מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
רמקול מוגבר ''10
Auro D210
רמקול מוגבר 10
Auro D210 מגשר באופן מושלם על הפער בין יישומים ניידים ליישומי התקנות קבועות עם שילוב של עוצמה, ניידות וסאונד יוצא מן הכלל. מצוין להופעות חיות וכמוניטור במה, יישומי חינוך מוסיקלי, מכוני כושר וספורט, תקליטנים, קריאוקי ועוד. מציע כוח מוצא של 200W ואודיו צלול בטווח-מלא. אידיאלי למטרות התקנות קבועות, מוסיקאים מופיעים ויישומי הגברה כלליים ומספק פיתרון מגוון המשתלב בקלות בכל מערכת הגברה. עיצוב Class-D קל משקל המפיק סאונד גדול דרך אלמנט תדרים נמוכים נרחבים "10 ואלמנט תדרים גבוהים "1. לגיוון נוסף, הרמקול כולל כניסת Mic/Line עם שליטת ווליום ונורת Clip. יציאת Line מאפשרת שרשור לרמקולים נוספים. ה- D210 כולל שקע לסטנד בקוטר 35 מ"מ וזווית להצבה כמוניטור במה.
 
 
מיקסר 6 ערוצים
MDR624
מיקסר 6 ערוצים
מיקסר קומפקטי ומגוון להגברות קטנות ולאולפן, 2 ערוצי מיקרופון ו2 ערוצים סטריאופונים.
 
 
מיני מיקסר 5 ערוצים
S-MIX
מיני מיקסר 5 ערוצים
מיקסר קטן וקומפקטי היכול להוות פיתרון לצרכים מגוונים. כולל כניסת מיקרופון עם פאנטום לחיבור אפשרי של קונדנסר, 2 כניסות hi-z בחיבורי "1/4 לחיבור כלים בעלי עכבה גבוהה וערוץ סטריאו עם שני חיבורי RCA. שליטה נפרדת בווליום על כל ערוץ. בניה איכותית וסאונד מפתיע
 
 
זוג מוניטורים מוגברים ''3 Bluetooth
Samson MediaOne BT3
זוג מוניטורים מוגברים 3 Bluetooth
הרמקולים האקטיביים MediaOne של Samson נותנים מענה לכל צרכי המולטימדיה שלכם. בזכות חיבוריות ה-Bluetooth שלהם, תוכלו לקשרם לסמארטפון, המחשב הנייד או הטאבלט שלכם באופן אלחוטי כדי לשדר אודיו. ממיקסוס ערוצים ועד למשחקי מחשב, מוניטורים רב-תכליתיים אלו מספקים פתרון אמין. ה-Samson MediaOne BT3 מגיעים עם וופרים "3 וטוויטרים "3 הניזונים מ-15W של עוצמה. מארזים מכוונים-לדיוק עם פתחים אחוריים מספקים צלילי בס עשירים, בעוד מאפשרים לרמקולים להישאר קרירים. הודות לרכיבים איכותיים ועיצוב חדשני, הגיוון של המוניטורים האלה מבטיח איכות סאונד מקצועית וביצועים אמינים לכל מטרה.
 
 
זוג מוניטורים מוגברים ''5 Bluetooth
MediaOne BT5
זוג מוניטורים מוגברים 5 Bluetooth
הרמקולים האקטיביים MediaOne של Samson נותנים מענה לכל צרכי המולטימדיה שלכם. בזכות חיבוריות ה-Bluetooth שלהם, תוכלו לקשרם לסמארטפון, המחשב הנייד או הטאבלט שלכם באופן אלחוטי כדי לשדר אודיו. ממיקסוס ערוצים ועד למשחקי מחשב, מוניטורים רב-תכליתיים אלו מספקים פתרון אמין. ה-Samson MediaOne BT5 מגיעים עם וופרים "5 וטוויטרים "1 הניזונים מ-20W של עוצמה. מארזים מכוונים-לדיוק עם פתחים אחוריים מספקים צלילי בס עשירים, בעוד מאפשרים לרמקולים להישאר קרירים. הודות לרכיבים איכותיים ועיצוב חדשני, הגיוון של המוניטורים האלה מבטיח איכות סאונד מקצועית וביצועים אמינים לכל מטרה.
 
 
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים ''5
Resolv SE5
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים 5
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE5 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE5.
 
 
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים ''8
Resolv SE8
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים 8
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE8 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE8.
 
 
מוניטור אולפן 6"
Resolv SE6
מוניטור אולפן 6"
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE6 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE6.
 
 
רמקול מוגבר ''12
Auro X12D
רמקול מוגבר 12
עוצמה, דיוק ועלות, שלושת הפרמטרים הללו יצרו את ההשראה לSamson's Auro X12D. הרמקול מביא איתו עוצמה של 1,000 וואט יחד עם טכנולוגיית הDSP המציעה טווח תדרים במלוא הספקטרום ורזולוציית אודיו גבוהה בכל דרגת ווליום. רמקול הAuro x12D הוא פיתרון ורסטילי למוסיקאי המופיע, דיג'יים, מרצים והפקות של אירועים בלייב.
 
 
רמקול מוגבר ''15
Auro X15D
רמקול מוגבר 15
וצמה, דיוק ועלות, שלושת הפרמטרים הללו יצרו את ההשראה לSamson's Auro X15D. הרמקול מביא איתו עוצמה של 1,000 וואט יחד עם טכנולוגיית הDSP המציעה טווח תדרים במלוא הספקטרום ורזולוציית אודיו גבוהה בכל דרגת ווליום. רמקול הAuro x15D הוא פיתרון ורסטילי למוסיקאי המופיע, דיג'יים, מרצים והפקות של אירועים בלייב.
 
 
מגבר אוזניות שולחני 4 ערוצים
C-que8
מגבר אוזניות שולחני 4 ערוצים
אנו גאים להציג את מגבר האוזניות הקומפקטי המושלם! מגבר זה בעל 4 ערוצים ו-8 יציאות מאוזנות. מאפשר שליטה מקסימלית בחלוקת השמע באולפן. וסת עוצמה ראשי ועוצמת שמע נפרדת לכל ערוץ הופכת מכשיר זה למגוון מאין כמותו. נוריות בקרה מעידות על עוצמת היציאה בכל ערוץ. לחצן EQ shape בכל ערוץ, מאפשר לכל משתמש לבחור את הצליל המועדף עליו.
 
 
מגבר אוזניות 4 ערוצים
S-phone
מגבר אוזניות 4 ערוצים
מגבר אוזניות בעל 4 ערוצים, המאפשר ביצוע של מגוון פעולות שיהפכו את עבודת האולפן לחוויה נוחה ונעימה.
 
 
מיקרופון דינמי איכותי
Q7
מיקרופון דינמי איכותי
Q7 הוא מיקרופון דינאמי המספק רמה גבוהה של דיוק ורגישות ומתאים במיוחד לשירה. עוצב בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להעביר איכות סאונד מקצועית ביותר. מיקרופון דינמי ידני המצטיין בביצועיו בהופעות חיות ומתאים גם להקלטות. עם היענות תדרים לינארית ויכולת לעמוד גם בעוצמות סאונד חזקות. בזכות רגישותו, Q7 מסוגל להעביר ניואנסים עדינים מכל מקור סאונד בבהירות ובצלילות. הוא בנוי בתבנית קליטה Supercardioid להפחתת Feedback ודחיית רעשים שלא מגיעים ישירות אל מול קפסולת המיקרופון. עמיד נגד זעזועים ורעשים כתוצאה ממגע.
 
 
מיקרופון קונדנסר דש מיקצועי מעולה לפרזנטציות עם מחבר PM5
QL5
מיקרופון קונדנסר דש מיקצועי מעולה לפרזנטציות עם מחבר PM5
The QL5 lavaliere microphone is an ideal choice for close body micing in presentation and video applications. The cardioid pick up pattern of the charged condenser element captures speech and vocals with great detail. The sturdy tie clip allows the microphone to be easily attached in position, secure, worry free and out of the way. A PM5 XLR adapter and windscreen are included in the QL5 ConcertLine package.
 
 
מיקרופון קונדנסר ידני מתאים לשירה ודיבור
C05
מיקרופון קונדנסר ידני מתאים לשירה ודיבור
דגם חדשני זה, מאפשר שימוש בטכנולוגיה של קונדנסר כמיקרופון ידני לכל דבר. צליל חם ותחום היענות flat, מתאים במיוחד לשירה ודיבור. מגיע במארז הכולל מחזיק מיקרופון, כבל XLR ונרתיק נשיאה.
 
 
קונדנסר אולפני מיקצועי, עם בורר שלוש מצבי קליטה להקלטות רב גיווניות
C03
קונדנסר אולפני מיקצועי, עם בורר שלוש מצבי קליטה להקלטות רב גיווניות
קונדנסר אולפני מקצועי בעל שתי קפסולות 19מ"מ המאפשרות ביצוע הקלטות רב כיווניות.
 
 
זוג מיקרופוני קונדנסר
C02
זוג מיקרופוני קונדנסר
זוג מיקרופוני שטח המשמשים ליישומי הגברה והקלטות אולפן כאחד.
 
 
מיקרופון קונדנסר חד-כיווני למשטח
CM10B
מיקרופון קונדנסר חד-כיווני למשטח
מיקרופון שטח חד-כיווני להצבה על משטח. אידיאלי להקלטה/הגברת סאונד באזור ממוקד, מושלם לשימוש בתיאטרון ובחדרי ישיבות.
 
 
מיקרופון קונדנסר אולפני
C01
מיקרופון קונדנסר אולפני
מיקרופון הקונדנסר האולפני הנמכר ביותר בארץ ובעולם! מעולה להקלטת שירה, כלים אקוסטיים וכמיקרופון שטח לתופים. מיקרופון זה בנוי מדיאפרגמה 19מ"מ גדולה המפיקה סאונד מדויק, מלא, ועם תחום היענות flat במיוחד. חיבור XLR מוזהב ואיכותי, עם נורת בקרה של מתח פאנטום. המיקרופון כולל Shock Mount לבלימת זעזועים ותנודות בעת ההקלטה.
 
  
  
  
 
קומפרסור סטריאופוני
S-com
קומפרסור סטריאופוני
הקומפרסור הסטריאופוני שכל אולפן זקוק לו, כעת בהישג יד.
 
 
קומפרסור
C-COM16
קומפרסור
קומפרסור סטריאופוני הקומפרסור האולפני המושלם, במארז המותאם במיוחד לשולחן העבודה.
 
  
  
  
  
 
קדם מגבר מנורות
C-Valve
קדם מגבר מנורות
קדם מגבר מנורות מקצועי אשר מוסיף להקלטה הדיגיטלית את הצליל החם של מנורות אנלוגיות.
 
 
סטנד לרמקול
TS100
סטנד לרמקול
חזק, יציב וקל משקל. סטנד זה מאלומיניום אידיאלי למגוון של רמקולי PA.
 
 
פופ פילטר אוניברסלי לשימוש עם מיקרופון
PS01
פופ פילטר אוניברסלי לשימוש עם מיקרופון
פופ פילטר Pop Filter לשימוש עם מיקרופוני הקלטת קול. מסך ניילון להפחתת עיצורים פוצצים בהקלטות שירה. מתלבש על כל סטנד מיקרופון. צוואר מתכת גמיש לכוונון אופטימלי.
 
 
מגבר בהספק 2X150W / 2X110W
Servo 300a
מגבר בהספק 2X150W / 2X110W
Servo 300 הוא בחירה מצוינת להגברת מערכות PA קטנות עד בינוניות, או להתקנה במערכות אודיו של חדרי ישיבות.
 
 
מגבר בהספק 2X300W / 2X225W
Servo 600a
מגבר בהספק 2X300W / 2X225W
Servo 600 אידיאלי להגברות גדולות יותר, היכן שצריך להניע שרשרת רמקולים, או רמקולים בפורמט גדול יותר.
 
 
מגבר בהספק 2X60W / 2X50W
Servo 120a
מגבר בהספק 2X60W / 2X50W
Servo 120a הוא פיתרון אידיאלי להגברת מוניטורים אולפניים או להתקנות. מושלם לאולפן ההקלטות, עם קירור ללא מאוורר לביצועים שקטים. מתאים גם לקולנוע ביתי ולמטרות בקרת טווח קרוב נוספות. תצוגת נורות בקרה LED ב- 10 שלבים וב- 3 צבעים. כולל יציאה לאוזניות עם כפתור השתקה לרמקולים.
 
 
מיקרופון קונדנסר רב כיווני שולחני
CM11B
מיקרופון קונדנסר רב כיווני שולחני
מיקרופון Boundary רב-כיווני להצבה על משטח. עם מרקם קליטה Omni שקולט סאונד ב- 180 מעלות. אידיאלי לשימוש בחדרי ישיבות או שולחן כנסים, תוך הצבה במרכז החדר כך שיקלוט את כל המשתתפים בפגישה.
 
 
מיקסר סטריאו 4 תחומים
S-zone
מיקסר סטריאו 4 תחומים
מחיר קטלוגי: 1912
חלוקה ל- 4 איזורים. מתאים להתקנות למסעדות, לבית ועוד. כל מה שצריך בשביל לשלוט ב- 4 תחומי אודיו באריזה קומפקטית וניתנת להתקנה. 2 כניסות mic ו- 4 כניסות Line/Aux מאוזנות עם פאנל שליטה ייחודי המאפשר לנתב כל אחד מ- 4 הערוצים לכל אחד מהתחומים (Zones) בלחיצת כפתור. על גבי הפאנל הראשי שליטה בווליום הכניסות והיציאות, EQ 2 band עצמאי לכל zone ורמקול מובנה לבקרה על Zone נבחר.
 
 
זוג סטנדים למוניטורים
MS-200
זוג סטנדים למוניטורים
סטנדים מקצועיים למוניטור אולפני
 
 
סט 5 מיקרופונים לתופים
DK 5
סט 5 מיקרופונים לתופים
סט מיקרופונים לתופים כולל מיקרופון ל-BD ו-4 מיקרופונים דינאמיים
 
 
מיקרופון קונדנסר ראש
SE50
מיקרופון קונדנסר ראש
מיקרופון ראש מיניאטורי שאינו מתבלט, מצוין למצגות, הדרכות כושר ועוד! ה- SE50 הוא מיקרופון רב-כיווני המורכב על האוזן ומספק איכות סאונד מצוינת בעיצוב כמעט בלתי נראה.
 
 
מיקרופון קונדנסר USB רב-כיווני למשטח
UB1
מיקרופון קונדנסר USB רב-כיווני למשטח
לאור ההצלחה האדירה של מיקרופוני ה- USB של החברה, Samson מציגה מיקרופון USB חדש למשטח! UB1 הוא מיקרופון קונדנסר רב-כיווני להצבה על משטח. עם מרקם קליטה Omni וחיבור USB להקלטה קלה ישירות למחשב שלכם. UB1 מתאים לעבודה עם Mac OS ועם Windows. מגיע עם תוכנת ההפקה Cakewalk Sonar LE. ניתן לשים אותו בחדרי ישיבות, שולחן כנסים, פודיום או להתקין אותו באמצעות 4 חורי ההתקנה שלו. בזכות העיצוב הבלתי-מתבלט שלו ניתן להציב אותו בדיסקרטיות בכל מצב והוא מציע הקלטה באיכות מקצועית למחשב נייח או נייד. גוף האבץ החזק וגריל הפלדה הופכים את UB1 לכלי אמין לחדרי כנסים, בתי משפט, כיתות או כל מקום אחר בו נדרשת הקלטה איכותית בעזרת מחשב.