מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
מוניטור אולפני מוגבר 4.5" כולל Bluetooth®
Ceres C4.5 BT
מוניטור אולפני מוגבר 4.5" כולל Bluetooth®
Presonus מייצרים רמקולים אולפניים וציוד אולפני, וכעת ניתן להביא את האיכות הזו לבית ולמשרד. רמקולים מוגברים BLUETOOTH®, באיכות של רמקול אולפני. אתם מוזמנים להשוות את הצליל העשיר של CERES עם רמקולים מבוססי מחשב אחרים, הפער הוא תהומי. הממברנות המיוחדות אינן מקרטון דחוס אלא מקבלר (KEVLAR) כמו ברמקולים אולפניים. מכל מקור שמע קווי או BLURTOOTH®. וסת עוצמה קדמי וסתים ל BASS ו TREBLE חיבורי RCA ומיני ג'ק מובנים מגבר מתח גבוה פנימי וופר 4.5
 
 
מגבר אוזניות סטריאו
HP2
מגבר אוזניות סטריאו
מגבר חגורה סטריאופוני אישי לאוזניות
 
 
ממיר ADAT עם 8 כניסות מיקרופון ו8 יציאות LINE
DigiMax DP88
ממיר ADAT עם 8 כניסות מיקרופון ו8 יציאות LINE
Digimax DP88 הוא החידוש האחרון בקו מוצרי Digimax, מציע שמיניית מגברי מיקרופון Preamps אנלוגי עם שליטה דיגיטלית, והמרה דיגיטלית ללא תחרות עד 96 קילו-הרץ. כמו קודמותיה, DP88 Digimax מספק קישוריות, גמישות, ואיכות צליל המקצועית כדי להפוך אותו בכושר מושלם בכל סביבת אולפן.
 
 
קדם מגבר מנורות למיקרופון
TubePre V2
קדם מגבר מנורות למיקרופון
דם מגבר מנורות איכותי שמשמש גם כ DI מנורות. מעבר לווסת ה GAIN המסורתי, ישנו גם ווסת DRIVE להוספת הרמוניות עד דיסטורשן מהמנורה. המנורה (שפופרת הריק) - 12ax7מיוצרת מאז 1946, וכיום מיוצרת רק ע"י ארבע חברות בעולם. ב Presonus, כל מנורה נבדקת ידנית לאבטחת איכות. המנורה מוכרת לרבים מאיתנו ממגברי גיטרה מובילים. סאונד חם וייחודי, שליטה ב"אפקט המנורה" ושימוש דואלי למיקרופונים וכן DI, הופכים את TubePre לקדם המגבר המוביל והכלכלי ביותר לאולפן ההקלטות שלכם.
 
 
קדם מגבר מיקרופון שמונה ערוצים עם יציאת ADAT
DigiMax D8
קדם מגבר מיקרופון שמונה ערוצים עם יציאת ADAT
Digimax D8 הוא קדם מגבר מיקרופון שמונה ערוצים, המציע שמונה PreAmps מיקרופון Class-XMAX, יחד עם שמונה ערוצים של המרה אנלוגית לדיגיטלית באמצעות יציאה דיגיטלית ADAT. כל אחד מ PreAmps כולל יציאה Line (בנוסף ליציאה הדיגיטלית) לכל ערוץ בנפרד המאפשר לכל יחידה לשמש קדם מגבר מיקרופון עצמאי, שליטה עצמאית לכל כניסה, תצוגת LED, הנחתת PAD 20dB ו+48V מתח פנטום. 2 חיבורי Hi-Z לחיבור-גיטרה חשמלית בקידמת המכשיר,
 
 
כרטיס קול 4X4 בממשק USB 2.0
AudioBox 44VSL
כרטיס קול 4X4 בממשק USB 2.0
ממשק אודיו/MIDI נייד USB 2.0 המאפשר לכם להקליט ארבעה ערוצים בו-זמנית ומציע עיבוד אפקטים דינמיים ללא שיהוי (Latency). AudioBox 44VSL של PreSonus הוא כרטיס קול בממשק USB 2.0 לאודיו ו- MIDI שמביא את שילוב התוכנה/חומרה צעד אחד קדימה. תוך שימוש במשאבי ה-CPU של המחשב שלכם יחד עם תוכנת Virtual Studio Live (VSL) של PreSonus, ממשקי סדרת ה- AudioBox VSL מספקים אפקטי ריוורב ודיליי לצד אפקטי Fat Channel שנלקחו הישר מהמיקסר הדיגיטלי Studio Live 16.0.2 המפורסם של PreSonus כולל קומפרסור, לימיטר, איקוולייזר דמוי-פרמטרי ופילטר hi-pass, וכולם ברמת Latency נמוכה עד בלתי-שמיעה.
 
 
כרטיס קול 2X2 בממשק USB
AudioBox 22VSL
כרטיס קול 2X2 בממשק USB
ממשק אודיו/MIDI נייד USB 2.0 המאפשר להקליט שני ערוצים בו-זמנית ומציע עיבוד אפקטים דינמיים ללא שיהוי (Latency). AudioBox 22VSL של PreSonus הוא כרטיס קול בממשק USB 2.0 לאודיו ו- MIDI שמביא את שילוב התוכנה/חומרה צעד אחד קדימה. תוך שימוש במשאבי ה-CPU של המחשב שלכם יחד עם תוכנת Virtual Studio Live (VSL) של PreSonus, ממשקי סדרת ה- AudioBox VSL מספקים אפקטי ריוורב ודיליי לצד אפקטי Fat Channel שנלקחו הישר מהמיקסר הדיגיטלי Studio Live 16.0.2 המפורסם של PreSonus כולל קומפרסור, לימיטר, איקוולייזר דמוי-פרמטרי ופילטר hi-pass, וכולם ברמת Latency נמוכה עד בלתי-שמיעה.
 
 
כרטיס קול USB
AudioBox 1818VSL
כרטיס קול USB
AudioBox 1818VSL של PreSonus לוקח צעד אחד קדימה את שילוב התוכנה/חומרה ומספק קומבינציה עוצמתית של תכונות, איכות אודיו וערך חסר תקדים בקטגוריית מחיר זו. תוך שימוש במשאבי ה-CPU של המחשב שלכם יחד עם תוכנת Virtual Studio Live (VSL) של PreSonus, ממשקי סדרת ה- AudioBox VSL מספקים אפקטי ריוורב ודיליי לצד אפקטי Fat Channel שנלקחו הישר מהמיקסר הדיגיטלי Studio Live 16.0.2 המפורסם של PreSonus כולל קומפרסור, לימיטר, איקוולייזר דמוי-פרמטרי ופילטר hi-pass, וכולם ברמת Latency נמוכה עד בלתי-שמיעה. בחירה מצוינת לאולפנים, להקות מופיעות, מעבדות מוסיקה בבתי ספר ומגוון רחב של התקנות סאונד בעסקים, משרדים ומוסדות.
 
 
מיקסר דיגיטלי 32 כניסות 19"
RM32AI
מיקסר דיגיטלי 32 כניסות 19"
מיקסר 32 כניסות ו16 יציאות מותאם לראק 19 אינץ' בשליטה מרחוק. המיקסר שמשנה את כללי המשחק- ניתן להרחבהcascading וכך לחבר עשרות מיקסרים זה לזה. שליטה מטאבלט PC, MAC או IOS
 
 
מיקסר דיגיטלי 16 כניסות 19"
RM16AI
מיקסר דיגיטלי 16 כניסות 19"
מיקסר 16 כניסות ושמונה יציאות מותאם לראק 19 אינץ' בשליטה מרחוק. המיקסר שמשנה את כללי המשחק- ניתן להרחבהcascading וכך לחבר עשרות מיקסרים זה לזה. שליטה מטאבלט PC, MAC או IOS
 
 
מיקסר דיגיטלי
StudioLive 16.0.2
מיקסר דיגיטלי
המיקסרים הדיגיטליים 24.4.2 וה 16.4.2 שינו את המשחק, כאשר סיפקו ביצועים מדהימים וקלות תפעול עבור מחיר נפלא. כעת חברת PreSonus ארזה את אותה איכות האודיו, ביצועים וההתממשקות החלקה לתוכנה לתוך חבילה קטנה אף יותר עם מחיר נמוך יותר.
 
 
מיקסר דיגיטלי
StudioLive 32.4.2AI
מיקסר דיגיטלי
ם ממשק למשתמש רב עוצמה, איכות סאונד ללא תחרות, ביצועי DSP מדהימים, תקשורת רשת ו Wi-Fi ישירים, זרימת עבודה מהירה וקלה, ממשק Firewire 800 מובנה וערכת תוכנות נדיבה בהתאמה צמודה עבור Windows, Mac ו iOS; סדרת המיקסרים הדיגיטליים StudioLive™ AI יוצרת סביבת עבודה יעילה עבור הגברה ולאולפן ההקלטה.