מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  whatsapp  
 


מוניטור אולפני אקטיבי
 
מוניטור אולפני "7
ADAM
T7V
מוניטור אולפני "7
מחיר קטלוגי: 1069
מוניטור שדה קרוב אקטיבי לאולפן
 
 
מוניטור אולפני "5
ADAM
T5V
מוניטור אולפני "5
מחיר קטלוגי: 915
מוניטור שדה קרוב אקטיבי לאולפן
 
 
מוניטורים שדה קרוב
Avantone Pro
Mixcube Active
מוניטורים שדה קרוב
מוניטורים קואקסליים אקטיביים המיועדים לרפרנס - שדה קרוב
 
 
מוניטור אולפן
Behringer
B1030A
מוניטור אולפן
מחיר קטלוגי: 1803
High-Resolution, Active 2-Way Reference Studio Monitor with 5.25" Kevlar Woofer
 
 
מוניטור אולפן
Behringer
B2031A
מוניטור אולפן
מחיר קטלוגי: 2524
High-Resolution, Active 2-Way Reference Studio Monitor
 
 
מוניטור אולפני מוגבר "5.7
DYNAUDIO
BM Compact mkIII
מוניטור אולפני מוגבר "5.7
ה-BM Compact mkIII הוא מוניטור טווח קרוב קומפקטי ברמה גבוהה ביותר. עם טווח דינאמי אולטרה גבוה, הוא מגיע הרבה יותר גבוה מרמקולים אחרים באותה רמה, בזכות העיצוב החכם שלו. ה-BM Compact mkIII מספק ביצועים יוצאי דופן הודות לרכיבי האלומניום הקלים הנמצאים בתוך האלמנטים שלו, שנבנו בעבודת יד. יחד עם המוניטור תקבלו סטנד שולחני סופר איכותי של חברת IsoAcoustic המאפשר בידוד והתקנה מושלמת.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר ''5
DYNAUDIO
BM5 MKIII
מוניטור אולפני מוגבר 5
מחיר קטלוגי: 2678
ה-BM5 mkIII הוא דור ההמשך של ה-BM5A mkII המוצלח. עם SPL גבוה יותר, טווח תדרים רחב יותר וניצול כוח טוב יותר בהשוואה לקודמו, ה-BM5 mkIII מספק ביצועים טובים יותר מרמקולים גדולים ויקרים ממנו. יחד עם המוניטור תקבלו סטנד שולחני סופר איכותי של חברת IsoAcoustic המאפשר בידוד והתקנה מושלמת.
 
 
מוניטור אולפני 6.9" עם DSP
DYNAUDIO
AIR6
מוניטור אולפני 6.9" עם DSP
Two-way active nearfield monitor - 6.9" woofer and 1.1" soft dome tweeter AIR6 is developed for both stereo and multichannel monitoring in any demanding environment. Post production facilities and music recording and mixing studios will benefit greatly from the technology and clear monitoring that AIR6 provides. Installing an AIR6 system will be equally advantageous when it comes to small film editing rooms and OB vans.
 
 
מוניטור אולפן אקטיבי 7"
DYNAUDIO
BM6A
מוניטור אולפן אקטיבי 7"
מחיר קטלוגי: 4454
מוניטור מוגבר מקצועי לשדה שמיעה קרוב עם תחום תדרים רחב וסאונד נקי, פאנצ'י, מדויק ושקוף במיוחד המאפשר הבחנה בפרטים הקטנים ביותר. מתאים להפקה אלקטרונית או אקוסטית, קריינות או פוסט פרודקשן, אולפן מקצועי או חדר חזרות. המוניטורים של Dynaudio Acoustics קנו לעצמם שם עולמי באלפי אולפנים וחדרי חזרות ונחשבים כיום למוצר האיכותי והטוב ביותר בתחום.
 
 
רמקול אולפני 8"
ESI
uniK 08
רמקול אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 3859
סדרת uniK היא תוצאה של 4 שנות מחקר ופיתוח שבוצעו במעבדות ESI גרמניה. התוצאה : מוניטור רפרנס אקטיבי מדהים שמנצח כל מתחרה בתחום המחיר, ואפילו חלק מהמתחרים היקרים יותר. ה uniK מורכב מאלמנט בס בקוטר 8" המיוצר מקבלר וטוויטר Ribbon בעל ממברנה קלה במיוחד שתוכננו במיוחד לצורך שימוש ביחידה הזאת, כך שמוניטור uniK הוא Custom אמיתי כמו שכתוב בספרים. מוניטורים מסדרת uniK תוכננו לתת מענה מדויק ומקצועי בסביבת האולפן המקצועי.
 
 
רמקול אולפני 5"
ESI
UniK 05
רמקול אולפני 5"
מחיר קטלוגי: 2718
סדרת uniK היא תוצאה של 4 שנות מחקר ופיתוח שבוצעו במעבדות ESI גרמניה. התוצאה : מוניטור רפרנס אקטיבי מדהים שמנצח כל מתחרה בתחום המחיר, ואפילו חלק מהמתחרים היקרים יותר. ה uniK מורכב מאלמנט בס בקוטר 5" המיוצר מקבלר וטוויטר Ribbon בעל ממברנה קלה במיוחד שתוכננו במיוחד לצורך שימוש ביחידה הזאת, כך שמוניטור uniK הוא Custom אמיתי כמו שכתוב בספרים. מוניטורים מסדרת uniK תוכננו לתת מענה מדויק ומקצועי בסביבת האולפן המקצועי. שימו לב, המחיר ליחידה.
 
 
רמקול אולפני 8"
ESI
Aktiv 08
רמקול אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 2276
ESI מציגה את סדרת Aktiv, כרטיס הכניסה שלך לעולם המקצועי. סדרת Aktiv תוכננה בכדי לתת את המענה הטוב ביותר למי שרוצה להתחיל לעסוק במוסיקה באופן מקצועי. הרמקול מורכב מאלמנט בס בקוטר 8" המיוצר מקבלר וטוויטר מסוג Silk Dome לשקיפות ללא פשרות, "לב המערכת" או ה- Crossover הוא דגם משופר מסדרת Near הוותיקה והמוצלחת של ESI . מוגבל בתקציב אבל לא רוצה להתפשר – זה המוניטור בשבילך.
 
 
מוניטור אולפני 5"
ESI
Aktiv 05
מוניטור אולפני 5"
מחיר קטלוגי: 1647
ESI מציגה את סדרת Aktiv, כרטיס הכניסה שלך לעולם המקצועי. סדרת Aktiv תוכננה בכדי לתת את המענה הטוב ביותר למי שרוצה להתחיל לעסוק במוסיקה באופן מקצועי. הרמקול מורכב מאלמנט בס בקוטר "5 המיוצר מקבלר וטוויטר מסוג Silk Dome לשקיפות ללא פשרות, "לב המערכת" או ה- Crossover הוא דגם משופר מסדרת Near הוותיקה והמוצלחת של ESI . מוגבל בתקציב אבל לא רוצה להתפשר – זה המוניטור בשבילך.
 
 
מוניטור אולפני 8"
GENELEC
8050B
מוניטור אולפני 8"
ה- 8050B של Genelec הוא מוניטור דו-מגברי המסוגל להפיק עוצמה של מעל 120dB SPL לזוג מוניטורים. עם הענות תדרים מורחבת המגיעה עד ל- 35Hz, ה- 8050B הוא מוניטור דו-מגברי רב עוצמה בעל טווח תדרים רחב.
 
 
מוניטור אולפני 6.5"
GENELEC
8040B
מוניטור אולפני 6.5"
מוניטור מוגבר קומפקטי עם כיווניות מעולה המציג תמונת סאונד מדויקת, ה8040B הוא מוניטור דו-מגברי Bi-Amplified של Genelec בעיצוב קומפקטי במיוחד, המספק ביצועים ברי-השוואה למערכות הגדולות ממנו בהרבה.
 
 
סאבוופר אקטיבי ''10 עם DSP
GENELEC
7260A
סאבוופר אקטיבי 10 עם DSP
ה- 7260A הוא סאבוופר אקטיבי מתקדם של Genelec הכולל DSP ויכולת עבודה ברשת עם תוכנת ניהול הרמקולים של Genelec (התוכנה נמכרת בנפרד) Genelec 7260A הוא סאבוופר אקטיבי עם DSP המביא את הגמישות והדיוק באיקווליזציה של תגובת החדר לרמה חדשה לגמרי. זהו פיתרון רב-עוצמה ומדויק לבקרת תדרים נמוכים, המיועד עבור מערכות מרובות ערוצים 6.1 או 5.1 כמו גם ליישומי סטריאו נפוצים. עם נק' חיתוך תדרים ב- 19Hz הנמוכה מהרגיל, יכולת מוצא צליל עוצמתי ומערכת ניהול בס דיגיטלית מגוונת, ה- 7260A מתאים עצמו לכל סיטואציות הבקרה על התדרים הנמוכים. יחידת המגבר משולבת בתוך מארז הרמקול ומכילה פילטרי קרוסאובר DSP אקטיבי, מעגלי הגנה מפני עומס יתר ואת מגבר הכוח. מערכת ניהול הבס המובנית תומכת בעד שמונה ערוצי כניסות ויציאות (ארבעה חיבורי XLR) עבור אודיו דיגיטלי בפורמט AES/EBU. תדר הפיצול המרכזי של הערוצים ניתן לקביעה בין 50-100Hz. כניסת ערוץ ה- LFE (כניסה 4) כולל פילטר מתכוונן למעבר תדרים נמוכים בין 50-120Hz ומתג רגישות 0/+10dB Genelec Loudspeaker manager (GLM™) היא רשת ותוכנה לניהול רמקולים המעצימה אף יותר את ביצועיו של 7260A: היא כוללת כיוון עוצמות, דיליי מרחקים ואיקוולייזר לשיפור תגובת החדר באמצעות מיקרופון המדידה האמין של ™AutoCal, מערכת כיול תדרים העובדת דרך רשת השליטה של ה- ™GLM (ערכת ה- ™GLM נמכרת בנפרד). מארז רפלקס הבס הספירלי של Genelec, ה- ™LSE, עשוי מיריעת מתכת המגולגלת לצורת ספירלה וחוצצת בין שני פאנלי הצד מ- MDF. טכניקת הבניה החדשנית הזו מאפשרת לצינור רפלקס ארוך להיות מותקן בתוך ארגז קטן, מה שמספק בתוצאה זרימה רב-שכבתית מצויינת עם רעש מערבולתי מינימלי.
 
 
מוניטור קומפקטי 3"
GENELEC
6010A
מוניטור קומפקטי 3"
6010A הוא מוניטור דו-מגברי של Genelec בעיצוב קומפקטי במיוחד, המביא את מוניטין היצרן הידוע באיכויותיו ובסאונד מהשורה הראשונה ישר אל שולחן העבודה שלכם. אידיאלי לחיבור למערכות מחשב או למטרות האזנה קרובת-טווח. מידותיו הקטנות, איכות סאונד מדהימה ומבנה עמיד במיוחד הופכים אותו לאידיאלי עבור שימוש במערכת סאונד ניידת מקצועית או כמקור לחוויית האזנה קבועה ומתמשכת. שילוב אפשרי של חמש יחידות 6010A וסאבוופר 5040A תואם של Genelec מרכיבים מערכת סראונד דינמית ומפורטת יותר מכל מערכת סאונד דומה בגודלה. כניסות RCA בעוצמת Line מאפשרות חיבור של מגוון מכשירים כגון כרטיס קול של מחשב, נגן mp3 נייד או קדם-מגבר. 6010A עוצב ע"י צוות המחקר והפיתוח של Genelec בשיתוף עם המעצב הפיני המהולל Harri Koskinen. מבנה מיציקת אלומיניום בטכנולוגית Minimum Diffraction Enclosure(MDE) ™ עם פינות מעוגלות מונע שבירה ועיוות של גלי הקול ע"י דפנות הרמקולים - בניגוד לרמקולים עם פינות מחודדות. טכנולוגיית Directivity Control Waveguide (DCW™) המתקדמת תורמת לתגובת תדרים שטוחה, יחס סאונד ישיר-להחזרים משופר לצמצום צביעת הסאונד ע"י החדר, תמונת סטריאו וסאונד משופרת, הפחתת עיוות וכל זאת במגוון זוויות האזנה. שני מגברים אינדיוידואלים מובנים בכל רמקול מספקים עוצמה של 12W לכל אלמנט, פילטר Crossover אקטיבי – השיטה האידיאלית לחלוקת הסיגנל בין הדרייברים, לתגובה אופטימלית בהרבה מזו של רמקולים עם crossover פאסיבי. תגובת הבס מגיעה עד ל- 73Hz ברמת עיוות מינימלית. מנגנון reflax בתכנון שפורפרתי ייחודי קמור מעט הנפתח באחורי המוניטור משפר את תגובת הבאסים ומונע דחיסה ועיוותים. תמונת סאונד מדויקת ותכונות כיווניות מצוינות בשילוב גודל קומפקטי ואפשרויות התקנה מגוונות, הופכים את ה- 6010A לרמקולים מושלמים למגוון רב של מטרות!
 
 
סאבוופר אקטיבי 8" בעיצוב קומפקטי במיוחד
GENELEC
7050B
סאבוופר אקטיבי 8" בעיצוב קומפקטי במיוחד
סאבוופר מוגבר באיכות אולפנית בעיצוב קומפקטי במיוחד, עם הענות תדרים נמוכים מאד. Genelec 7050B הוא סאבוופר בעיצוב LSE™ המספק הענות תדרים נמוכים עד ל- 25Hz, עם בהירות ודיוק מדהימים.
 
 
מוניטור אולפני 5"
GENELEC
8030C
מוניטור אולפני 5"
מצוין למטרות בקרת סאונד בטווח האזנה קרוב ומוניטור אידיאלי לאולפני הקלטות ואולפנים ביתיים, תחנות עבודה דיגיטליות, התקנות ובקרת סאונד בסראונד. זוג סטריאו של 8030B ניתן להשלמה עם סאבוופר 7050B של Genelec. 8030B ניתן להצבה במבחר אפשרויות, וכולל ™Iso-Pod - סטנד גומי לבידוד, המאפשר הטיה של המוניטור בכמה זוויות להתאמה מרבית לפוזיציית ההאזנה. כמו כן מונע צביעה של הסאונד העלולה להיגרם מויברציות משטח העבודה ע"י בידוד. חורים בגב המוניטור מאפשרים תלייה או התקנה על קיר. בנוסף, קיימת אפשרות הצבה של המוניטור על סטנד מיקרופון, וחורים בגב המוניטור לאופציית תלייה או התקנה על קיר.
 
 
מוניטור אולפני 4"
GENELEC
8020C
מוניטור אולפני 4"
מחיר קטלוגי: 1710
8020C מצטיין ביישומים המצריכים חיסכון במקום בעוד הוא מנצל לחלוטין את העיצוב הבלתי-שגרתי והטכנולוגיות המתקדמות המאפיינות את סדרת ה- 8000 של Genelec. ה-8020C הוא רמקול מצוין למטרות בקרת סאונד לטווח האזנה קרוב, אולפנים ביתיים, תחנות עבודה דיגיטליות, פוסט-פרודקשן של אודיו ווידאו, יישומים המצריכים ניידות, קולנוע ביתי, הפקת מולטימדיה והאזנה. מתאים במיוחד גם למקומות בהם האקוסטיקה אינה אידיאלית, בזכות טכנולוגיית Directivity Control Waveguide (DCW™)המתקדמת של Genelec. ניתן להשלמה עם סאבוופר 7050B של Genelec. כמו כן חמש יחידות של 8020C בשילוב ה- 7050B מרכיבים מערכת סראונד רבת-עוצמה. תמונת סאונד מדויקת ותכונות כיווניות מצוינות בשילוב גודל קומפקטי ואפשרויות התקנה מגוונות, הופכים את ה- 8020B למוניטור המושלם למגוון רב של יישומים.
 
 
מוניטור אולפני 8"
KRK
VXT8
מוניטור אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 4628
מוניטור ה- VXT עוצב בדמות הקוים המאפיינים את סדרת הדגל של KRK הלא היא- Expose E8B. בסדרת ה- VXT החדשה ישנם שלושה דגמים VXT4, VXT6, VXT8. יחד עם מארז מעוצב ובמידה שווה פונקציונלי, הוא מספק מהוד (resonance) נמוך, אחדות מבנית וכן יכולת לטפל בתדרים נמוכים בשל פתח קדמי המעוצב למניעת מערבולות. תכנון ה VXT משיג תמונת צליל מדהימה והרחבת נקודת ההאזנה (Sweet Spot). כל זה מתבטא במוניטור עם יכולות דיוק הממצב אותו עם רף חדש וגבוה בתחום.
 
 
מוניטור אקטיבי Near-Field Bi-Amped
NEUMANN
KH 80 DSP
מוניטור אקטיבי Near-Field Bi-Amped
מוניטור לעבודה קרובה (Near-Field), מגבר כפול (Bi-Amped, 70+120W) מבית חברת Neumann. מעוצב בטכנולוגיה ובאמצעות הידע המתקדמים ביותר, זהו מוניטור מדוייק ביותר ובו בזמן גמיש מאוד, עם מגבר Class D, ממשק שליטה ברשת, ומגוון רחב של פתרונות ואמצעי התקנה.
 
 
מוניטור אקטיבי Near-Field Bi-Amped
NEUMANN
KH 120a-g
מוניטור אקטיבי Near-Field Bi-Amped
מוניטור לעבודה קרובה (Near-Field), מגבר כפול (Bi-Amped, 2*50W) מבית חברת Neumann. מעוצב בטכנולוגיה ובאמצעות הידע המתקדמים ביותר, זהו מוניטור מדוייק ביותר ובו בזמן גמיש מאוד, עם מגבר אנלוגי AB ומגוון רחב של פתרונות ואמצעי התקנה.
 
 
סאב אולפני אקטיבי "10
QUESTED
SB10R
סאב אולפני אקטיבי "10
סאב אולפני אקטיבי לשימוש עם המוניטורים מסדרה S
 
 
מוניטור אולפני אקטיבי "6.5
QUESTED
S7R
מוניטור אולפני אקטיבי "6.5
מוניטור אולפני אקטיבי
 
 
זוג מוניטורים מוגברים ''3 Bluetooth
SAMSON
Samson MediaOne BT3
זוג מוניטורים מוגברים 3 Bluetooth
הרמקולים האקטיביים MediaOne של Samson נותנים מענה לכל צרכי המולטימדיה שלכם. בזכות חיבוריות ה-Bluetooth שלהם, תוכלו לקשרם לסמארטפון, המחשב הנייד או הטאבלט שלכם באופן אלחוטי כדי לשדר אודיו. ממיקסוס ערוצים ועד למשחקי מחשב, מוניטורים רב-תכליתיים אלו מספקים פתרון אמין. ה-Samson MediaOne BT3 מגיעים עם וופרים "3 וטוויטרים "3 הניזונים מ-15W של עוצמה. מארזים מכוונים-לדיוק עם פתחים אחוריים מספקים צלילי בס עשירים, בעוד מאפשרים לרמקולים להישאר קרירים. הודות לרכיבים איכותיים ועיצוב חדשני, הגיוון של המוניטורים האלה מבטיח איכות סאונד מקצועית וביצועים אמינים לכל מטרה.
 
 
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים ''8
SAMSON
Resolv SE8
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים 8
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE8 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE8.
 
 
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים ''5
SAMSON
Resolv SE5
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים 5
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE5 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE5.
 
 
מוניטור אולפן 6"
SAMSON
Resolv SE6
מוניטור אולפן 6"
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE6 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE6.
 
 
מוניטור אולפני 8"
Tannoy
Reveal 802
מוניטור אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 1511
ממקססים מוזיקה אלקטרונית או היפ-הופ עם הרבה תדרים נמוכים? ה-Reveal 802 ידאג לכם. שלא תחשבו פעמיים, זהו המוניטור "טווח קרוב" המשולם לאוהבים הבאסים, והוא נשען על עשרות שנים של נסיון בבניית רמקולים. וופר ה-"8 וטוויטר ה-"1 יאמרו לכם בדיוק מה קורה במיקס שלכם, דרך קרוסאובר אקטיבי מדוייק להפליא. שלבו זאת עם מודול ה-100W Bi-Amp, ותקבלו באס יציב כסלע בכל ווליום.
 
 
מוניטור אולפני 4"
Tannoy
REVEAL 402
מוניטור אולפני 4"
מחיר קטלוגי: 751
אל תתנו למידות הקטנות של ה-Reveal 402 להטעות אתכם. שנים של נסיון בבניית ושיפור רמקולים הם הבסיס ליצירתו. התוצאה היא סאונד אדיר המופק באמצעות וופר "4 סופר יעיל, וטוויטר "3/4 סופר מדוייק.
 
 
מוניטור אולפני 5"
Tannoy
Reveal 502
מוניטור אולפני 5"
מחיר קטלוגי: 941
ה-Reveal 502 מספק בהירות טונאלית מושלמת ע"י שימוש בעשרות שנים של נסיון בבניית רמקולים. בין אם אתם עושים רוק, ג'אז, בלוז, מטאל, אלקטרוני או כל סגנון מוזיקלי שהוא, כנות אכזרית היא המפתח בשעת המיקס. ה-Reveal 502 עושה בדיוק את מה שכתוב עליו - הוא מגלה לכם את האמת על המיקס שלכם.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר ''6.5 (לבן)
YAMAHA
HS-7W
מוניטור אולפני מוגבר 6.5 (לבן)
המוניטור האולפני המוגבר Yamaha HS7 יסייע לכם ליצור הקלטות שנשמעות טוב יותר. את המוניטורים לטווח-קרוב של Yamaha עם קונוסי הוופר האייקוניים בצבע לבן ניתן למצוא באולפני הקלטות רבים בעולם מאז פריצתו של דגם ה-NS-10 המקורי בסוף שנות ה-70. בימאהה מעולם לא נחו על זרי הדפנה והמשיכו לפתח ולשפר, עם סדרת HS של מוניטורים עם הגברה נפרדת לכל אלמנט (bi-amp) ומארזים עם פתחי איוורור שהונדסו בצורה מדעית בכדי שהמוניטור יעביר דיוק מדהים וצביעה נמוכה ככל האפשר. אל תמקססו בחושך. התעקשו על התוצאה שאתם רוצים בלי לנחש, עם המוניטורים Yamaha HS7.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר 6.5"
YAMAHA
HS-7
מוניטור אולפני מוגבר 6.5"
המוניטור האולפני המוגבר Yamaha HS7 יסייע לכם ליצור הקלטות שנשמעות טוב יותר. את המוניטורים לטווח-קרוב של Yamaha עם קונוסי הוופר האייקוניים בצבע לבן ניתן למצוא באולפני הקלטות רבים בעולם מאז פריצתו של דגם ה-NS-10 המקורי בסוף שנות ה-70. בימאהה מעולם לא נחו על זרי הדפנה והמשיכו לפתח ולשפר, עם סדרת HS של מוניטורים עם הגברה נפרדת לכל אלמנט (bi-amp) ומארזים עם פתחי איוורור שהונדסו בצורה מדעית בכדי שהמוניטור יעביר דיוק מדהים וצביעה נמוכה ככל האפשר. אל תמקססו בחושך. התעקשו על התוצאה שאתם רוצים בלי לנחש, עם המוניטורים Yamaha HS7.
 
 
מוניטור אולפני 5"
YAMAHA
HS-5
מוניטור אולפני 5"
הדור הבא של המוניטור האגדי הידוע NS-10 של Yamaha. מוניטור מוגבר בעל וופר "5 המתאפיין בצליל בהיר ומדויק.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר 8"
YAMAHA
HS-8
מוניטור אולפני מוגבר 8"
את המוניטורים לטווח-קרוב של Yamaha עם קונוסי הוופר האייקוניים בצבע לבן ניתן למצוא באולפני הקלטות רבים בעולם מאז פריצתו של דגם ה-NS-10 המקורי בסוף שנות ה-70. בימאהה מעולם לא נחו על זרי הדפנה והמשיכו לפתח ולשפר, עם סדרת HS של מוניטורים עם הגברה נפרדת לכל אלמנט (bi-amp) ומארזים עם פתחי איוורור שהונדסו בצורה מדעית בכדי שהמוניטור יעביר דיוק מדהים וצביעה נמוכה ככל האפשר. אל תמקססו בחושך. התעקשו על התוצאה שאתם רוצים בלי לנחש, עם המוניטורים Yamaha HS8.