקנת קבע 19
מחיר קטלוגי: 2672
דמיינו שביכולתכם לעשות כל מה שאפשר לעשות עם תקליטים באמצעות נגן CD! CDN88 נותן לכם לעשות סקרצ'ינג עם הסאונד האמיתי והמגע של תקליט ויניל. יכולות של שינוי Pitch עד ל- 100% +/- ו- Key Lock (master temp), , נגינה ב- reverse, שני לופים, מונע זעזועים Anti-Shock™ (עם באפר זיכרון של 48 שניות), ומנוע אפקטים מגוון המאפשר לכם להיות יצירתיים כמה שתרצו. Beatkeeper™ מובנה עם אפשרות סנכרון להתאמת נקודות ה- Cue, יוצר לופים מושלמים. ניתן גם, אם תבחרו, לנעול אוטומטית את שני הנגנים על הביט. עם CDN88 תוכלו לקחת את המוסיקה שלכם לאן שרק תרצו. זה הדבר האמיתי.
 
 
נגן MP3/CD/USB שולחני מקצועי עם אפקטים
NDX400
נגן MP3/CD/USB שולחני מקצועי עם אפקטים
מחיר קטלוגי: 1372
NDX400 הוא נגן MP3/CD מתקדם עם סקרצ' מופעל-מגע שיכול לנגן גם ישירות מכונן USB. טכנולוגיית Anti-Shock של Numark עם באפר זיכרון נגד קפיצות שומרת על רציפות המוסיקה שלכם אפילו מרעידות שיקפיצו נגנים אחרים. שלוש נקודות hot-cue וגלגל סקרצ' גדול ורגיש למגע מעניקים לכם את הכלים לבטא את היצירתיות שבכם. NDX400 הוא נגן גמיש עם כניסת חריץ לדיסק שלא רק מנגן דיסקים רגילים, אלא יכול גם לנגן דיסקי MP3 לפלייבק ארוך מדיסק אחד. בנוסף הוא מסוגל לנגן מכונן USB לגמישות רבה אף יותר בפורמט המוסיקה. ל- NDX400 תצוגת טקסט ברורה לניווט קל בתיקיות דיסקי ה- MP3. אפקטים נוספים כוללים ברייק בסגנון וייניל לעצירת הפלייבק ממש כמו בתקליט ומצב ריוורס המאפשר לכם לשלב אף יותר אפקטי וייניל מיוחדים. לופים רציפים ליצירה ושילוב לופים ברמיקסים מידיים. מצב נגינה בודד, מתמשך וניתן לתכנות מאפשר לכם לשלוט בפלייבק ליצירת רשימות השמעה אישיות. ל- NDX400 יש פיידר סטארט שמתחיל את הפלייבק כאשר אתם מזיזים את הקרוספיידר במיקסר מתאים. NDX400 הוא נגן רב-עוצמה ויציב במיוחד למגוון של פורמטים מוסיקליים. תקליטנים מקצועיים וחובבים יעריכו את שילוב התכונות והיכולות של NDX400 במחיר נגיש בצורה מפתיעה.
 
 
קונטרולר MIDI-USB מתקדם לתוכנת DJ המשולב בנגן MP3/CD/USB שולחני מקצועי עם אפקטים
NDX800
קונטרולר MIDI-USB מתקדם לתוכנת DJ המשולב בנגן MP3/CD/USB שולחני מקצועי עם אפקטים
מחיר קטלוגי: 2103
נגינה, סקרצ'ינג ואפקטים על CD, קבצי MP3 ותוכנת DJ. מגיע עם תוכנת Traktor LE! NDX800 הוא קונטרולר מעולה לתקליטנים המשלבים סוגים שונים של מקורות מוסיקה. אם המוסיקה שלכם מאוכסנת על המחשב שלכם, כונן זיכרון USB או על גבי CD תוכלו להופיע איתה עם ה- NDX800. לנגן הדיגיטלי הזה יש את המגע והסידור לו אתם רגילים, בתוספת זיק החדשנות של Numark. ניתן לחבר אותו למחשב PC או MAC באמצעות כבל USB ולשלוט על תוכנת ה- DJ במחשב שלכם, NDX800 ניתן למיפוי MIDI מהיר לכל תוכנת DJ. מעבר ליכולותיו כקונטרולר, NDX800 הוא נגן CD מהשורה הראשונה שעובד גם עם דיסקים של MP3. תוכלו לחבר אליו גם זיכרון USB נייד לגישה לאלפי קבצי MP3 מבלי לקחת אתכם את המחשב להופעה. ה- NDX800 מאפשר לכם להוסיף אפקטי DSP מסונכרנים לביט, כולל chop, echo, filter, flanger, pan ו- phaser. כל אחד ניתן לכוונון ופיידר wet-dry שולט בכולם. כלים יעילים לשליטה ב- Pitch וב- beat, כולל זיהוי BPM אוטומטי ו- Tap tempo להזנת BPM ידנית. כמו כן כפתורי שליטה ב- pitch bend לכל ערוץ מאפשרים לכם לשחק עם גובה הצליל וניתן גם לכוון אותו בחצאי-טונים. מאפיינים נוספים כוללים סמפלר פנימי עם overlay ו- reverse המאפשר לכם ללכוד דגימות תוך כדי נגינה ולהפעיל אותם באמצעות שלושה פדים ייעודיים בכל זמן שתרצו לרמיקס ספונטני ויצירתי, לופינג, ועוד... NDX800 הוא הנגן העוצמתי והמגוון ביותר לנגינה ושליטה בכל סוגי המדיה המוסיקליים. כך שאם אתם מנגנים במסיבות, מועדונים, אירועים, או להקות, ה- NDX800 מעניק לכם את המגע שאתם אוהבים, את המראה והדרישות המקצועיות, את הנוחות של אפקטים מובנים, רמיקסינג, לופינג, וסמפלינג. שלבו שני NDX800 עם מיקסר ה- Numark האהוב עליכם ותתחילו להזיז את הקהל בסטייל!
 
 
מערכת DJ מתקדמת לעבודה עם iPOD
IDJ2
מערכת DJ מתקדמת לעבודה עם iPOD
מחיר קטלוגי: 4365
ניתן לערוך הופעה מלאה באמצעות iDJ2 ו- iPOD בלבד! iDJ2 היא תחנת ה- DJ הראשונה המאפשרת נגינת שני טרקים במקביל מאותו ה- iPOD. מערכת רבת עוצמה להופעת DJ המסודרת בצורת נגן כפול וכוללת מיקסר Numark מקצועי, מעגן ל- iPOD ו- Crate – מערכת אקסקלוסיבית לניהול קבצים של Numark. כל זה מתנהל על גבי מסך LCD גדול וצבעוני. כל מה שצריך להופעה מרשימה ומקצועית. ב- iDJ2 כל המרכיבים החיוניים להופעה כולל:
 
 
מיקסר D.J כולל מולטי אפקט 5 ערוצי LINE/PHONO וכניסת MIC
5000FX
מיקסר D.J כולל מולטי אפקט 5 ערוצי LINE/PHONO וכניסת MIC
מחיר קטלוגי: 3391
המיקסר האולטימטיבי ל DJ מקצועי
 
 
מיקסר D.J כולל מולטי אפקט 2 ערוצי LINE/PHONO וכניסת MIC
X6
מיקסר D.J כולל מולטי אפקט 2 ערוצי LINE/PHONO וכניסת MIC
מחיר קטלוגי: 1543
X6 is a two-channel digital scratch mixer with BEAT SYNC digital effects. For any DJ who values the fidelity and precision of their records, CDs, or digital files, X6 employs a 100%-digital signal path with Alesis technology. This 24-bit mixer faithfully transmits every detail and nuance of your music adding zero distortion and zero noise. Each channel features a switchable phono/line input and an additional line input, three-band EQ, and three-band push-button Kills. A 1/4" mic input channel also has a line input for further flexibility. The mic channel contains dedicated gain, EQ, and silent on/off controls. X6 kicks your mixes up a notch with twelve 24-bit advanced, assignable, digital BEAT SYNC effects: Vocoder, Tape Echo, Echo, Flanger, Phaser, Filter, two type of Reverbs, and more, all sync to the beat or your tap input. You can hit the beat perfectly as you fade in Tape Echo and give a shout–out with the Vocoder. X6 has a D-Type digital crossfader with reverse and slope-controls, as well as mini-crossfader cueing, and balanced 1/4" outs for professional, reliable connection. For total DJ vibe alignment, X6 is the ticket.
 
 
מיקסר DJ שלושה ערוצים
M4
מיקסר DJ שלושה ערוצים
מחיר קטלוגי: 685
כניסות מרובות להופעה טוטאלית! מושלם ל- DJ הזקוקים לגמישות מקסימלית, עם 6 כניסות!
 
 
מיקסר להתקנות 5 ערוצים+מיקרופון/3 יציאות+יציאות XLR מאוזנותּ+USB
C3USB
מיקסר להתקנות 5 ערוצים+מיקרופון/3 יציאות+יציאות XLR מאוזנותּ+USB
מחיר קטלוגי: 1589
Today's DJ uses more types of media than ever before. Not only do DJs mix vinyl, CD, MP3, and hard disk, but karaoke, speeches, and computer slide-shows create ever-increasing complexity. C3USB builds on the world's most popular mobile DJ mixer design, adding the flexibility of USB for easy, on-the-fly connection to laptops for audio input and output for recording to Mac or PC. C3USB has two USB ports, each assignable as an input or output. As inputs, incoming audio can be mixed like any other input. As outputs, you can send your mix out to a connected computer for recording. Because it employs plug-and-play USB, C3USB connects to almost any Mac or PC with no drivers needed, and works with nearly all audio playback and recording software. C3USB features a wide assortment of input and output connections, a three-band EQ on each channel and many other features that will make your gigs fun and entertaining – not tough and frustrating. Whatever twist the gig throws at you, C3USB has you covered - it's the right mobile mixer for every situation.
 
 
אוזניות סגורות
HF125
אוזניות סגורות
אוזניות DJ מקצועיות המצוינות להאזנה ולנגינה. מתכווננות, קשת ואוזניות מרופדים לנוחות מירבית.