מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  whatsapp  
 


רמקולים להתקנות
 
זוג רמקולים שקועים לתקרה 8'' כולל תיבת תהודה
Kramer Electronics
GALIL 8-C
זוג רמקולים שקועים לתקרה 8 כולל תיבת תהודה
מחיר קטלוגי: 1618
רמקול שקוע להתקנה בתקרה הכולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) רמקול 2Way עם וופר 8'' וטוויטר כיפה 1'' בהספק של 180W 2 יחידות במארז (זוג רמקולים). מתאים לחדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים 6.5" להתקנה על קיר
Kramer Electronics
Galil 6-O
זוג רמקולים 6.5" להתקנה על קיר
מחיר קטלוגי: 1132
זוג רמקולים פאסיביים להתקנה על הקיר. רמקול 2Way עם וופר קוולאר 6.5" + טוויטר 1" כולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) בהספק של 110W. אידיאלים לקולנוע ביתי, כיתות לימוד, חדרי ישיבות, בתי מלון ומסעדות. מגיע בצבע שחור או לבן.
 
 
זוג רמקולים 5.25" להתקנה על קיר
Kramer Electronics
Yarden 5-O
זוג רמקולים 5.25" להתקנה על קיר
מחיר קטלוגי: 1043
זוג רמקולים פאסיביים להתקנה על הקיר. רמקול 2Way עם וופר קוולאר 5.25" + טוויטר 0.5" כולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) בהספק של 80W. אידיאלים לקולנוע ביתי, כיתות, חדרי ישיבות, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 4''
Kramer Electronics
Galil 4-CO
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 4
Galil 4-CO רמקול שקוע פתוח בחלקו האחורי, מתאים לקיר ותקרה. רמקול 2Way עם וופר 4'' וטוויטר כיפה 0.5'' בהספק של 40W כולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי). 2 יחידות במארז (זוג רמקולים). מתאים לחדרי שינה חדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 8''
Kramer Electronics
Galil 8-CO
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 8
מחיר קטלוגי: 994
Galil 8-CO רמקול שקוע פתוח בחלקו האחורי, מתאים לקיר ותקרה. רמקול 2Way עם וופר 8'' וטוויטר כיפה 1'' בהספק של 140W כולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) 2 יחידות במארז (זוג רמקולים). מתאים לחדרי שינה חדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 6.5''
Kramer Electronics
Galil 6-I
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 6.5
מחיר קטלוגי: 641
Galil 6-I רמקול שקוע לקיר ותקרה. רמקול 2Way עם וופר 6.5'' וטוויטר כיפה 1'' בהספק של 80W 2 יחידות במארז (זוג רמקולים) מתאים לחדרי שינה חדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לתקרה 4'' כולל תיבת תהודה
Kramer Electronics
Galil 4-C
זוג רמקולים שקועים לתקרה 4 כולל תיבת תהודה
מחיר קטלוגי: 838
Galil 4-C רמקול שקוע הכולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) רמקול 2Way עם וופר 4'' וטוויטר כיפה 0.5'' בהספק של 80W 2 יחידות במארז (זוג רמקולים) מתאים לחדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לתקרה 6.5'' כולל תיבת תהודה
Kramer Electronics
Galil 6-C
זוג רמקולים שקועים לתקרה 6.5 כולל תיבת תהודה
מחיר קטלוגי: 1006
Galil 6-C רמקול שקוע הכולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) רמקול 2Way עם וופר 6.5'' וטוויטר כיפה 1'' בהספק של 80W 2 יחידות במארז (זוג רמקולים) מתאים לחדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
Closed-back Ceiling Speakers
Kramer Electronics
SPK-CCV448
Closed-back Ceiling Speakers
The SPK-CCV448 are two-way co-axial 8Ω speakers designed for mounting in the ceiling. They have a closed-back design with a 4-inch metal can and aluminum grilles.
 
 
Ceiling Tile Replacement Speaker
Kramer Electronics
SPK-CCF838
Ceiling Tile Replacement Speaker
The SPK-CC838F speaker is designed for mounting in a 24-inch wide drop ceiling. The units have a perforated steel baffle and integral back box
 
 
Two-Way On-Wall Speakers
Kramer Electronics
spk-oc508
Two-Way On-Wall Speakers
The SPK-OC508 are a pair of high performance speakers that can be mounted on the wall vertically or horizontally, and indoors as well as outdoors. The mounting brackets are made of painted steel that can be attached to each speaker, letting you rotate each speaker to the left or right.
 
 
Three-Way On-Wall Indoor/Outdoor Speakers
Kramer Electronics
SPK-OC608
Three-Way On-Wall Indoor/Outdoor Speakers
The SPK-OC608 is a pair of three-way speakers designed for mounting on the wall. They have an acoustic suspension design and aluminum grilles.
 
 
Two-Way Open Back Rectangular In-Wall Speakers
Kramer Electronics
SPK-IO608
Two-Way Open Back Rectangular In-Wall Speakers
The SPK-IO608 are two-way open-back speakers designed for mounting in the wall. They have an infinite baffle design and aluminum grilles.
 
 
רמקול חזיתי "10 + "5 + "1
JBL
Control 30
רמקול חזיתי "10 + "5 + "1
רמקול "10 +"5 + "1 חזק במיוחד ומוגן . הרמקול מתוכנן להשגת צליל חלק ונקי בכל תחומי התדרים, דבר המבטיח פיזור צליל אחיד ושווה בכל אזור ההשמעה, כל זאת מרמקול קומפקטי המשתלב היטב בכל מקום ובכל עיצוב. לרמקול הגנה מיוחדת מפגעי מזג אויר כולל לחות, קרני שמש ובנוסף, ציפוי מיוחד של הגריל, מגן על הרמקול גם מגשם הפוגע ישירות ברמקול. בנוסף, ישנה הגנה על גם מערכת החיבורים. בעזרת מערכת ההתקנה המיוחדת לחברת JBL, ניתן להתקינו בקלות ולהקשות על גניבת וכמו כן ניתן לכוון את הרמקול אנכית ואופקית בהתאם לכיסוי הנדרש. גם ברמקול זה קיימת מערכת הגנה ייחודית מפני עומס יתר וביחד עם שאר ההגנות, ניתן להבין כי רמקול זה הוא הפיתרון האידיאלי לכיסוי שטחים פתוחים הדורשים עוצמה ואיכות שמע.
 
 
רמקול מגוון להתקנות "4+"4+"0.75
JBL
Control CRV
רמקול מגוון להתקנות "4+"4+"0.75
רמקול מעוצב עם טרנספורמר 70V/100V. עמיד במזג האויר. בעיצוב מקומר ייחודי ועכשווי. שני אלמנטי וופר "4 מספקים איכות סאונד מעולה. מספר רמקולים ניתנים להצבה בחצי מעגל, או מעגל מלא ב- 360º.
 
 
רמקול חזיתי "8 + "1 מוגן מים
JBL
JBL Control 29AV
רמקול חזיתי "8 + "1 מוגן מים
כולל שנאי קו 110/55/18/14W Outdoor מוגן מים IPX5 רמקול "8 + "1 מוגן במיוחד מפגעי מזג אויר ויחד עם זאת מפיק סאונד היי-פיי בפיזור רחב ושווה בכל תחומי התדרים ובכל אזור השמיעה. הרמקול מוגן במיוחד מפגעי מזג אויר ויחד עם מערכת הגנה מעומס יתר ופאנל חיבורים אטום, נותן תשובה למקומות פתוחים בהם נדרשת איכות השמעה גבוהה מרמקול קומפקטי. הרמקול מגיע עם מערכת ההתקנה הייחודית ל-JBL, המאפשרת התקנה קלה ומקשה על גניבתו. שופר מתכוונן מאפשר התקנה אופקית או אנכית. לרמקול הגנה מגנטית כך שניתן להציבו בסמוך למוניטור וידיאו ובנוסף, טרנספורמטור באיכות גבוהה מאפשר עבודה עם מגברי 70/100 וולט.
 
 
רמקול שקוע תקרה "8 בהספק 25W
JBL
CONTROL 8138
רמקול שקוע תקרה "8
בהספק 25W
רמקול תקרה "8 המיועד להתקנה עם Back-can שקוע תקרה, לביצועי אודיו מצוינים במחיר אטרקטיבי. אידיאלי למגוון יישומים מסחריים החל ממסעדות וחנויות וכלה במשרדים מקצועיים ודלפקי קבלה
 
 
רמקול שקוע תקרה "12 + "1.5 בהספק 250W
JBL
Control 322C
רמקול שקוע תקרה "12 + "1.5
בהספק 250W
רמקול "12 + "1.5 שקוע תקרה וחזק במיוחד, המפיק טווח תדרים מלא ואיכותי, ומסוגל לכסות אזור השמעה רחב. איכות התכנון, הבניה והסאונד הופכים רמקול זה לאידיאלי בכל מקום הדורש ווליום גבוה בשילוב איכות סאונד מעולה, מרמקול שקוע תקרה, בעל מראה עדכני ונקי, הן כמערכת ראשית והן כמערכת מוסיקת רקע. רמקול זה עומד במבחן איכות מחמיר וקפדני על מנת להבטיח חיי מוצר ארוכים, טיפול מינימלי ואיכות ללא פשרות. האופציה לתיבה שקועת תקרה, מספקת אפשרות להפוך רמקול זה לבעל ביצועים מקבילים לרמקול באיכות גבוהה, הבנוי מארגז עץ.
 
 
רמקול להתקנה בהספק 100W
JBL
Control 126 W
רמקול להתקנה בהספק 100W
רמקול קטן מידות הכולל וופר "6.5 + טוויטר "1, המתאים לכל מקום בו נדרשת איכות סאונד גבוהה מרמקול בעל נוכחות עיצובית מינימלית, כגון חדרי ישיבות, אזורי קבלת פנים, מסעדות, שדות תעופה, קניונים, ספינות נוסעים, מוזיאונים וכל מקום בו נדרשת שמיעה היקפית באיכות גבוהה. איכות החומרים המעולה, של הוופר והטוויטר, מאפשרת לרמקול זה טווח תדרים רחב במיוחד, הנע מ-38 הרץ! ועד ל-20 קילוהרץ ולמרות גודלו, הרמקול מסוגל לשמש לא רק להשמעת מוסיקת רקע, אלא גם כרמקול איכותי במערכת ראשית הדורשת עצמת שמע חזקה. חיתוך התדרים בקרוסאובר המותקן ברמקול, מאפשר הפקת תדרי אמצע טבעיים ופיזור סאונד רחב ואיכותי וכמו כן ניתן לכוון את הטוויטר לאזור ההשמעה הרצוי, ללא עיוות תדרים.
 
 
רמקול שקוע לקיר בהספק 120W
JBL
Control 128W
רמקול שקוע לקיר בהספק 120W
מקול הכולל וופר "8 + טוויטר "1, המתאים לכל מקום בו נדרשת איכות סאונד גבוהה מרמקול בעל נוכחות עיצובית מינימלית, כגון חדרי ישיבות, אזורי קבלת פנים, מסעדות, שדות תעופה, קניונים, ספינות נוסעים, מוזיאונים וכל מקום בו נדרשת שמיעה היקפית באיכות גבוהה. איכות החומרים המעולה, של הוופר והטוויטר, מאפשרת לרמקול זה טווח תדרים רחב במיוחד, הנע מ-30 הרץ! ועד ל-20 קילוהרץ ולמרות גודלו, הרמקול מסוגל לשמש לא רק להשמעת מוסיקת רקע, אלא גם כרמקול איכותי במערכת ראשית הדורשת עצמת שמע חזקה. חיתוך התדרים בקרוסאובר המותקן ברמקול, מאפשר הפקת תדרי אמצע טבעיים ופיזור סאונד רחב ואיכותי וכמו כן ניתן לכוון את הטוויטר לאזור ההשמעה הרצוי, ללא עיוות תדרים.
 
 
רמקול שקוע תקרה "4 בהספק 15w
JBL
CSS8004
רמקול שקוע תקרה "4
בהספק 15w
רמקול שקוע תקרה ליישומים מסחריים מסדרת Commercial Series של JBL המציעה ביצועים מצוינים במחירים אטרקטיביים במיוחד. מצוין למערכות כריזה והשמעת מוסיקה בחנויות, מסעדות, בתי ספר ובמתקנים ציבוריים נוספים. רגישות גבוהה מאפשרת עוצמת סאונד מקסימלית אפילו במתח שנאי נמוך, ושופר רחב מבטיח פיזור מצוין
 
 
רמקול שקוע תקרה "8 בהספק 20W
JBL
CSS80018
רמקול שקוע תקרה "8
בהספק 20W
רמקול שקוע תקרה ליישומים מסחריים מסדרת Commercial Series של JBL המציעה ביצועים מצוינים במחירים אטרקטיביים במיוחד. מצוין למערכות כריזה והשמעת מוסיקה בחנויות, מסעדות, בתי ספר ובמתקנים ציבוריים נוספים. רגישות גבוהה מאפשרת עוצמת סאונד מקסימלית אפילו במתח שנאי נמוך, ושופר רחב מבטיח פיזור מצוין.
 
 
רמקול שקוע תקרה "4 בהספק 20W
JBL
Control 8124
רמקול שקוע תקרה "4
בהספק 20W
רמקול "4 לטווח תדרים מלא המציע ביצועים גבוהים ואמינים והתקנה קלה. אלמנטים בעלי רגישות גבוהה יעבירו מקסימום עוצמות סאונד תוך שימוש במינימום עוצמת מגבר. והכל בעיצוב עדכני עם גריל מעוצב, המביאים אלגנטיות וביצועים לכל התקנה של מערכת סאונד בסיסית או לכל התקנה שלא דורשת Back-can.
 
 
רמקול שקוע תקרה "8 בהספק 25W
JBL
CONTROL 8128
רמקול שקוע תקרה "8 בהספק 25W
רמקול "8 חסכוני לטווח תדרים מלא המציע ביצועים גבוהים ואמינים והתקנה קלה. מיועד עבור יישומים מסחריים. דרייברים בעלי רגישות גבוהה יעבירו מקסימום עוצמות סאונד תוך שימוש במינימום עוצמת מגבר. והכל בעיצוב עדכני עם גריל מעוצב ו-open-back - המביאים אלגנטיות וביצועים לכל התקנה של מערכת סאונד בסיסית מסחרית או לכל התקנה שלא דורשת backcan.
 
 
רמקול שקוע תקרה "4.5 + "0.5 בהספק 15W
JBL
CONTROL 24C MICRO
רמקול שקוע תקרה "4.5 + "0.5
בהספק 15W
רמקול "4.5 + "0.5 שקוע תקרה וקומפקטי, המפיק טווח תדרים מלא ואיכותי למוסיקת רקע וכמו כן למערכות משולבות מוסיקת רקע / כריזה. גודלו ואיכות הסאונד שלו הופכים רמקול זה לאידיאלי בכל מקום בו נדרשת התקנת רמקולים שקועי תקרה כגון משרדים, חנויות, אולמות אירועים, מסעדות ואף שדות תעופה. איכות הרמקול מבטיחה ביצועים מעולים וכיסוי השטח הנדרש באופן שווה, חיסכון בעלויות עקב הצורך במספר קטן של רמקולים וחיי מוצר ארוכים.
 
 
רמקול שקוע תקרה "6.5 + "0.75 בהספק 75W
JBL
CONTROL 26C
רמקול שקוע תקרה
"6.5 + "0.75
בהספק 75W
רמקול "6.5 + "0.75 שקוע תקרה וחזק במיוחד, המפיק טווח תדרים מלא ואיכותי, ומסוגל לכסות אזור השמעה רחב. איכות הסאונד הופכת רמקול זה לאידיאלי בכל מקום הדורש איכות סאונד מעולה, מרמקול שקוע תקרה, הן כמערכת ראשית והן כמערכת מוסיקת רקע, כגון מסעדות, בתי מלון, אולמות אירועים וכד'.
 
 
רמקול שקוע תקרה "2.5 בהספק 30W
JBL
CONTROL 42C
רמקול שקוע תקרה "2.5
בהספק 30W
רמקול שקוע תקרה "2.5 אולטרה קומפקטי. ביחד עם סאב וופר שקוע התקרה Control 42CS/T מתקבלת מערכת עוצמתית עם סאונד טבעי המושלם עבור יישומים הדורשים טווח תדרים רחב וביצועי אודיו מרשימים, עם ויזואליות מינימלית.
 
 
רמקול שקוע תקרה "8 + "1 בהספק 150W
JBL
Control 328c
רמקול שקוע תקרה "8 + "1
בהספק 150W
רמקול מקצועי, "8 + "1 באיכות גבוהה ביותר, שתוכנן להפקת ביצועים מעולים מרמקול במבנה קואקסיאלי. רמקול זה מבטיח תוצאות של רמקול "12 אינץ' כך שניתן לחסוך בעלויות התקנה ויחד עם זאת להבטיח תוצאה מעולה מבחינת איכות סאונד וכיסוי שטח נרחב. כדי להבטיח ביצועים מעולים ואורך חיים ארוך, מוצר זה עובר סידרת מבחנים מדוקדקת וקפדנית במיוחד הידועה כמחמירה ביותר בתעשיית הרמקולים. המראה הנקי והאלגנטי של הגריל העגול, מתאים למגוון רחב של עיצובים ויישומים בהם נדרשים צליל מעולה ומראה עדכני.
 
 
רמקול שקוע תקרה "6.5 + "1 בהספק 150W
JBL
Control 226c
רמקול שקוע תקרה "6.5 + "1
בהספק 150W
רמקול מקצועי, וופר "6.5 + טוויטר "1 באיכות גבוהה ביותר. מיועד למקומות בהם נדרשת איכות סאונד מעולה מרמקולים שקועי התקרה. לדגם זה תיבת תהודה, לטווח תדרים רחב במיוחד. הרמקול מתוכנן לביצועים מעולים במיוחד ולחיי מוצר ארוכים ללא טיפול ותחזוקה. הפיזור הרחב מבטיח איכות סאונד מעולה יחד עם חיסכון במספר הרמקולים, כלומר חיסכון בעלויות. המראה הנקי והאלגנטי מתאים למגוון רחב של עיצובים ויישומים בהם נדרשים צליל מעולה ומראה עדכני.
 
 
מערכת רמקולי מערך (Line Array) עם CBT 70JE + CBT 70J
JBL
CBT 70J + 70JE
מערכת רמקולי מערך (Line Array) 
עם CBT 70JE + CBT 70J
רמקול CBT 70J בתוספת רמקול הרחבה נוסף (CBT 70JE) באורך 70 ס"מ עם ארבעה וופרים "5. הדגם CBT 70JE משמש הרחבה לדגם ה-70J, כך ששליטת המרקם מוכפלת באמצעות הגובה ומכאן מאפשרת תדר נמוך יותר בהקרנה יציבה, כמו גם הכפלת ההספק שניתן לשאת. בתוצאה מקבלים תחום נמוך מורחב ועמידות של 1000 וואט ממושך. בשימוש עם עמודות אלה ניתן לכוון את מירקם הכיסוי באמצעות מיתוג בין מצב "רחב" (בהתקנה להשלכה בינונית) לבן מצב "צר" (להשלכה רחוקה). בצורה זו ה-CBT יכול לעמוד בדרישות מגוונות של יישומי התקנה, ובנוסף מציע הגנת SonicGuard דינמית כנגד עומס יתר ולהנחתת עיוותים בעוצמות גבוהות, כמו גם אפשרות-משתמש לעצב את הצליל בהתאם ליישום, כמו חיזוק תחום הדיבור או היענות חלקה. הגיוון והביצועים של רמקולי CBT פונה לטווח רחב של יישומים כמו חללי הופעות, תחנות תחבורה מרכזיות, אולמות הרצאות, חדרי ישיבות/כנסים, חנויות, בתי תפילה, בתי משפט, פארקי שעשועים, מבואות, בתי קולנוע, וכל יישום אחר הדורש רמקול במראה דיסקרטי, סאונד מצוין ושליטה גבוהה באופן הכיסוי המרחבי. זמין בצבעים שחור ולבן.
 
 
רמקול מערך (Line Array) טורי 16 טוויטרים "1 ו- 4 וופרים "5
JBL
CBT 70J
רמקול מערך (Line Array) טורי
16 טוויטרים "1 ו- 4 וופרים "5
קיבל את כינויו הודות לצורה ה-J, הדגם CBT 70J מציע מכוורת קואקסיאלית עם פיצול לשני תחומי תדר, 16 טוויטרים בעלי כיפה רכה ו-4 דרייברים "5 לתדר נמוך בגובה עמודה של 70 ס"מ. תצורת ה-J עובדת בתיאום עם טכנולוגיית הקרן האחידה כדי להשיג כיסוי אסימטרי מכוון (Constant Beamwidth TechnologyTM). בשימוש עם עמודות אלה ניתן לכוון את מירקם הכיסוי באמצעות מיתוג בין מצב "רחב" (בהתקנה להשלכה בינונית) לבין מצב "צר" (להשלכה רחוקה). בצורה זו ה-CBT יכול לעמוד בדרישות מגוונות של יישומי התקנה, ובנוסף מציע הגנת SonicGuard דינמית כנגד עומס יתר ולהנחתת עיוותים בעוצמות גבוהות, כמו גם אפשרות-משתמש לעצב את הצליל בהתאם ליישום, כמו חיזוק תחום הדיבור או היענות חלקה. הגיוון והביצועים של רמקולי CBT פונים לטווח רחב של יישומים כמו חללי הופעות, תחנות תחבורה מרכזיות, אולמות הרצאות, חדרי ישיבות/כנסים, חנויות, בתי תפילה, בתי משפט, פארקי שעשועים, מבואות, בתי קולנוע, וכל יישום אחר הדורש רמקול במראה דיסקרטי, סאונד מצוין ושליטה גבוהה באופן הכיסוי המרחבי. זמין בצבעים שחור ולבן.
 
 
רמקול מערך (Line Array) טורי 16 אלמנטים "full-range 2
JBL
CBT 100LA
רמקול מערך (Line Array) טורי
16 אלמנטים "full-range 2
CBT 100 LA מציג עמודה בגובה 100 ס"מ עם 16 דרייברים של "2 ומסוגל להספקים של 325 וואט ממושך, לדרישות מוצא גבוהות. בדגם זה שנאי בעל רוויה נמוכה, כך שניתן להשתמש בו בהתקנות 70V/100V הדורשות פיזור מופץ או כרמקולים לעכבת נמוכה. מציע הגנת SonicGuard דינמית כנגד עומס יתר ולהנחתת עיוותים בעוצמות גבוהות, כמו גם אפשרות-משתמש לעצב את הצליל בהתאם ליישום, כמו חיזוק תחום הדיבור או היענות חלקה. CBT 100LA עם טכנולוגיית Constant Beamwidth TechnologyTM, מייצג פריצת דרך במובן של עקביות בשליטת תבנית ההקרנה, באמצעות תכנון מורכב של ההקרנה בדיליי אנלוגי וחידוד העוצמות להשגת כיסוי אנכי אופטימלי עקבי. CBT 100LA נמנע מתופעות של כיסוי אנכי צר והקרנה תלולה מעבר ליעד הכיסוי אשר אופיניות בדרך כלל לרמקולי טור בהקרנה ישרה. הגיוון והביצועים של רמקולי CBT פונים לטווח רחב של יישומים כמו חללי הופעות, תחנות תחבורה מרכזיות, אולמות הרצאות, חדרי ישיבות/כנסים, חנויות, בתי תפילה, בתי משפט, פארקי שעשועים, מבואות, בתי קולנוע, וכל יישום אחר הדורש רמקול במראה דיסקרטי, סאונד מצוין ושליטה גבוהה באופן הכיסוי המרחבי. זמין בצבעים שחור ולבן.
 
 
רמקול מערך טורי 8 אלמנטים "full-range 2
JBL
CBT 50LA
רמקול מערך טורי
8 אלמנטים "full-range 2
ה-CBT 50LA הינו דגם קומפקטי המציע עמודה בגובה 50 ס"מ עם שורה של 8 דרייברים "2. בדגם זה שנאי בעל רוויה נמוכה, כך שניתן להשתמש בו בהתקנות 70V/100V הדורשות פיזור מופץ או כרמקולים לעכבת נמוכה. מציע הגנת SonicGuard דינמית כנגד עומס יתר ולהנחתת עיוותים בעוצמות גבוהות, כמו גם אפשרות-משתמש לעצב את הצליל בהתאם ליישום, כמו חיזוק תחום הדיבור או היענות חלקה. CBT 50LA, בטכנולוגיית Constant Beamwidth TechnologyTM, מייצג פריצת דרך במובן של עקביות בשליטת תבנית ההקרנה, באמצעות תכנון מורכב של ההקרנה בדיליי אנלוגי וחידוד העוצמות להשגת כיסוי אנכי אופטימלי עקבי. CBT 50LA נמנע מתופעות של כיסוי אנכי צר והקרנה תלולה מעבר ליעד הכיסוי אשר אופיניות בדרך כלל לרמקולי טור בהקרנה ישרה. הגיוון והביצועים של רמקולי CBT פונים לטווח רחב של יישומים כמו חללי הופעות, תחנות תחבורה מרכזיות, אולמות הרצאות, חדרי ישיבות/כנסים, חנויות, בתי תפילה, בתי משפט, פארקי שעשועים, מבואות, בתי קולנוע, וכל יישום אחר הדורש רמקול במראה דיסקרטי, סאונד מצוין ושליטה גבוהה באופן הכיסוי המרחבי.
 
 
רמקול איכותי להתקנות CONTROL 25
JBL
CONTROL 25
רמקול איכותי להתקנות CONTROL 25
רמקול עם מתקן תלייה יחודי
 
 
DIGITALLY STEERABLE SOUND COLUMN SPEAKER
RCF
VSA 2050
DIGITALLY STEERABLE SOUND COLUMN SPEAKER
The VSA 2050 is a multi-amplified vertical steerable array that represents one of the latest RCF applications in terms of digital audio technology.
 
 
רמקול שקוע תקרה 5.25" DANTE 12W/24W
SHURE
MXN5
רמקול שקוע תקרה 5.25" DANTE 12W/24W
רמקול פסיבי על גבי רשת DANTE שתי כניסות ויציאה אחת. מתח ואודיו על גבי רשת. 12W על רשת POE ו24W על רשת POE+
 
 
רמקול תליה להתקנות קבע 4"
YAMAHA
VS4
רמקול תליה להתקנות קבע 4"
שילוב אדיר בין עיצוב פשוט ותחכום פונקציונאלי. סדרת VS מציגה סאונד איכותי המותאם לסביבות עבודה שונות, פנים או חוץ. רמקול הVS הוא חכם וקומפקטי ומתאים לכל מיקום בו נדרשת התייחסות לעיצוב הפנים, כך שבין אם מדובר במסעדה, בית קפה, חנות בגדים וכדומה, הVS הוא הרמקול בשבילכם. הרמקולים מגיעים עם בסיס בצבע לבן מותאם להתקנה מהירה ופשוטה במבחר זוויות.
 
 
רמקול תליה להתקנות קבע 6.5"
YAMAHA
VS6
רמקול תליה להתקנות קבע 6.5"
סדרת VS מציגה סאונד איכותי המותאם לסביבות עבודה שונות, פנים או חוץ. רמקול הVS הוא חכם וקומפקטי ומתאים לכל מיקום בו נדרשת התייחסות לעיצוב הפנים, כך שבין אם מדובר במסעדה, בית קפה, חנות בגדים וכדומה, הVS הוא הרמקול בשבילכם. הרמקולים מגיעים עם בסיס בצבע לבן מותאם להתקנה מהירה ופשוטה במבחר זוויות.