מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
מיקרופון קונדנסר למצילות
C 430
מיקרופון קונדנסר למצילות
מחיר קטלוגי: 847
קונדנסר קטן במיוחד, אידיאלי להקלטה והגברה של Overhead למצילות. סאונד חלק ללא צורך ב-EQ. מתאים לעבודה בשטח פתוח.
 
 
מיקרופון דינמי לתוף בס
D12 VR
מיקרופון דינמי לתוף בס
ה-D12 VR הינו מיקרופון דינמי עם דיאפרגמה-גדולה ומרקם קליטה cardioid שעוצב במיוחד עבור יישומי הקלטת תוף בס. למיקרופון דיאפרגמה דקה להעשרת ביצועי התדרים הנמוכים. הסאונד החם שלו מושג באמצעות האלמנט המקורי של מיקרופון ה-C414, מרשים במיוחד בעוצמות אות גבוהות.
 
 
מיקרופון דינמי מקצועי לשירה
P 5
מיקרופון דינמי מקצועי לשירה
מיקרופון דינמי מסדרת Perception Live החדשה של AKG P 5 הוא מיקרופון דינמי אידיאלי עבור שירה מובילה. תבנית קליטה supercardioid מבטיחה עוצמה מקסימלית לפני פידבק. בעל סאונד ייחודי המתבלט בכל מיקס.
 
 
מיקרופון דינמי המיועד עבור תופים וכלי הקשה, כלי נשיפה ומגברי גיטרה
D 40
מיקרופון דינמי המיועד עבור תופים וכלי הקשה, 
כלי נשיפה ומגברי גיטרה
ל- D 40 גוף מתכת מוצק שישרוד בקלות שימוש על במה ערב ערב. דיאפרגמת Varimotion (פטנט רשום של AKG) הפועלת בתהליך המאפשר לה להיות מכוונת ללא צורך במהודי כיוון, מובילה לקפיצת מדרגה משמעותית בביצועי האודיו. הקפסולה מוגנת על ידי גריל מתכת חזק, ומסוגלת לספוג בקלות עוצמות SPL חזקות במיוחד. למיקרופון מתאם מובנה לסטנד והוא מגיע עם תופסן להתקנה על סנרים, טום טומים, וכו', מה שהופך את D 40 למיקרופון מגוון מאד לשימוש עם תופים, כלי הקשה, כלי נשיפה ומגברי גיטרה.
 
 
מיקרופון דינמי לכלים באסיים
D112
מיקרופון דינמי לכלים באסיים
מחיר קטלוגי: 1208
הדגם הקלאסי לתופים. מושלם להקלטות ולהגברת מופעים.
 
 
מיקרופון דינמי D5
D 5
מיקרופון דינמי D5
מחיר קטלוגי: 441
מיקרופון שירה דינמי מקצועי
 
 
מיקרופון Overheads איכותי וקומפקטי במיוחד
C430
מיקרופון Overheads איכותי וקומפקטי במיוחד
תוכנן במיוחד עבור מצילות ו- overheads, עם תגובת תדרים המבטיחה סאונד קריספי במיוחד. עם מימדיו המצומצמים כלפי חוץ, C 430 ישמור על פרופיל נמוך בכל יישום מבלי להתפשר על איכות האודיו. קל לשימוש עם כל מיקסר ללא צורך ב- EQ, נוח לשימוש גם על במות בשטחים פתוחים, מתאים להתקנה על כל סטנד מיקרופון.
 
 
מיקרופון קונדנסר עם דיאפרגמה גדולה
Perception 120
מיקרופון קונדנסר עם דיאפרגמה גדולה
צלול. מדויק. נגיש. להקלטת שירות, דיבור וכלי נגינה באולפן הביתי. AKG Perception P120 הינו מיקרופון קונדנסר אמיתי עם דיאפרגמת "2/3 המציע בניה איכותית, ביצועים יוצאים מן הכלל וערך מצוין. הדיאפרגמה הקלה מעבירה סאונד צלול עם פרטים מדויקים להקלטות שירות, דיבור וכלי נגינה באולפנים ביתיים. ה-Perception P120 כולל פד הנחתה 20dB ליישומי עוצמות גבוהות עד ל-150dB ופילטר לחיתוך תדרים נמוכים להעלמת רעשי המהום. הוא משולב במארז מתכת חזק ועמיד ומספק את הסאונד האגדי של AKG לאולפנים ביתיים ולכל במה.
 
 
מיקרופון קונדנסר אולפני עם דיאפרגמה גדולה
C 214
מיקרופון קונדנסר אולפני עם דיאפרגמה גדולה
מבוסס על הדגם C 414 האגדי, מיקרופון C 214 החדש מהווה אלטרנטיבה אפקטיבית למיקרופונים ממשפחת C 414 של AKG, דגמים מובילים בתעשיית ההקלטות. לכידת הסאונד מתבצעת באמצעות צד אחד של קפסולת C 414 הכפולה ולוחית גב רשומת פטנט של AKG בטכנולוגיה שתוצאותיה הן ביצועים מרשימים, הקרובים ל- C 414 B-XLS המפורסם. מיקרופון C 414 של AKG מצוי באופן קבוע באולפני ההקלטות הגדולים בעולם ובעל מעמד מכובד של סוס עבודה אצל אמנים עצמאיים, שידור, וגם למטרות הגברה.
 
 
מיקרופון קונדנסר מקצועי
Perception 220
מיקרופון קונדנסר מקצועי
Perception 220 הוא קונדנסר דיאפרגמה גדולה המציע איכות בניה גבוהה וערך יוצא מן הכלל למחירו. תכונותיו החיוניות הרבות והאביזרים הכלולים הופכים אותו למגוון בצורה יוצאת דופן. הוא מספק סאונד קלאסי חם וברור ועומד בסטנדרטים המחמירים של מוצרי ההקלטה מ- AKG, המבוססים על שישים שנות ניסיון בבניית מיקרופונים ומשוב של טכנאי סאונד ברחבי העולם אשר משתמשים במוצרי AKG מדי יום. למתמר הקונדנסר דיאפרגמה גדולה "1 המביאה את איכות האולפן של AKG לאולפן הביתי וכמו כן לכל תחומי ההקלטה האחרים ויישומי הגברה חיה. פילטר תדרים נמוכים עם מפסק ופד הנחתה מאפשרים שימוש גם על מקורות סאונד חזקים בעוצמה של עד 155dB SPL. העיצוב העמיד והאיכותי מהווה בחירה ראויה גם ליישומי הגברת במה. Perception 220 מגיע עם מחזיק shock mount עכביש ומזוודת מתכת.
 
 
מיקרופון קונדנסר לתופים וכלי הקשה
C 518 M
מיקרופון קונדנסר לתופים וכלי הקשה
מיקרופון הקונדנסר המיניאטורי האולטימטיבי עבור תופים וכלי הקשה. תבנית קליטת ה- cardioid שלו מונעת זליגות מכלים קרובים. תופסן מתכוונן מאפשר הצמדה קלה ומדויקת על החישוק העליון של רוב התופים וכלי ההקשה. בולם זעזועים חיצוני מספק דחיית רעש מכני טובה. "ברך" מיוחדת לקיבוע ה- gooseneck בזוית הכיפוף הרצויה. ל- C 518 M מתג מסנן נמוכים מובנה להתאמת תגובת התדרים של המיקרופון לצליל הכלי. כולל פלטת מתאם (A 400) להצמדה למשדר חגורה של AKG. מיקרופון C 518
 
 
מיקרופון קונדנסר לכלי נשיפה
C 519 ML
מיקרופון קונדנסר לכלי נשיפה
מיקרופון C 519 נצמד לפעמון של חצוצרה, סקסופון, טרומבון, טובה, או כל כלי נשיפה אחר (גם דיג'רידו). תבנית קליטה cardioid הדוקה הופכת את C 519 לכלי אידיאלי לשימוש בקרבת מוניטורים, ותגובת התדרים השטוחה שלו מעבירה סאונד טבעי, עוצמתי וברור. ל- C 519 M מסנן תדרים נמוכים מובנה עם מתג בחירה להתאמת תגובת התדרים של המיקרופון לצליל הכלי. כולל פלטת מתאם (A 400) להצמדה למשדר חגורה של AKG.
 
 
מיקרופון קונדנסר אולפני
C 3000
מיקרופון קונדנסר אולפני
מיקרופון קונדנסר אולפני עם דיאפרגמה גדולה "1. מתאים למגוון סוגי הקלטות, מצויין להקלטת שירה, כלי נשיפה ועוד. סאונד חלק ונקי. מגיע במזוודה מהודרת.
 
 
מיקרופון קונדנסר
C451 B
מיקרופון קונדנסר
ה"מלך" של הקונדנסרים! המיקרופון השולט מדגם Pencil להקלטה או הגברת כלי נגינה, כלי נשיפה, תופים, גיטרות, פסנתרים. זהה מבחינה אקוסטית ל- C451 EB + CK1 האגדי.
 
 
מיקרופון קונדנסר שירה מקצועי
ELLE C
מיקרופון קונדנסר שירה מקצועי
קונדנסר מקצועי לשירה/הופעות המיועד במיוחד לקול נשי. עיצוב מיוחד בצבעים לבן וכסף, נראה יפה ונשמע נהדר. הפינים של חיבור ה-XLR מצופים זהב 24 קראט.
 
 
קונדנסר Cardioid מיניאטורי לכלי נגינה
C516 ML
קונדנסר Cardioid מיניאטורי לכלי נגינה
מיקרופון קונדנסר מיניאטורי וקל משקל עם תבנית קליטה cardioid המיועד לשימוש עם אקורדיונים, מגברי גיטרה, פסנתרים ומגברי אורגנים/קלידים. מגיע עם ברגים ורצועות דבק מיוחד להתקנה נוחה וגמישה במיקום הרצוי על גבי כלי הנגינה או הרמקול. דרך אידיאלית להגברת אקורדיון היא שימוש בשני C 516 ML (אחד לצד הבס ואחד לצד הטרבל) עם ספק פאנטום אופציונליB 29 L. ה- C 516 ML קיים בגרסה אחת וניתן לחבר אותו כאמור לספק פאנטום B 29 L, משדר אלחוטי של AKG מסדרת WMS או מתאם לפאנטום חיצוני MPA V L.
 
 
מיקרופון קונדנסר לשירה ולכלי נגינה
C535 EB
מיקרופון קונדנסר לשירה ולכלי נגינה
קונדנסר מקצועי לשירה ולכלי נגינה, מעולה להופעות ולהקלטות. מיקרופון קונדנסר מקצועי לשירה וכלים של AKG לשימוש על הבמה ובאולפן. דגם ה- C 535 EB הוא דגם קלאסי המספק שילוב מנצח של אודיו מפורט ברמה גבוהה ועמידות יוצאת דופן. חלוקת משקל מושלמת מבטיחה שימוש בטוח ונוח לזמרים. מסנני נמוכים/ Bass rolloff ופד הנחתה מסייעים בכיוון תגובת התדרים ועוצמת הקליטה למגוון מצבי שימוש באולפן ובהופעה. C 535 EB הוא אחד מדגמי המיקרופונים האגדיים של AKG.
 
 
פיק-אפ קונדנסר קל במיוחד
C 411L
פיק-אפ קונדנסר קל במיוחד
שוקל רק 18 גרם, C 411 הוא קונדנסר פיק-אפ אידיאלי לגיטרות אקוסטיות, מנדולינות, כינור ועבור רוב כלי המיתר. מספק צליל ברור וללא צביעה מבלי לשנות את הבלנס הטבעי של הכלי. התקנה קלה על הגשר או בכל מקום אחר על הכלי באמצעות דבק מיוחד (מצורף) רב-פעמי ולא מלכלך.
 
 
מיקרופון קונדנסר אולפני
C4000
מיקרופון קונדנסר אולפני
מיקרופון אולפני עם דיאפרגמה גדולה "1. דגש על דיוק ונאמנות למקור, מתאים לשירה וכלי נגינה. מגיע במזוודה מהודרת.
 
 
מיקרופון קונדנסר בצורת סיגר בעל קפסולה קטנה
C1000 S
מיקרופון קונדנסר בצורת סיגר בעל קפסולה קטנה
אחד הקונדנסרים המפורסמים ביותר, מהדגמים הקלאסיים. "סוס עבודה" אמיתי להקלטות, הופעות, שידור, מצוין להקלטות תופים, קולות רקע, כלים אקוסטים (גיטרה, מיתרים) ועוד.
 
 
מיקרופון קונדנסר עם דיאפרגמה גדולה
C414 XLII
מיקרופון קונדנסר עם דיאפרגמה גדולה
הוא ממשיכו של הדגם המפורסם C 414 B-TL II. הסאונד שלו מציג את חתימתו הייחודית של הדגם הנחשק AKG C 12, אשר מסייע להציב זמרים ונגנים סולנים גם במיקסים צפופים. סאונד קרוב וחזיתי הניתן להשגה גם במיקומי מיקרופונים רחוקים, כמו בהקלטות מוסיקה קלאסית או הקלטות חדר של תופים. גרסת ה- XL II נבדלת מגרסת ה- XLS במרכיב משמעותי אחד - הקפסולה. בשני הדגמים, העשרת תדרי הנוכחות ואופן לכידת החלל זהים למיקרופוני C 12 האגדיים. מעל 60 שנה, מוסיקאים וטכנאים מובילים השתמשו במיקרופונים האגדיים של AKG על מנת ללכוד כל ניואנס קטן בסאונד. משפחת C 414 מאז ומתמיד הייתה לאחת מסדרות המיקרופונים המכובדים והשימושיים ביותר בהקלטות ובהגברה בהיסטוריה של האודיו. AKG ממשיכה להציב ציוני דרך במאפייני מוצר שימושיים, מפרט טכני משופר וקלות שימוש בכדי לענות על דרישותיהם המתמשכות של אולפני הקלטה, תחנות שידור וטכנאי אודיו.
 
 
מיקרופון קונדנסר להקלטות
C 2000
מיקרופון קונדנסר להקלטות
היום, כאשר על כל מיקרופון לעמוד באיכות הגבוהה של הקלטת מדיה ב- 24 bit, מיקרופון ה- C 2000 B של AKG הוא בעל רגישות גבוהה במיוחד ומאפשר הקלטה נטולת רעשים של ערוצים מרובים, ללא הצטברות של רעשים מערוצי המיקס. קיבולת SPL גבוהה הופכת את C 2000 B למיקרופון מגוון שניתן להשתמש בו גם עבור כלים חזקים מאד. C 2000 B מספק תוצאות מושלמות בהקלטות דמו, בחדרי חזרות כמו גם באולפני ההקלטות הטובים ביותר.
 
 
סט מיקרופון אלחוטי הכולל מיקרופון דש ומיקרופון ראש
WMS 470 Presenter Set
סט מיקרופון אלחוטי הכולל מיקרופון דש ומיקרופון ראש
סט אלחוטי UHF, עד 16 ערוצים כולל מיקרופון דש ומיקרופון ראש. סדרת WMS 470 משלבת בתוכה את כל היתרונות שבמערכת אלחוט קצה-עליון כולל האלקטרוניקה ממערכת היוקרה WMS 4500 של החברה, רק ברמת תפעול קל וידידותית גם למשתמש המתחיל. מקלט ה- SR 470 מאפשר לכם להפעיל עד 16 ערוצים בו זמנית באותו תחום התדרים. תוכלו אפילו להפעיל מערכת אמינה לחלוטין של עד 48 ערוצים באמצעות שימוש במספר מקלטים בתחומי תדרים שונים. מסך התצוגה המואר משנה צבעים בכדי להתריע למשתמש על מצבים כגון סוללת משדר העומדת להיגמר, עוצמות אודיו גבוהות או קליטת RF נמוכה. משדר החגורה PT 470 הינו איכותי וקומפקטי במיוחד ומתאים למערכות מותקנות ולשימוש על במה. מגיע במארז חזק ועמיד עם חיבור mini XLR מקצועי המתאים למגוון מיקרופונים.
 
 
סט מיקרופון אלחוטי
WMS 470 Vocal Set D5
סט מיקרופון אלחוטי
סט אלחוטי UHF, עד 16 ערוצים כולל מיקרופון ידני D 5 סדרת WMS 470 משלבת בתוכה את כל היתרונות שבמערכת אלחוט קצה-עליון כולל האלקטרוניקה ממערכת היוקרה WMS 4500 של החברה, רק ברמת תפעול קל וידידותית גם למשתמש המתחיל.
 
 
סט מיקרופון דש אלחוטי
Perception 45 Presenter Set
סט מיקרופון דש אלחוטי
מחיר קטלוגי: 1327
מערכת אלחוטית דיסקרטית המאפשרת לכם להתרכז ב- 100% במצגת שלכם! מערכת מיקרופון הדש האלחוטית Perception Wireless Presenter Set מ- AKG מפיקה את הסאונד של קולכם בצורה מושלמת. מיקרופון הדש CK 99 הבלתי-מתבלט נצמד במהירות ובקלות ומספק מובנות דיבור אופטימלית להופעות תיאטרון, מצגות או תוכניות אירוח. הסט מצריך תשומת לב מינימלית ומאפשר לכם להתמקד באופן מלא במצגת שלכם. הסט כולל מקלט SR 45, משדר חגורה PT 45, מיקרופון דש CK 55 L עם קליפ הצמדה, מגן רוח, ספק כוח אוניברסלי וסוללת AA אחת. מקלט ה- SR 45 כולל יציאות XLR מקצועיות ויציאות "1/4. ניתן לכוון בו את עוצמת האודיו ואת סף ה- squelch. למשדר החגורה כניסת מיני XLR והוא תואם לכל מיקרופוני ה- MicroMics של AKG. מיקרופון הדש CK 99 מספק סאונד טבעי, עם דגש קל מעל 10kHz לתוספת בהירות. מרקם קליטה cardioid ו- rolloff לבס משתלבים יחדיו להדחקת רעשי סביבה בלתי-רצויים.
 
 
סט מיקרופון אלחוטי ידני מקצועי לשירה
Perception 45 Vocal Set
סט מיקרופון אלחוטי ידני מקצועי לשירה
מחיר קטלוגי: 1082
מערכת אלחוטית לשירה עם סאונד מבריק, וקלות שימוש מפתיעה! סט מיקרופון השירה האלחוטי מסדרת Perception Wireless של AKG הוא פיתרון אידיאלי מהיר וקל לשימוש למוסיקאים ולהתקנות סאונד במקומות הופעה קטנים. הסט כולל מקלט SR 45, משדר יד HT 45, ספק כוח אוניברסלי, מתאם לסטנד SA 45 וסוללת AA אחת. מקלט ה- SR 45 כולל יציאות XLR מקצועיות ויציאות "1/4. ניתן לכוון בו את עוצמת האודיו ואת סף ה- squelch. משדר היד כולל גריל פלדה להגנה על המתמר הדינמי בשימוש מרובה על הבמה. לקפסולה מרקם קליטה cardioid המבטיח גיין מרבי לפני פידבק וגורם לקולכם להתבלט בכל מיקס.
 
 
סט מיקרופון ראש אלחוטי מקצועי לשירה, דיבור, הנחיות אירובי וספורט
Perception 45 Sports Set
סט מיקרופון ראש אלחוטי מקצועי לשירה, דיבור, הנחיות אירובי וספורט
מחיר קטלוגי: 1418
מערכת מיקרופון אלחוטית אמינה ועמידה המאפשרת ניידות וחופש מירבי לידיים שלכם! מערכת האלחוט Perception Wireless Sports מ- AKG כוללת מיקרופון ראש איכותי C 544 L ומשדר חגורה אולטרה-קל PT 45 המבטיחים למשתמש ניידות מקסימלית לכל יישום המצריך ידיים חופשיות. מיקרופון הראש C 544 L מגיע עם ארבעה מגני לחות המגינים על המתמר מזיעה בזמן אימון ספורטיבי. המיקרופון כולל את המתמר המוכח מדגם ה- C 555 L והוא מהיר וקל להרכבה ולהחלפה. הסט כולל מקלט SR 45, משדר חגורה PT 45, מיקרופון ראש C 544 L, ארבעה מגני לחות, מגן רוח, ספק כוח אוניברסלי וסוללת AA אחת. מקלט ה- SR 45 כולל יציאות XLR מקצועיות ויציאות "1/4. ניתן לכוון בו את עוצמת האודיו ואת סף ה- squelch. למשדר החגורה כניסת מיני XLR והוא תואם לכל מיקרופוני ה- MicroMics של AKG.
 
 
פופ פילטר אוניברסלי לשימוש עם מיקרופון
PF80
פופ פילטר אוניברסלי לשימוש עם מיקרופון
מחיר קטלוגי: 344
פופ פילטר Pop Filter לשימוש עם מיקרופוני הקלטת קול מתוצרת AKG. מסך ניילון להפחתת עיצורים פוצצים בהקלטות שירה. מתלבש על כל סטנד מיקרופון. צוואר מתכת גמיש לכוונון אופטימלי.
 
 
מיקרופון shotgun קצר קומפקטי
C568 B
מיקרופון shotgun קצר קומפקטי
כיווניות גבוהה וטווח תדרים רחב במיקרופון shotgun קצר יחסית, הופכים את C 568 B לכלי מושלם למטרות הגברה בתיאטרון, וליישומים בהפקות קולנוע וטלויזיה. הודות לעיצובו הקומפקטי וקל המשקל, C 568 B אידיאלי להתקנה עבור מצלמה. מתחת ל- 500Hz הוא מתפקד כמיקרופון בתבנית קליטה Hypercardioid, מעל 500Hz המבנה האקוסטי שלו הופך אותו לכיווני במיוחד. מסנן תדרים נמוכים ממותג 12dB/אוקטבה 120Hz מונע ביעילות רעשי רוח וטלטול. גוף עמיד שכולו ממתכת מכיל פרה-אמפ מובנה. נדרש כוח פאנטום להפעלה (9-52V). ספוג מגן רוח ומתאם לסטנד כלולים.
 
 
מיקרופון שדרים דינמי
D 230
מיקרופון שדרים דינמי
מיקרופון ENG דינמי עמיד עם רגישות ובהירות המתאימים במיוחד עבור תחום החדשות התובעני. הידית המוארכת מקלה על מיקום אייקון תחנת השידור ללא בעיות. גוף המיקרופון עשוי יציקת מתכת חזקה עם משטח שאינו משתקף. כולל מתאם לסטנד.
 
 
מיקרופון קונדנסר אולפני, מתאים לשידור ולהקלטות
C 4500 BC
מיקרופון קונדנסר אולפני, מתאים לשידור ולהקלטות
מסוגל לעמוד בעוצמות SPL גבוהות, עם פילטר פנימי בשלושה שלבים ו- Bass Boost נמוך להפליא. ה- 4500B-BC מתאים להצבה מול תוף בס, בס אקוסטי, סקסופון בריטון, מגברי גיטרה וכלים חזקים נוספים. הגנה נגד הפרעות אלקטרו-מגנטיות הופכת את המיקרופון הזה לכלי מושלם עבור אולפני שידור והקלטה.
 
 
מיקרופון קונדנסר למשטח (Boundary Layer)
C562 CM
מיקרופון קונדנסר למשטח (Boundary Layer)
הוא מיקרופון קונדנסר קטן ושטוח המיועד במיוחד עבור התקנות קבועות ו"בלתי-נראות" על תקרות, קירות, שולחנות, אביזרי במה וכדומה. בזכות רגישותו הגבוהה ה- C 562 CM הוא כלי מושלם למטרות מעקב או להקלטה חיה מכיוון שיחידת מיקרופון אחת מסוגלת לקלוט סאונד מחדר שלם. מתאם פאנטום XLR מגיע כלול עם המיקרופון ומתחבר לכבל המיקרופון דרך מחבר מיניאטורי, כך שהכבל יעבור בקלות דרך חור התקנה שקטן מקוטר מתאם הפאנטום
 
 
מיקרופון Shotgun זעיר
C747 V11
מיקרופון Shotgun זעיר
היסטוריה של סאונד: C 747 הקרוי כ"מיקרופון עיפרון", נבנה לראשונה ב- 1987. בזכות מאפיינים טכניים מצויינים ובמיוחד טווח התדרים הרחב והשטוח שלו, השתמשו בו להקלטות כלי נגינה מכל הסוגים, גם לכלים בעלי תדרים נמוכים מאד. בגלל הסאונד המבריק שלו ומראו הדיסקרטי הוא נודע במהרה כמיקרופון Overhead. יתרון גדול נוסף של C 747 הוא שאינו משנה את הסאונד או את העוצמה יותר מדי גם אם הדובר מרבה לנוע. בסופו של דבר C 747 מצא את דרכו בהתקנות מערכות סאונד כמיקרופון מושלם לדיבור ולדוכן הנואמים. כעת ה- C 747 הוא אחד המיקרופונים המגוונים ביותר בטווח המוצרים של AKG ובמהלך השנים היה זמין בגרסאות ומודולים שונים. חדש בגרסת VII: בעקבות שימושו הגובר בכנסים, C 747 עוצב מחדש בכדי להתמודד עם סוגיות שונות בהתקנות סאונד. C 747 VII כולל הגנת RFi לחסימת רעשים בלתי רצויים מטלפונים ניידים, מיקרופונים אלחוטיים וכדומה. כמו כן תגובת התדרים כוונה במיוחד בכדי להעניק לדיבור נוכחות יוצאת דופן, תוך שימוש הסאונד הקלאסי של C 747. C 747 VII הוא מיקרופון shotgun זעיר המיועד עבור יישומים תובעניים של תזמורת, מקהלה, דוכן נואמים או חדרי ישיבות. תגובת תדרים שטוחה ומורחבת הופכת את C 747 VII למתאים עבור הקלטות איכותיות של מוסיקה, בעוד תבנית הקליטה שלו מונעת פידבקים ורעשים בלתי רצויים מהצדדים. לכן הוא אידיאלי לשימוש גם בסביבות שאינן נוחות מבחינה אקוסטית. מסנן תדרים נמוכים (bass rollof) מובנה מונע רעשים מכניים. מופעל באמצעות כוח פנטום 9-52V. אביזרים כלולים: Shockmount/מתאם, gooseneck קטן, מתאם לסטנד, תופסן הצבה, מוליך כבל ומגן רוח.
 
 
מיקרופון שולחני כולל בסיס ומפסק
DST99 S
מיקרופון שולחני
כולל בסיס ומפסק
מחיר קטלוגי: 723
מיקרופון gooseneck דינמי (cardioid) למטרות כריזה כלליות ולשימושי תקשורת שונים. ל- D ST 99S תגובת תדרים שהותאמה במיוחד עבור דיבור, להעברתו בצורה ברורה ונקייה כולל דחיית רעשים מהסביבה ועוצמה מירבית לפני פידבק. גוף עמיד וחזק העשוי כולו ממתכת מבטיח חיי מיקרופון ארוכים בשימוש יום-יומי. D ST 99S מגיע עם בסיס שולחני מובנה הכולל מתג on/off וכבל XLR מסולסל עם מחבר 3 פינים.
 
 
מיקרופון דש לסט אלחוטי.
AKG C 417L
מיקרופון דש לסט אלחוטי.
מיקרופון קונדנסר דש מיניאטורי מקצועי. תגובת תדרים שטוחה לרוחב התחום, ותבנית קליטה רב-כיוונית (omnidirectional) הופכים מיקרופון זה לאידיאלי עבור כל סוגי השידור ולשימוש בתיאטרון. סאונד פתוח וטבעי, אידיאלי לשימושים עם מערכות אלחוטיות או באפליקציות מרובות מיקרופונים. המיקרופון מגיע כלול עם תופסן הצמדה, פין קשירה וספוג מגן רוח. מגיע עם ם מחבר מיני XLR המתחבר למשדר של מיקרופון אלחוטי, לספק מתח B 29 L , או למתאם לפנטום חיצוני MPA V L.
 
 
מתאם Mini XLR-XLR למתח פנטום
MPA V L
מתאם Mini XLR-XLR למתח פנטום
מתאם עם כבל Mini XLR-XLR. משמש כמתאם למתח פנטום למיקרופונים קונדנסר של AKG עם סיומת באות L. בתוך המתאם פילטר המופעל ע"י מתג שמסנן תדרים נמוכים: 4db- ב- 100HZ
 
 
אוזניות אולפן סגורות
K271 MKII
אוזניות אולפן סגורות
מחיר קטלוגי: 583
עיצוב Closed Back מונע דליפת סאונד מחוץ לאוזניות. מנגנון ניתוק סאונד אוטומטי, המנתק את הסאונד כאשר מורידים את האוזניות מהראש. אידיאלי לאולפן הקלטות ושידור. כבל ניתן לפירוק והחלפה, מגיע עם כבל ספירלה נוסף וזוג נוסף של פדים לאוזניות.
 
 
אוזניות אולפן סגורות
K44
אוזניות אולפן סגורות
מחיר קטלוגי: 180
AKG K 44 הן אוזניות ביחס עלות-תועלת גבוה למגוון יישומים, כולל עבור אולפנים והקלטות ביתיות. אוזניות גב-סגור עם בס נוכח וגבוהים נקיים במחיר אטרקטיבי. רצועת הראש המתכווננת של AKG, פדים דמויי עור ותליה מאוזנת מבטיחים נוחות מצוינת.
 
 
אוזניה סגורה
K77
אוזניה סגורה
מחיר קטלוגי: 248
AKG K 77 הן אוזניות ביחס עלות-תועלת גבוה למגוון יישומים, כולל עבור אולפנים, בקרת סאונד, כלי נגינה אלקטרונים והקלטות ביתיות. אוזניות גב-סגור עם בס נוכח וגבוהים נקיים במחיר אטרקטיבי. רצועת הראש המתכווננת של AKG, פדים מעור מלאכותי, ותליה מאוזנת מבטיחים נוחות מצוינת.
 
 
אוזניות Reference מקצועיות, גב-פתוח
K812
אוזניות Reference מקצועיות, גב-פתוח
מחיר קטלוגי: 5096
אוזניות המכסות את האוזן באיכות reference שיחד עם תגובת תדרים מורחבת, מושלמות למיקס, מאסטרינג והפקת אודיו. תכונות ייחודיות מאפשרות לאוזניות לספק headroom גבוה וטווח דינמי רחב, תמונת סאונד מפורטת ותגובה דינמית מצוינת.
 
 
אוזניות אולפן
AKG K240 Studio
אוזניות אולפן
מחיר קטלוגי: 452
K240 Studio סטנדרט אולפני, האוזניות כוללות כבל מתנתק וטכנולוגיית Varimotion לתגובת בס טובה יותר. עיצוב פתוח-למחצה מעניק דינמיקה מדויקת ופתחי איוורור מכוונים אקוסטית מאחורי האלמנט מפיקים איכות סאונד פתוחה וטבעית. אוזניות נוחות להאזנה ממושכת, קשת ראש מתכווננת, כבל הפלדה ואיכות האודיו המקצועית מבטיחים אמינות גבוהה בתנאי אולפן מקצועי תובעניים. התנגדות: 55 אום.
 
 
אוזניות אולפן
K702
אוזניות אולפן
מחיר קטלוגי: 1965
אוזניות המוניטור החדשות של AKG. הן משלבות תגובה מדוייקת מאד עם גמישות ומרחב שטרם נראו כמותם. מטרה זו מושגת בזכות סלילים מחוט מתכת שטוח ודיאפרגמת שתי שכבות VarimotionTM רשומת פטנט. עיצוב פתוח לחלוטין וכבל איכותי משלימים את אוזניות המוניטור האלה. פדים לאוזניים נוחים להפליא בצורה "תלת מימדית" ורצועת ראש מעור אמיתי מבטיחים התאמה מושלמת. האוזניות נבדקות וממוספרות באופן אינדיוידואלי. K 702 - חוויית שלמות טהורה.
 
 
אוזניות אולפן חצי פתוחות
K99
אוזניות אולפן חצי פתוחות
אוזניות אולפן חצי פתוחות, קלות משקל ועמידות. ביצועים גבוהים ואיכות סאונד מדהימה ביחס למחיר, ה-K99 מתאפיינות באטימות לרעשים ונוחות מקסימלית עם סאונד טבעי ושקוף. אידיאלי לשימוש באולפן. ה-K99 קלות לניקוי ומאפשרות גמישות בהתאמה לאוזניים, הן קלות משקל ומציעות נוחות המותאמת לשעות רבות של עבודה.
 
 
אוזניות
K240 MKII
אוזניות
מחיר קטלוגי: 578
אוזניות מוניטור מקצועיות,חצי פתוחות, סאונד מדהים ומדויק ביותר, מתאימות למיקס. כבל ניתן לפירוק והחלפה. מגיע עם כבל ספירלה נוסף וזוג נוסף של פדים לאוזניות.
 
 
אוזניות מוניטור In-Ear
IP 2
 אוזניות מוניטור In-Ear
אוזניות ה- IP 2 מתחברות למקלט הגוף SPR 4. אוזניות איכותיות, המספקות סאונד בטווח תדרים רחב, עם הפקת בסים חדים ומפורטים ובידוד מצוין מרעשי הסביבה החזקים בעת הופעה על במה. לכבל קשר מחליק, ופדי האוזניים כוללים תבניות גומי רך בשלושה גדלים שונים, מאפשרים התאמה מושלמת לכל מבנה אוזן ולכל ראש. אוזניות IP 2 מגיעות כלולות בסט ה- IVM 4, מערכת אלחוטית לבקרת סאונד תוך-אוזנית.
 
 
אוזניות שדר מקצועיות כולל קפסולות גדולות ומיקרופון דינמי
HSD 271
אוזניות שדר מקצועיות כולל קפסולות גדולות ומיקרופון דינמי
מחיר קטלוגי: 1693
איכות אולפנית במיטבה. סט מקצועי של אוזניות+מיקרופון דינמי של AKG לשידור ולהקלטות. מבוסס על דגם אוזניות האולפן K 271 MkII וזמין גם בגרסה עם מיקרופון קונדנסר. בנוסף לנוחות מצוינת, בידוד אופטימלי מרעשי הסביבה ואיכות אודיו מרשימה, ל- HSD 271 אותו כבל ניתן לניתוק כמו באוזניות האולפן של AKG, לתחזוקה והחלפה מהירה. זרוע מיקרופון גמישה ניתנת לכיוון בקשת 270º ומשתיקה את המיקרופון אוטומטית עם הרמתה, ללא צורך בכפתור השתקה! ניתן לחבוש את המיקרופון בצד שמאל או ימין לנוחותכם.
 
 
אוזניות שדר מקצועיות כולל מיקרופון דינמי
HSD 171
אוזניות שדר מקצועיות כולל מיקרופון דינמי
מחיר קטלוגי: 1265
איכות אולפנית במיטבה. סט מקצועי של אוזניות+מיקרופון דינמי של AKG לשידור ולהקלטות. מבוסס על דגם אוזניות האולפן K 171 MkII. בנוסף לנוחות מצוינת, דחייה אופטימלית של רעשי הסביבה ואיכות אודיו מרשימה, ל- HSD 171 אותו כבל ניתן לניתוק כמו באוזניות האולפן של AKG, לתחזוקה והחלפה מהירה. זרוע מיקרופון גמישה ניתנת לכיוון בקשת 270º ומשתיקה את המיקרופון אוטומטית עם הרמתה, ללא צורך בכפתור השתקה! ניתן לחבוש את המיקרופון בצד שמאל או ימין לנוחותכם.
 
 
אוזניות שדר מקצועיות כולל קפסולות גדולות ומיקרופון קונדנסר
HSC 271
אוזניות שדר מקצועיות כולל קפסולות גדולות ומיקרופון קונדנסר
איכות אולפנית במיטבה. סט מקצועי של אוזניות+מיקרופון קונדנסר של AKG לשידור ולהקלטות. מבוסס על דגם אוזניות האולפן K 271 MkII וזמין גם בגרסה עם מיקרופון דינמי. בנוסף לנוחות מצוינת, בידוד אופטימלי מרעשי הסביבה ואיכות אודיו מרשימה, ל- HSC 271 אותו כבל ניתן לניתוק כמו באוזניות האולפן של AKG, לתחזוקה והחלפה מהירה. זרוע מיקרופון גמישה ניתנת לכיוון בקשת 270º ומשתיקה את המיקרופון אוטומטית עם הרמתה, ללא צורך בכפתור השתקה! ניתן לחבוש את המיקרופון בצד שמאל או ימין לנוחותכם.
 
 
סט מיקרופונים לתופים
Rhythm Pack
סט מיקרופונים לתופים
ערכת מיקרופונים של AKG להגברה או הקלטה של סט תופים.