מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  whatsapp  
 


אקוסטיקה
 
ערכת אקוסטיקה לחדר בגודל של עד 14 מ"ר
Primacoustic
London 12™ Room Kit
ערכת אקוסטיקה לחדר בגודל של עד 14 מ"ר
חברת Primacoustic עיצבה בקפדנות את ערכות החדרים על מנת להתמודד עם היבטים אקוסטיים השכיחים בכל החדרים על ידי שילוב רכיבים כגון פאנלים לקירות, לוכדי באס, מפזרים (Diffusers) וחומרת הרכבה לפורמט פשוט לשימוש. ערכת ה London 12 היא ספינת הדגל. היא מאופיינת בפאנלים עשויים מצמר זכוכית בצפיפות גבוהה מצופים בד עמיד אש לספיגה שווה לכל טווח האודיו. מאפיינים אלו הופכים את ערכה זו לבחירה אידיאלית לאולפני הקלטה, שידור ופוסט. כמו כן התכנון החדשני מאפשר התאמה עבור האולפנים הביתיים או חדרי האזנה. הערכה כוללת 12 יחידות בגודל 305X305 מ"מ ו 8 יחידות בגודל 305X914 מ"מ ו2 יחידות בגודל 609X1219 מ"מ. לחבילה מצורפים מתלים יעודיים וברגי תליה תואמים. מגיע ב3 גוונים, שחור, אפור, בז.
 
 
פאנל אקוסטי לתקרה
Primacoustic
Nimbus Ceiling Cloud
פאנל אקוסטי לתקרה
טיפול אקוסטי בתיקרות יכול ליהיות הפתרון הטוב ביותר לשליטה אקוסטית בסאונד. זה נכון בעיקר עבור התקנות מסחריות היכן שחלונות, דלתות ופרטי אומנות אשר אינם מאפשרים מיקום רכיבי אקוסטיקה על הקירות. חברת Primacoustic מספקת מבחר רחב של אמצעים אקוסטיים לתקרה, עבור מגוון רחב של מצבים. מערכת ענן התיקרה המודולרית Stratus עוצבה עבור אולפנים אשר מעוניינים בשליטה מירבית על מיקום המיקס. ה Nimbus ממשיך במסלול דומה אך עם חומרה זולה יותר ההופך אותו אידיאלי לשליטה בסאונד במסעדות, קפיטריות ואזורים עסקיים. מלכודת הבאס ה Cumulus התלת פינתי מותאם בחדרים בעלי שטח מצומצם פנוי בתקרה ובקירות. תיקרות משרדים ניתנות לציוד ב StratoTiles לשיפור אקוסטי, בעוד ה ThunderTiles ניתנים לשיפור האקוסטיקה וכמו כן מניעת סאונד לעבור בין חדר לחדר
 
 
ערכת אקוסטיקה לחדר בגודל של עד 11 מ"ר
Primacoustic
London 10™ Room Kit
ערכת אקוסטיקה לחדר בגודל של עד 11 מ"ר
ערכת אקוסטיקה לחדר בגודל של עד 11 מ"ר. אידיאלי עבור אולפנים ביתיים או קולנוע ביתי. ערכת ה London 10 כוללת 2 פאנלים אקוסטיים לתקרה בגודל 60X120 ס"מ + 8 פאנלים 30X120 ס"מ + 12 פאנלים 30X30 ס"מ הערכה כוללת את אמצעי ההרכבה והוראות להתקנה פשוטה וקלה. הפאנלים עשויים מפיברגלס בצפיפות גבוהה (96 kg/m³), המספקים ספיגה הגבוהה כמעט פי 5 מהחלופות העשויות ספוג. כך למעשה מקבלים ספיגה גבוהה יותר באמצעות פחות פאנלים, בעוד מבטיחים גרף ספיגה אחיד לכל טווח התדרים.
 
 
מסך אקוסטי נייד למיקרופון
Primacoustic
VoxGuard VU
מסך אקוסטי נייד למיקרופון
מחיר קטלוגי: 495
מסך אקוסטי נייד אשר עוצב להנחית את רעשי הרקע מסביב למיקרופון בזמן הקלטה. מבוסס על ספוג אקוסטי בדחיסה גבוהה אשר נועד לספק ספיגה מרבית. המעטפת החיצונית עשויה פולימר ABS מונעת מרעש לא רצוי להיכנס תוך כדי מעבר אויר דרך חריצים מיוחדים המונעים הצטברות של תדרים נמוכים והדהודים השכיחים בסופגים הממוקמים על סטנדים. ה VoxGuard קל לשימוש. המעטפת החיצונית מתמקמת דרך הברגת מתפס המיקרופון ומהודקת על ידו או על ידי מתאם ההברגה המצורפת. לגמישות נוספת, מוט הארכה מצורף לערכה לאפשריות מיקום נוספות.
 
 
בסיס אקוסטי למוניטור אולפן
Primacoustic
Recoil Stabilizer
בסיס אקוסטי למוניטור אולפן
מחיר קטלוגי: 445
היחידה בנויה מ4 אלמנטים קצף בידוד אקוסטי בצפיפות גבוהה מספק בידוד אקוסטי בין הרמקול ומדף. פלטפורמת פלדה בחיתוך לייזר (6 מ"מ) להוספת מסה לייצוב מוניטור הnearfield במקום. פנל קדמי מעוגל מבטל גלים עומדים ומוסיף מסה לפלטפורמה מבלי להגדיל את טביעת הרגל. כרית שימור משטח ניאופרן דק מאבטח את המוניטור nearfield למשטח העליון להעברת אות מקסימלי.
 
 
ערכת אקוסטיקה לחדר בגודל של עד 9 מ"ר
Primacoustic
London 8
ערכת אקוסטיקה לחדר בגודל של עד 9 מ"ר
ערכת אקוסטיקה לחדר בגודל של עד 9 מ"ר אידיאלית עבור אולפנים ביתיים או קולנוע ביתי. ערכת ה London 8 כוללת 8 פאנלים אקוסטיים בגודל 30X30ס"מ + 4 פאנלים לוכדי בס, כל ערכה כוללת את אמצעי ההרכבה והוראות להתקנה פשוטה וקלה. הפאנלים עשויים מפיברגלס בצפיפות גבוהה (96 kg/m³), המספקים ספיגה הגבוהה כמעט פי 5 מהחלופות העשויות ספוג. כך למעשה מקבלים ספיגה גבוהה יותר באמצעות פחות פאנלים, בעוד מבטיחים גרף ספיגה אחיד לכל טווח התדרים. ערכת ה London 8 קיימת בשלושה גוונים: שחור, אפור, בז'.
 
 
מסך אקוסטי
Vicoustic
Flexi Screen - Ultra
מסך אקוסטי
פיתרון אקוסטי נייד ויעיל להקלטת שירה עם חיפוי עץ, מעניק פתרון אקוסטי לכל סוגי המיקרופונים לרבות קונדנסרים, ה-Flexi Screen הינו הפיתרון הנייד האידאלי להקלטת שירה. מוצר זה מאפשר התעלמות ממצבו האקוסטי של החדר ותוכנן על מנת לתת מענה לצורך אמיתי של אולפנים ביתיים ואנשי מקצוע הזקוקים פיתרון נייד. ה- Flexi Screen נבנה תוך הקפדה על שימוש בחומרים באיכות גבוהה המשמשים לחסימה וספיגה של צליל. בתחום המכלול עצמו הצליל נשמע יבש יותר ונקי מרעשי סביבה. היחידה עצמה ניתנת להתאמה למיקרופון בו אתם משתמשים, קלה במשקל בשל שימוש בחומרים איכותיים במינימום משקל המבטיחים חווית שימוש מדהימה.