מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 

 
גייט 4 ערוצים
DPR 504
גייט 4 ערוצים
noise gating הפך לאחד התהליכים הבסיסיים ביותר בהפקת סאונד מקצועית, עבור סוגים רבים של אותות אודיו. BSS יישמו ב- DPR-504 את נסיונם הרב בתכנון מעבדים דינמיים והתוצאה היא כלי אידיאלי לשימוש מהיר שגם חוסך במקום התקנה. שיטות גאוניות הייחודיות ל- BSS בתחום השליטה ותצוגת החיווי הופכות את חיי הטכנאי לקלים יותר מבלי להתפשר על ביצועים או גיוון. מצב attack מהיר או אוטומטי לעבודה המדויקת והשקופה ביותר עם כל חומר אודיו. ה- release לא רק שמתכוונן לתגובת דעיכה של הערוץ, אלא גם מוסיף השהייה מתאימה, פרופורציונלית לזמן ה- release. השילוב הזה מעניק מעטפת "מוסיקלית" ועדינה לשליטת האות. במצבים של ריבוי-מיקרופונים כמו בהגברת תופים או כלי הקשה, זליגות יכולות לגרום להפעלה בלתי רצויה של הגייט. בדיוק בגלל זה ה- DPR-504 כולל Key filter פרמטרי גמיש לכל ערוץ בכדי לאפשר גייט הרגיש לתדרים, עבור דיוק מוחלט. בקרה על אות side-chain דרך מתג Key listen עבור כיוון מדויק של הפילטר. ציוד חובה איכותי המתאים לשימוש עבור ניטרול רעשי ביניים, הבלטת כלים במיקס וניקיון במיקס הגברה חיה, הקלטות אולפן, מיקס, אפקטים מיוחדים ועבור יישומי שידור לכניסות מונו מרובות.
 
 
קומפרסור/De-esser ארבעה ערוצים
DPR 404
קומפרסור/De-esser ארבעה ערוצים
מחיר קטלוגי: 7070
DPR-404 הוא קומפרסור ארבעה ערוצים, עם די-אססר לשליטה בתדרים גבוהים שורקים. כל ערוץ כולל: שליטה ב- Threshold, מד חיווי של אות מתחת ל- Threshold, שליטה ב- ratio, מד חיווי ל- gain reduction, נורת LED לאזהרה על קליפ, שליטה בעוצמת ה- gain, הפיכת כל זוג ערוצים לסטריאו ודי-אססר לתדרים גבוהים. זמני Attack ו- Release קבועים ומשתנים באופן אוטומטי בהתאם לתוכן הדינמי וההרמוני של חומר האודיו. כניסות ויציאות מאוזנות אלקטרונית.
 
 
אקוליזר כפול 1/3 אוקטבה 2X31 פידרים 40 מ"מ
FCS 960
אקוליזר כפול 1/3 אוקטבה 2X31 פידרים 40 מ"מ
מחיר קטלוגי: 12938
FCS-960 הוא איקוולייזר גרפי 30 תחומים סטריאו עם שני מצבי עבודה - ניתן להחליף בין רוחב פילטר רגיל או צר יותר לכל ערוץ. FCS-960 מכיל שני ערוצים במארז 3U. עקומת Q קבועה לפילטר עם bypass. הפילטרים נשלטים ע"י פיידרים 45mm עם כפתורי פולימר המעניקים אינדיקציה ברורה למצבם מכל זוית ראיה, גם בתנאי תאורה נמוכה. תכונות נוספות כוללות פילטר תדרים נמוכים נשלט, שליטה בעוצמת הכניסה ויציאות וכניסות מאוזנות אלקטרונית.
 
 
אקוליזר כפול 1/3 אוקטבה 2X30 פידרים 45 מ"מ
FCS 966
אקוליזר כפול 1/3 אוקטבה 2X30 פידרים 45 מ"מ
מחיר קטלוגי: 4083
אקולייזרים גרפיים ניתן למצוא כמעט בכל יישום סאונד, מעיצוב חלל החדר, דרך ניטרול פידבקים ועד המתקה כללית של האודיו. בדרך כלל הרבה מהאיקיויינג הכללי נעשה באמצעות הפיידרים בלבד, אך דבר זה מגביל את שימוש הפיידרים בקצוות הספקטרום לעבודת איקיו מדוייקת יותר. לכן BSS הוסיפו ל- Opal FCS-966 פילטרים לתדרים נמוכים ולגבוהים המסוגלים לשנות את האופי הכללי של הסאונד מבלי להפריע לתגובת חדר או רמקול מפורטת. פילטרים אלו הם פילטרי shelving מוסיקליים מאד להגברה או חיתוך תדרים שניתן להשתמש בהם על מנת להוסיף (או להסיר) אפקטי חדר המשתנים עם הטמפרטורה, כמות האנשים בקהל או לחות. כל פעולת הפילטרים מתבצעת בקלות ומבלי להפריע לכיוון הפיידרים שנעשה קודם לכן.
 
 
מטריצת DSP כוללת 8 כניסות/8 יציאות לחיבור לרשת ולמכשירים נוספים
SOUNDWEB 9088LL
מטריצת DSP כוללת 8 כניסות/8 יציאות לחיבור לרשת ולמכשירים נוספים
מחיר קטלוגי: 14936
9088iis הוא מעבד-אות עם חיבור לרשת המהווה את לב מערכת ה- Soundweb של BSS. ביחידת U אחת הוא מציע 8 כניסות אודיו אנלוגיות, 8 יציאות אודיו אנלוגיות, 200 MIPS של עיבוד סיגנל דיגיטלי, זוג כניסות לרשת ומגוון אפשרויות שליטה. בפאנל הקידמי של ה- 9088iis יש מספר נורות LED לחיווי פעילות כניסות האודיו ותנועת הרשת. כמו כן הפאנל כולל חיבור mini-DIN לכניסה סידרתית RS-232, המשמשת בדרך כלל לחיבור מחשב PC להגדרות המערכת ולשליטה. הפאנל האחורי כולל את כניסות ויציאות האודיו, את חיבורי הרשת וחיבורי השליטה. 9088iis מכיל שני כרטיסי קדם-מגבר לכניסות האנלוגיות, כל כרטיס אחראי על 4 כניסות. ב- 9088iisLL יש 8 כניסות ו-8 יציאות בעוצמת Line. כרטיס ה- Line מעניק בחירה בין גיין של 0dB ו- 12dB (כממתג בין מקור אודיו מקצועי/צרכני). היציאות האנלוגיות מצוידות בהנחתה אנלוגית אחרי שלב ההמרה מדיגיטל לאנלוג. בדרך זו יחס האות לרעש נשאר מקסימלי.
 
 
מטריצת DSP כוללת 8 כניסות/8 יציאות STANDALONE
SOUNDWEB 3088LL
מטריצת DSP כוללת 8 כניסות/8 יציאות STANDALONE
מחיר קטלוגי: 10510
הדרישה אחר מעבדי DSP עצמאיים הובילה את BSS להציג את Soundweb Lite 3088, מערכת אודיו דיגטלי ניתנת לתכנות. מכשיר 8x8 שממשיך את הצלחתה של מערכת הרשת הגדולה יותר, Soundweb 9088iis ומוצריה הנלווים, אך מספק אלטרנטיבה פחות יקרה למצבים בהם נדרש מקסימום של 8 כניסות ו- 8 יציאות. ה- 3088 משלים מגוון יישומים כמו בארים עם אווירות מיוחדות, חדרי ישיבות ומועדונים. ל- 3088 יש את כל היכולות של גרסת הרשת - עיצוב DSP גמיש, מגוון עשיר של כלי עיבוד אות, פאנלי שליטה אישיים וכד' והוא פועל תחת פלטפורמת העיצוב של תוכנת Soundweb Designer, כך שיועצים וקבלנים שכבר מכירים את התוכנה יוכלו לעצב באמצעותה את ה- 3088 מיד. כמו כן, זה אומר גם ש- 3088 מתעל שילוב יציב במיוחד של חומרה ותוכנה, למען השקט הנפשי של המשתמשים. אפשרויות השליטה עבור 3088 זהות לאלה של ה- 9088iis, עם שליטת PC (פאנלי שליטה אישיים), שליטה פשוטה מפאנלי הקיר 9012 ו- 9015 או שליטה סדרתית ע"י מערכות צד שלישי. ל- 3088LL יש 8 כניסות ו-8 יציאות בעוצמת Line.
 
 
מטריצת DSP כוללת 12 כניסות MIC/LINE ו-8 יציאות תמיכה דיגיטלית בעד 48 ערוצים
LONDON BLU-100
מטריצת DSP כוללת 12 כניסות MIC/LINE ו-8 יציאות
תמיכה דיגיטלית בעד 48 ערוצים
מחיר קטלוגי: 10950
למעבד Soundweb London BLU-100 תצורה קבועה של 12 כניסות ו- 8 יציאות, עיבוד אות ניתן לבחירה ואפיק אודיו דיגיטלי fault tolerant בפס רחב. למעבד ארכיטקטורה פתוחה הניתנת לשליטה והגדרה מלאה דרך תוכנת HiQnet London Architect. מגוון עשיר של כלי עיבוד אות, לוג'יק ושיטת הגדרות של "drag and drop" מספקים סביבת עבודה פשוטה ומוכרת לעיצוב המערכת. מעבד זה מציג אפיק אודיו דיגיטלי בפס רחב fault tolerant ובלייטסני נמוך להעברת 48 ערוצים באמצעות כבל CAT5e למרחק של עד 100 מטר בין מכשירים תואמים. ניתן להשתמש בממירי מדיה סיב אופטי על מנת להגדיל את המרחק בין המכשירים ליותר מ- 40 קילומטר. ל-BLU-100 תאימות לכל מוצרי סדרת Soundweb London ואפיק האודיו הדיגיטלי שלו של 48 הערוצים מייצג את ערוצים 1-48 של אפיק האודיו הדיגיטלי בן 256 הערוצים כאשר משולב עם מכשירי ה- BLU-800, BLU-320, BLU-160, BLU-120 ו- BLU-BOB. לכניסות אנלוגיות גיין נשלט תוכנה במדרגות של 6dB עד ל- 48dB+ לכל ערוץ, וכוח פאנטום נשלט תוכנה לכל ערוץ. מידע על כוח הפאנטום, סינכרון, סיגנל, וקליפ לכל ערוץ נגיש מתצוגת ה- LED בפאנל הקידמי של המכשיר, ללא צורך במחשב. פונקציית איתור/זיהוי (Locate) דו-כיוונית נוחה לזיהוי המכשיר ע"י תוכנת HiQnet London Architect ולחילופין זיהוי המערכת ע"י המכשיר. 12 כניסות שליטה ו-6 יציאות לוג'יק מאפשרות ל- BLU-100 להתחבר למכשירים תואמי GPIO. ערכת הממשק של Soundweb London - מסמכים מקיפים המפרטים כיצד לשלב את מערכות Soundweb London במערכות שליטת צד ג' - כלולה בהתקנה של תוכנת HiQnet London Architect. BLU-100 וחברי משפחת Soundweb London האחרים מספקים את אבני היסוד למערכת מושלמת המותאמת אישית.
 
 
דיירקט בוקס DI אקטיבי
AR-133 Active DI Box
דיירקט בוקס DI אקטיבי
דיירקט בוקס DI אקטיבי של BSS. דגם "קלאסי" מקצועי הנמצא בשימוש חברות הגברה בארץ ובעולם.