מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  whatsapp  
 


אביזרים לרמקולים
  
 
מתקן תלייה
JBL
PMB BK CRV
מתקן תלייה
מתקן תליה לבן מרכזי ל-4 רמקולים CONTROL CRV
 
 
מתקן לרמקול
JBL
MTC 29 UB
מתקן לרמקול
מתקן תליה U-BRACKETS לרמקול CONTROL 29AV
 
 
שלט עוצמה מקצועי לרמקולים
TC Electronic
Level Pilot
שלט עוצמה מקצועי לרמקולים
מחיר קטלוגי: 411
ה-Level Pilot הוא התקן לשליטה על הווליום של מוניטורים בעיצוב מקורי. אינו תופס מקום רב על השולחן. בסביבת האולפן מנחת הווליום נדרש בנתיב האות מהמיקסר/ממשק-אודיו אל המוניטורים, ומציע שליטה זמינה בהישג יד על עוצמת האודיו המושמעת. לא רק זמינות ונגישות חשובים כאן, אלא שיש טכנאים שאינם מוכנים לחבר שום התקן אקטיבי שעשוי להשפיע על האות בנקודה קריטית זו של בקרה, ומעדיפים מנחת אנלוגי פסיבי, ואם אפשר, בעל חיבוריות קו-מאוזן.
 
  
מוניטור אולפני אקטיבי
 
מוניטור אולפני "7
ADAM
T7V
מוניטור אולפני "7
מחיר קטלוגי: 1069
מוניטור שדה קרוב אקטיבי לאולפן
 
 
מוניטור אולפני "5
ADAM
T5V
מוניטור אולפני "5
מחיר קטלוגי: 915
מוניטור שדה קרוב אקטיבי לאולפן
 
 
מוניטורים שדה קרוב
Avantone Pro
Mixcube Active
מוניטורים שדה קרוב
מוניטורים קואקסליים אקטיביים המיועדים לרפרנס - שדה קרוב
 
 
מוניטור אולפן
Behringer
B1030A
מוניטור אולפן
מחיר קטלוגי: 1803
High-Resolution, Active 2-Way Reference Studio Monitor with 5.25" Kevlar Woofer
 
 
מוניטור אולפן
Behringer
B2031A
מוניטור אולפן
מחיר קטלוגי: 2524
High-Resolution, Active 2-Way Reference Studio Monitor
 
 
מוניטור אולפני מוגבר "5.7
DYNAUDIO
BM Compact mkIII
מוניטור אולפני מוגבר "5.7
ה-BM Compact mkIII הוא מוניטור טווח קרוב קומפקטי ברמה גבוהה ביותר. עם טווח דינאמי אולטרה גבוה, הוא מגיע הרבה יותר גבוה מרמקולים אחרים באותה רמה, בזכות העיצוב החכם שלו. ה-BM Compact mkIII מספק ביצועים יוצאי דופן הודות לרכיבי האלומניום הקלים הנמצאים בתוך האלמנטים שלו, שנבנו בעבודת יד. יחד עם המוניטור תקבלו סטנד שולחני סופר איכותי של חברת IsoAcoustic המאפשר בידוד והתקנה מושלמת.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר ''5
DYNAUDIO
BM5 MKIII
מוניטור אולפני מוגבר 5
מחיר קטלוגי: 2678
ה-BM5 mkIII הוא דור ההמשך של ה-BM5A mkII המוצלח. עם SPL גבוה יותר, טווח תדרים רחב יותר וניצול כוח טוב יותר בהשוואה לקודמו, ה-BM5 mkIII מספק ביצועים טובים יותר מרמקולים גדולים ויקרים ממנו. יחד עם המוניטור תקבלו סטנד שולחני סופר איכותי של חברת IsoAcoustic המאפשר בידוד והתקנה מושלמת.
 
 
מוניטור אולפני 6.9" עם DSP
DYNAUDIO
AIR6
מוניטור אולפני 6.9" עם DSP
Two-way active nearfield monitor - 6.9" woofer and 1.1" soft dome tweeter AIR6 is developed for both stereo and multichannel monitoring in any demanding environment. Post production facilities and music recording and mixing studios will benefit greatly from the technology and clear monitoring that AIR6 provides. Installing an AIR6 system will be equally advantageous when it comes to small film editing rooms and OB vans.
 
 
מוניטור אולפן אקטיבי 7"
DYNAUDIO
BM6A
מוניטור אולפן אקטיבי 7"
מחיר קטלוגי: 4454
מוניטור מוגבר מקצועי לשדה שמיעה קרוב עם תחום תדרים רחב וסאונד נקי, פאנצ'י, מדויק ושקוף במיוחד המאפשר הבחנה בפרטים הקטנים ביותר. מתאים להפקה אלקטרונית או אקוסטית, קריינות או פוסט פרודקשן, אולפן מקצועי או חדר חזרות. המוניטורים של Dynaudio Acoustics קנו לעצמם שם עולמי באלפי אולפנים וחדרי חזרות ונחשבים כיום למוצר האיכותי והטוב ביותר בתחום.
 
 
רמקול אולפני 8"
ESI
uniK 08
רמקול אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 3859
סדרת uniK היא תוצאה של 4 שנות מחקר ופיתוח שבוצעו במעבדות ESI גרמניה. התוצאה : מוניטור רפרנס אקטיבי מדהים שמנצח כל מתחרה בתחום המחיר, ואפילו חלק מהמתחרים היקרים יותר. ה uniK מורכב מאלמנט בס בקוטר 8" המיוצר מקבלר וטוויטר Ribbon בעל ממברנה קלה במיוחד שתוכננו במיוחד לצורך שימוש ביחידה הזאת, כך שמוניטור uniK הוא Custom אמיתי כמו שכתוב בספרים. מוניטורים מסדרת uniK תוכננו לתת מענה מדויק ומקצועי בסביבת האולפן המקצועי.
 
 
רמקול אולפני 5"
ESI
UniK 05
רמקול אולפני 5"
מחיר קטלוגי: 2718
סדרת uniK היא תוצאה של 4 שנות מחקר ופיתוח שבוצעו במעבדות ESI גרמניה. התוצאה : מוניטור רפרנס אקטיבי מדהים שמנצח כל מתחרה בתחום המחיר, ואפילו חלק מהמתחרים היקרים יותר. ה uniK מורכב מאלמנט בס בקוטר 5" המיוצר מקבלר וטוויטר Ribbon בעל ממברנה קלה במיוחד שתוכננו במיוחד לצורך שימוש ביחידה הזאת, כך שמוניטור uniK הוא Custom אמיתי כמו שכתוב בספרים. מוניטורים מסדרת uniK תוכננו לתת מענה מדויק ומקצועי בסביבת האולפן המקצועי. שימו לב, המחיר ליחידה.
 
 
רמקול אולפני 8"
ESI
Aktiv 08
רמקול אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 2276
ESI מציגה את סדרת Aktiv, כרטיס הכניסה שלך לעולם המקצועי. סדרת Aktiv תוכננה בכדי לתת את המענה הטוב ביותר למי שרוצה להתחיל לעסוק במוסיקה באופן מקצועי. הרמקול מורכב מאלמנט בס בקוטר 8" המיוצר מקבלר וטוויטר מסוג Silk Dome לשקיפות ללא פשרות, "לב המערכת" או ה- Crossover הוא דגם משופר מסדרת Near הוותיקה והמוצלחת של ESI . מוגבל בתקציב אבל לא רוצה להתפשר – זה המוניטור בשבילך.
 
 
מוניטור אולפני 5"
ESI
Aktiv 05
מוניטור אולפני 5"
מחיר קטלוגי: 1647
ESI מציגה את סדרת Aktiv, כרטיס הכניסה שלך לעולם המקצועי. סדרת Aktiv תוכננה בכדי לתת את המענה הטוב ביותר למי שרוצה להתחיל לעסוק במוסיקה באופן מקצועי. הרמקול מורכב מאלמנט בס בקוטר "5 המיוצר מקבלר וטוויטר מסוג Silk Dome לשקיפות ללא פשרות, "לב המערכת" או ה- Crossover הוא דגם משופר מסדרת Near הוותיקה והמוצלחת של ESI . מוגבל בתקציב אבל לא רוצה להתפשר – זה המוניטור בשבילך.
 
 
מוניטור אולפני 8"
GENELEC
8050B
מוניטור אולפני 8"
ה- 8050B של Genelec הוא מוניטור דו-מגברי המסוגל להפיק עוצמה של מעל 120dB SPL לזוג מוניטורים. עם הענות תדרים מורחבת המגיעה עד ל- 35Hz, ה- 8050B הוא מוניטור דו-מגברי רב עוצמה בעל טווח תדרים רחב.
 
 
מוניטור אולפני 6.5"
GENELEC
8040B
מוניטור אולפני 6.5"
מוניטור מוגבר קומפקטי עם כיווניות מעולה המציג תמונת סאונד מדויקת, ה8040B הוא מוניטור דו-מגברי Bi-Amplified של Genelec בעיצוב קומפקטי במיוחד, המספק ביצועים ברי-השוואה למערכות הגדולות ממנו בהרבה.
 
 
סאבוופר אקטיבי ''10 עם DSP
GENELEC
7260A
סאבוופר אקטיבי 10 עם DSP
ה- 7260A הוא סאבוופר אקטיבי מתקדם של Genelec הכולל DSP ויכולת עבודה ברשת עם תוכנת ניהול הרמקולים של Genelec (התוכנה נמכרת בנפרד) Genelec 7260A הוא סאבוופר אקטיבי עם DSP המביא את הגמישות והדיוק באיקווליזציה של תגובת החדר לרמה חדשה לגמרי. זהו פיתרון רב-עוצמה ומדויק לבקרת תדרים נמוכים, המיועד עבור מערכות מרובות ערוצים 6.1 או 5.1 כמו גם ליישומי סטריאו נפוצים. עם נק' חיתוך תדרים ב- 19Hz הנמוכה מהרגיל, יכולת מוצא צליל עוצמתי ומערכת ניהול בס דיגיטלית מגוונת, ה- 7260A מתאים עצמו לכל סיטואציות הבקרה על התדרים הנמוכים. יחידת המגבר משולבת בתוך מארז הרמקול ומכילה פילטרי קרוסאובר DSP אקטיבי, מעגלי הגנה מפני עומס יתר ואת מגבר הכוח. מערכת ניהול הבס המובנית תומכת בעד שמונה ערוצי כניסות ויציאות (ארבעה חיבורי XLR) עבור אודיו דיגיטלי בפורמט AES/EBU. תדר הפיצול המרכזי של הערוצים ניתן לקביעה בין 50-100Hz. כניסת ערוץ ה- LFE (כניסה 4) כולל פילטר מתכוונן למעבר תדרים נמוכים בין 50-120Hz ומתג רגישות 0/+10dB Genelec Loudspeaker manager (GLM™) היא רשת ותוכנה לניהול רמקולים המעצימה אף יותר את ביצועיו של 7260A: היא כוללת כיוון עוצמות, דיליי מרחקים ואיקוולייזר לשיפור תגובת החדר באמצעות מיקרופון המדידה האמין של ™AutoCal, מערכת כיול תדרים העובדת דרך רשת השליטה של ה- ™GLM (ערכת ה- ™GLM נמכרת בנפרד). מארז רפלקס הבס הספירלי של Genelec, ה- ™LSE, עשוי מיריעת מתכת המגולגלת לצורת ספירלה וחוצצת בין שני פאנלי הצד מ- MDF. טכניקת הבניה החדשנית הזו מאפשרת לצינור רפלקס ארוך להיות מותקן בתוך ארגז קטן, מה שמספק בתוצאה זרימה רב-שכבתית מצויינת עם רעש מערבולתי מינימלי.
 
 
מוניטור קומפקטי 3"
GENELEC
6010A
מוניטור קומפקטי 3"
6010A הוא מוניטור דו-מגברי של Genelec בעיצוב קומפקטי במיוחד, המביא את מוניטין היצרן הידוע באיכויותיו ובסאונד מהשורה הראשונה ישר אל שולחן העבודה שלכם. אידיאלי לחיבור למערכות מחשב או למטרות האזנה קרובת-טווח. מידותיו הקטנות, איכות סאונד מדהימה ומבנה עמיד במיוחד הופכים אותו לאידיאלי עבור שימוש במערכת סאונד ניידת מקצועית או כמקור לחוויית האזנה קבועה ומתמשכת. שילוב אפשרי של חמש יחידות 6010A וסאבוופר 5040A תואם של Genelec מרכיבים מערכת סראונד דינמית ומפורטת יותר מכל מערכת סאונד דומה בגודלה. כניסות RCA בעוצמת Line מאפשרות חיבור של מגוון מכשירים כגון כרטיס קול של מחשב, נגן mp3 נייד או קדם-מגבר. 6010A עוצב ע"י צוות המחקר והפיתוח של Genelec בשיתוף עם המעצב הפיני המהולל Harri Koskinen. מבנה מיציקת אלומיניום בטכנולוגית Minimum Diffraction Enclosure(MDE) ™ עם פינות מעוגלות מונע שבירה ועיוות של גלי הקול ע"י דפנות הרמקולים - בניגוד לרמקולים עם פינות מחודדות. טכנולוגיית Directivity Control Waveguide (DCW™) המתקדמת תורמת לתגובת תדרים שטוחה, יחס סאונד ישיר-להחזרים משופר לצמצום צביעת הסאונד ע"י החדר, תמונת סטריאו וסאונד משופרת, הפחתת עיוות וכל זאת במגוון זוויות האזנה. שני מגברים אינדיוידואלים מובנים בכל רמקול מספקים עוצמה של 12W לכל אלמנט, פילטר Crossover אקטיבי – השיטה האידיאלית לחלוקת הסיגנל בין הדרייברים, לתגובה אופטימלית בהרבה מזו של רמקולים עם crossover פאסיבי. תגובת הבס מגיעה עד ל- 73Hz ברמת עיוות מינימלית. מנגנון reflax בתכנון שפורפרתי ייחודי קמור מעט הנפתח באחורי המוניטור משפר את תגובת הבאסים ומונע דחיסה ועיוותים. תמונת סאונד מדויקת ותכונות כיווניות מצוינות בשילוב גודל קומפקטי ואפשרויות התקנה מגוונות, הופכים את ה- 6010A לרמקולים מושלמים למגוון רב של מטרות!
 
 
סאבוופר אקטיבי 8" בעיצוב קומפקטי במיוחד
GENELEC
7050B
סאבוופר אקטיבי 8" בעיצוב קומפקטי במיוחד
סאבוופר מוגבר באיכות אולפנית בעיצוב קומפקטי במיוחד, עם הענות תדרים נמוכים מאד. Genelec 7050B הוא סאבוופר בעיצוב LSE™ המספק הענות תדרים נמוכים עד ל- 25Hz, עם בהירות ודיוק מדהימים.
 
 
מוניטור אולפני 5"
GENELEC
8030C
מוניטור אולפני 5"
מצוין למטרות בקרת סאונד בטווח האזנה קרוב ומוניטור אידיאלי לאולפני הקלטות ואולפנים ביתיים, תחנות עבודה דיגיטליות, התקנות ובקרת סאונד בסראונד. זוג סטריאו של 8030B ניתן להשלמה עם סאבוופר 7050B של Genelec. 8030B ניתן להצבה במבחר אפשרויות, וכולל ™Iso-Pod - סטנד גומי לבידוד, המאפשר הטיה של המוניטור בכמה זוויות להתאמה מרבית לפוזיציית ההאזנה. כמו כן מונע צביעה של הסאונד העלולה להיגרם מויברציות משטח העבודה ע"י בידוד. חורים בגב המוניטור מאפשרים תלייה או התקנה על קיר. בנוסף, קיימת אפשרות הצבה של המוניטור על סטנד מיקרופון, וחורים בגב המוניטור לאופציית תלייה או התקנה על קיר.
 
 
מוניטור אולפני 4"
GENELEC
8020C
מוניטור אולפני 4"
מחיר קטלוגי: 1710
8020C מצטיין ביישומים המצריכים חיסכון במקום בעוד הוא מנצל לחלוטין את העיצוב הבלתי-שגרתי והטכנולוגיות המתקדמות המאפיינות את סדרת ה- 8000 של Genelec. ה-8020C הוא רמקול מצוין למטרות בקרת סאונד לטווח האזנה קרוב, אולפנים ביתיים, תחנות עבודה דיגיטליות, פוסט-פרודקשן של אודיו ווידאו, יישומים המצריכים ניידות, קולנוע ביתי, הפקת מולטימדיה והאזנה. מתאים במיוחד גם למקומות בהם האקוסטיקה אינה אידיאלית, בזכות טכנולוגיית Directivity Control Waveguide (DCW™)המתקדמת של Genelec. ניתן להשלמה עם סאבוופר 7050B של Genelec. כמו כן חמש יחידות של 8020C בשילוב ה- 7050B מרכיבים מערכת סראונד רבת-עוצמה. תמונת סאונד מדויקת ותכונות כיווניות מצוינות בשילוב גודל קומפקטי ואפשרויות התקנה מגוונות, הופכים את ה- 8020B למוניטור המושלם למגוון רב של יישומים.
 
 
מוניטור אולפני 8"
KRK
VXT8
מוניטור אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 4628
מוניטור ה- VXT עוצב בדמות הקוים המאפיינים את סדרת הדגל של KRK הלא היא- Expose E8B. בסדרת ה- VXT החדשה ישנם שלושה דגמים VXT4, VXT6, VXT8. יחד עם מארז מעוצב ובמידה שווה פונקציונלי, הוא מספק מהוד (resonance) נמוך, אחדות מבנית וכן יכולת לטפל בתדרים נמוכים בשל פתח קדמי המעוצב למניעת מערבולות. תכנון ה VXT משיג תמונת צליל מדהימה והרחבת נקודת ההאזנה (Sweet Spot). כל זה מתבטא במוניטור עם יכולות דיוק הממצב אותו עם רף חדש וגבוה בתחום.
 
 
מוניטור אקטיבי Near-Field Bi-Amped
NEUMANN
KH 80 DSP
מוניטור אקטיבי Near-Field Bi-Amped
מוניטור לעבודה קרובה (Near-Field), מגבר כפול (Bi-Amped, 70+120W) מבית חברת Neumann. מעוצב בטכנולוגיה ובאמצעות הידע המתקדמים ביותר, זהו מוניטור מדוייק ביותר ובו בזמן גמיש מאוד, עם מגבר Class D, ממשק שליטה ברשת, ומגוון רחב של פתרונות ואמצעי התקנה.
 
 
מוניטור אקטיבי Near-Field Bi-Amped
NEUMANN
KH 120a-g
מוניטור אקטיבי Near-Field Bi-Amped
מוניטור לעבודה קרובה (Near-Field), מגבר כפול (Bi-Amped, 2*50W) מבית חברת Neumann. מעוצב בטכנולוגיה ובאמצעות הידע המתקדמים ביותר, זהו מוניטור מדוייק ביותר ובו בזמן גמיש מאוד, עם מגבר אנלוגי AB ומגוון רחב של פתרונות ואמצעי התקנה.
 
 
סאב אולפני אקטיבי "10
QUESTED
SB10R
סאב אולפני אקטיבי "10
סאב אולפני אקטיבי לשימוש עם המוניטורים מסדרה S
 
 
מוניטור אולפני אקטיבי "6.5
QUESTED
S7R
מוניטור אולפני אקטיבי "6.5
מוניטור אולפני אקטיבי
 
 
זוג מוניטורים מוגברים ''3 Bluetooth
SAMSON
Samson MediaOne BT3
זוג מוניטורים מוגברים 3 Bluetooth
הרמקולים האקטיביים MediaOne של Samson נותנים מענה לכל צרכי המולטימדיה שלכם. בזכות חיבוריות ה-Bluetooth שלהם, תוכלו לקשרם לסמארטפון, המחשב הנייד או הטאבלט שלכם באופן אלחוטי כדי לשדר אודיו. ממיקסוס ערוצים ועד למשחקי מחשב, מוניטורים רב-תכליתיים אלו מספקים פתרון אמין. ה-Samson MediaOne BT3 מגיעים עם וופרים "3 וטוויטרים "3 הניזונים מ-15W של עוצמה. מארזים מכוונים-לדיוק עם פתחים אחוריים מספקים צלילי בס עשירים, בעוד מאפשרים לרמקולים להישאר קרירים. הודות לרכיבים איכותיים ועיצוב חדשני, הגיוון של המוניטורים האלה מבטיח איכות סאונד מקצועית וביצועים אמינים לכל מטרה.
 
 
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים ''8
SAMSON
Resolv SE8
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים 8
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE8 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE8.
 
 
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים ''5
SAMSON
Resolv SE5
זוג מוניטורים אולפניים מוגברים 5
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE5 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE5.
 
 
מוניטור אולפן 6"
SAMSON
Resolv SE6
מוניטור אולפן 6"
המוניטורים האקטיביים האולפניים Samson Resolv SE6 נהנים מהחידושים האחרונים בתחום הנדסת הרמקולים ומעניקים לכם איכות-רפרנס בכל עוצמת שמע. כוללים מגבר כוח ייעודי וקרוסאובר מדויק לאיזון צלילי מושלם. וופר סיבי-פחם מעביר בסים הדוקים ונשלטים, בעוד טוויטר כיפה-רכה משרת תדרים גבוהים נרחבים עם סאונד טבעי וללא הדהוד. מתג להרמת הטרבל מאפשר לכם להתאים את המוניטור בצורה הטובה ביותר לסביבות מיקס שונות ומוליך גל מסונכרן-זמן נותן לכם פיזור שווה באזור האזנה רחב עם הטיית-גל (Diffraction) מינימלית. לבקרת סאונד מדויקת במחיר אטרקטיבי, בדקו את ה-Samson Resolv SE6.
 
 
מוניטור אולפני 8"
Tannoy
Reveal 802
מוניטור אולפני 8"
מחיר קטלוגי: 1511
ממקססים מוזיקה אלקטרונית או היפ-הופ עם הרבה תדרים נמוכים? ה-Reveal 802 ידאג לכם. שלא תחשבו פעמיים, זהו המוניטור "טווח קרוב" המשולם לאוהבים הבאסים, והוא נשען על עשרות שנים של נסיון בבניית רמקולים. וופר ה-"8 וטוויטר ה-"1 יאמרו לכם בדיוק מה קורה במיקס שלכם, דרך קרוסאובר אקטיבי מדוייק להפליא. שלבו זאת עם מודול ה-100W Bi-Amp, ותקבלו באס יציב כסלע בכל ווליום.
 
 
מוניטור אולפני 4"
Tannoy
REVEAL 402
מוניטור אולפני 4"
מחיר קטלוגי: 751
אל תתנו למידות הקטנות של ה-Reveal 402 להטעות אתכם. שנים של נסיון בבניית ושיפור רמקולים הם הבסיס ליצירתו. התוצאה היא סאונד אדיר המופק באמצעות וופר "4 סופר יעיל, וטוויטר "3/4 סופר מדוייק.
 
 
מוניטור אולפני 5"
Tannoy
Reveal 502
מוניטור אולפני 5"
מחיר קטלוגי: 941
ה-Reveal 502 מספק בהירות טונאלית מושלמת ע"י שימוש בעשרות שנים של נסיון בבניית רמקולים. בין אם אתם עושים רוק, ג'אז, בלוז, מטאל, אלקטרוני או כל סגנון מוזיקלי שהוא, כנות אכזרית היא המפתח בשעת המיקס. ה-Reveal 502 עושה בדיוק את מה שכתוב עליו - הוא מגלה לכם את האמת על המיקס שלכם.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר ''6.5 (לבן)
YAMAHA
HS-7W
מוניטור אולפני מוגבר 6.5 (לבן)
המוניטור האולפני המוגבר Yamaha HS7 יסייע לכם ליצור הקלטות שנשמעות טוב יותר. את המוניטורים לטווח-קרוב של Yamaha עם קונוסי הוופר האייקוניים בצבע לבן ניתן למצוא באולפני הקלטות רבים בעולם מאז פריצתו של דגם ה-NS-10 המקורי בסוף שנות ה-70. בימאהה מעולם לא נחו על זרי הדפנה והמשיכו לפתח ולשפר, עם סדרת HS של מוניטורים עם הגברה נפרדת לכל אלמנט (bi-amp) ומארזים עם פתחי איוורור שהונדסו בצורה מדעית בכדי שהמוניטור יעביר דיוק מדהים וצביעה נמוכה ככל האפשר. אל תמקססו בחושך. התעקשו על התוצאה שאתם רוצים בלי לנחש, עם המוניטורים Yamaha HS7.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר 6.5"
YAMAHA
HS-7
מוניטור אולפני מוגבר 6.5"
המוניטור האולפני המוגבר Yamaha HS7 יסייע לכם ליצור הקלטות שנשמעות טוב יותר. את המוניטורים לטווח-קרוב של Yamaha עם קונוסי הוופר האייקוניים בצבע לבן ניתן למצוא באולפני הקלטות רבים בעולם מאז פריצתו של דגם ה-NS-10 המקורי בסוף שנות ה-70. בימאהה מעולם לא נחו על זרי הדפנה והמשיכו לפתח ולשפר, עם סדרת HS של מוניטורים עם הגברה נפרדת לכל אלמנט (bi-amp) ומארזים עם פתחי איוורור שהונדסו בצורה מדעית בכדי שהמוניטור יעביר דיוק מדהים וצביעה נמוכה ככל האפשר. אל תמקססו בחושך. התעקשו על התוצאה שאתם רוצים בלי לנחש, עם המוניטורים Yamaha HS7.
 
 
מוניטור אולפני 5"
YAMAHA
HS-5
מוניטור אולפני 5"
הדור הבא של המוניטור האגדי הידוע NS-10 של Yamaha. מוניטור מוגבר בעל וופר "5 המתאפיין בצליל בהיר ומדויק.
 
 
מוניטור אולפני מוגבר 8"
YAMAHA
HS-8
מוניטור אולפני מוגבר 8"
את המוניטורים לטווח-קרוב של Yamaha עם קונוסי הוופר האייקוניים בצבע לבן ניתן למצוא באולפני הקלטות רבים בעולם מאז פריצתו של דגם ה-NS-10 המקורי בסוף שנות ה-70. בימאהה מעולם לא נחו על זרי הדפנה והמשיכו לפתח ולשפר, עם סדרת HS של מוניטורים עם הגברה נפרדת לכל אלמנט (bi-amp) ומארזים עם פתחי איוורור שהונדסו בצורה מדעית בכדי שהמוניטור יעביר דיוק מדהים וצביעה נמוכה ככל האפשר. אל תמקססו בחושך. התעקשו על התוצאה שאתם רוצים בלי לנחש, עם המוניטורים Yamaha HS8.
 
רמקול משטחים
 
רמקול משטח מהפכני
Revolution Acoustics
SSP6 Multiducer™
רמקול משטח מהפכני
דרייבר רמקול מהפכני המשתמש במשטחים (קירות, קירות גבס, תקרה, חלונות זכוכית ושולחנות) כדי לצור סאונד עוצמתי ואיכותי
 
  
מוניטור אולפני פסיבי
 
מוניטורים שדה קרוב
Auratone
5C Super Sound Cube
מוניטורים שדה קרוב
מוניטורים שדה קרוב ה"שיטבוקס" המקוריים משנות ה80
 
 
רמקול אולפני פסיבי 6 ¾"
Behringer
TRUTH B2030P
רמקול אולפני פסיבי 6 ¾"
The TRUTH B2030P passive monitor has all the great features of the TRUTH B2030A active monitor with one exception; you provide the amplification. Due to their high-resolution performance, B2030P 2-way reference studio monitors are perfect for nearfield monitoring applications: from small mixing environments to multi-channel surround setups. Our TRUTH monitors have been so wildly successful that we’ve sold thousands upon thousands of them to some of the most critical ears on the planet.
 
 
רמקול PA מוגבר
 
רמקול מוגבר "15 בהספק 1500W
ELECTRO-VOICE
EPX-15P
רמקול מוגבר "15 בהספק 1500W
רמקול מוגבר "15 בהספק 1500W בתיבת עץ עם DSP מובנה
 
 
רמקול מוגבר "12 בהספק 1200W
ELECTRO-VOICE
ELX200-12P
רמקול מוגבר "12 בהספק 1200W
רמקול מוגבר "12 בהספק 1200W עם DSP מובנה
 
 
רמקול מוגבר "15 בהספק 1200W
ELECTRO-VOICE
ELX200-15P
רמקול מוגבר "15 בהספק 1200W
רמקול מוגבר "15 בהספק 1200W כולל DSP מובנה
 
 
רמקול מוגבר "12 בהספק 1500W
ELECTRO-VOICE
EKX-12P
רמקול מוגבר "12 בהספק 1500W
רמקול מוגבר "12 בהספק 1500W בתיבת עץ עם DSP מובנה
 
 
רמקול מוגבר "12 בהספק 1000W
ELECTRO-VOICE
ZLX-12BT
רמקול מוגבר "12 בהספק 1000W
רמקול מוגבר "12 בהספק 1000W עם חיבוריות BLUETOOTH
 
 
רמקול מוגבר "15 בהספק 1000W
ELECTRO-VOICE
ZLX-15BT
רמקול מוגבר "15 בהספק 1000W
רמקול מוגבר "15 בהספק 1000W עם חיבוריות BLUETOOTH
 
 
רמקול מוגבר 15" בהספק של 1000W
ELECTRO-VOICE
ELX115-P
רמקול מוגבר 15" בהספק של 1000W
מחיר קטלוגי: 4693
סדרת ה- Live-X היא הדור החדש של רמקולים לחברות הגברה, הופעות לייב ומתאימה במיוחד להתקנות קבע עבור גני אירועים, אולמות בתי מלון, תיאטראות ופרויקטים. מערכת חזקה ואיכותית לעוצמות גבוהות במיוחד, ובמחיר אטרקטיבי. סדרת Live-X מספקת את הפתרון המושלם לאיכות צליל גבוהה ומקצועית כמו שרק במערכות הגברה של EV מכירים. רמקול אקטיבי מעץ המכיל "1+"15 (בהספק של W1000)
 
 
רמקול מוגבר "10
Gemini
AS-10BLU
רמקול מוגבר "10
רמקול מוגבר עם סאונד אלגנטי ומבנה עמיד
 
 
רמקול מוגבר "15
Gemini
AS-15BLU
רמקול מוגבר "15
רמקול מוגבר עם סאונד אלגנטי ומבנה עמיד
 
 
רמקול מוגבר PR-12
PEAVEY
PR-12
רמקול מוגבר PR-12
מחיר קטלוגי: 2562
רמקול מוגבר 12"
 
 
רמקול מוגבר 15"
PROTECH
500A
רמקול מוגבר 15"
מחיר קטלוגי: 2399
רמקול מוגבר 2WAY במארז פלסטיק קשיח
 
 
רמקול מוגבר ''15
SAMSON
Auro X15D
רמקול מוגבר 15
עוצמה, דיוק ועלות, שלושת הפרמטרים הללו יצרו את ההשראה לSamson's Auro X15D. הרמקול מביא איתו עוצמה של 1,000 וואט יחד עם טכנולוגיית הDSP המציעה טווח תדרים במלוא הספקטרום ורזולוציית אודיו גבוהה בכל דרגת ווליום. רמקול הAuro x15D הוא פיתרון ורסטילי למוסיקאי המופיע, דיג'יים, מרצים והפקות של אירועים בלייב.
 
 
רמקול מוגבר ''12
SAMSON
Auro X12D
רמקול מוגבר 12
עוצמה, דיוק ועלות, שלושת הפרמטרים הללו יצרו את ההשראה לSamson's Auro X12D. הרמקול מביא איתו עוצמה של 1,000 וואט יחד עם טכנולוגיית הDSP המציעה טווח תדרים במלוא הספקטרום ורזולוציית אודיו גבוהה בכל דרגת ווליום. רמקול הAuro x12D הוא פיתרון ורסטילי למוסיקאי המופיע, דיג'יים, מרצים והפקות של אירועים בלייב.
 
 
רמקול מוגבר ''10
SAMSON
Auro D210
רמקול מוגבר 10
Auro D210 מגשר באופן מושלם על הפער בין יישומים ניידים ליישומי התקנות קבועות עם שילוב של עוצמה, ניידות וסאונד יוצא מן הכלל. מצוין להופעות חיות וכמוניטור במה, יישומי חינוך מוסיקלי, מכוני כושר וספורט, תקליטנים, קריוקי ועוד. מציע כוח מוצא של 200W ואודיו צלול בטווח-מלא. אידיאלי למטרות התקנות קבועות, מוסיקאים מופיעים ויישומי הגברה כלליים ומספק פיתרון מגוון המשתלב בקלות בכל מערכת הגברה. עיצוב Class-D קל משקל המפיק סאונד גדול דרך אלמנט תדרים נמוכים נרחבים "10 ואלמנט תדרים גבוהים "1. לגיוון נוסף, הרמקול כולל כניסת Mic/Line עם שליטת ווליום ונורת Clip. יציאת Line מאפשרת שרשור לרמקולים נוספים. ה- D210 כולל שקע לסטנד בקוטר 35 מ"מ וזווית להצבה כמוניטור במה.
 
 
רמקול מוגבר "15
Turbo Sound
Milan M15
רמקול מוגבר "15
מחיר קטלוגי: 4407
M15 הוא רמקול נייד 2WAY 1,100Watts עם 2 כניסות עצמאיות, כניסות מיקרופון וכניסת קו LINE, איקיו 2 תחומים, לימיטר, ופונקציה יציאת מיקס לחיבור לרמקולים מילאנו נוספים להרחבה קלה של המערכת. הרמקולים מצויידים ב2 מגברי Class-D לכל אלמנט, עם קרוסאובר אלקטרוני.
 
 
רמקול מוגבר ''15
YAMAHA
DBR-15
רמקול מוגבר 15
הרמקול המוגבר DBR של Yamaha מציע את אותה טכנולוגיית הקצה אשר פותחה בסדרת DXR היוקרתית, יחד עם מדמי הDSP והמגבר המבטיחים סאונד ברזולוציה גבוהה בכל עוצמת Output. הDBR 15 מציעים דרייבר LF "15 ו HF "2.5. מגבר Class D 1000W וכל זה במשקל של כ 19 ק"ג. המארז עוצב בארגונומיות לנשיאה נוחה ממקום למקום.
 
 
רמקול מוגבר "10
YAMAHA
DBR-10
רמקול מוגבר "10
הרמקול המוגבר DBR של Yamaha מציע את אותה טכנולוגיית הקצה אשר פותחה בסדרת DXR היוקרתית, יחד עם מדמי הDSP והמגבר המבטיחים סאונד ברזולוציה גבוהה בכל עוצמת Output. הDBR 10 מציעים דרייבר LF "10 ו HF "1.4. מגבר Class D 700W וכל זה במשקל של כ-10.5 ק"ג. המארז עוצב בארגונומיות לנשיאה נוחה ממקום למקום
 
 
רמקול מוגבר ''10
YAMAHA
DXR 10
רמקול מוגבר 10
מהרמקול המוגבר Yamaha DXR10 תקבלו צלילות סאונד ועומק שידהימו אתכם. ה-DXR10 הוא רמקול Two-way 10" במארז ABS עמיד וקומפקטי המייצג את טכנולוגיית הסאונד החדישה ביותר מ-Yamaha. רמקול ה-DXR10 מציג ביצועים מקסימליים מעיצוב יעיל המושלם למוסיקאים הניידים בדרכים. ובזכות מיקסר 3-הערוצים המובנה שלו, ה-DXR10 מושלם למצבים בהם אתם זקוקים להגברה אך לא למערכת PA שלמה. בין אם אתם משמיעים מוסיקה מוקלטת או מופיעים לפני קהל, תאהבו את הסאונד השקוף של רמקולי Yamaha DXR10 המוגברים.
 
רמקול PA פסיבי
 
רמקול פסיבי נייד
ELECTRO-VOICE
ZLX Passive
רמקול פסיבי נייד
עיצוב מהפכני מדהים בשילוב האמינות ואיכות הסאונד הבלתי מתפשרת של EV במחירים חסרי תקדים.
 
  
רמקולים להתקנות
 
זוג רמקולים שקועים לתקרה 8'' כולל תיבת תהודה
Kramer Electronics
GALIL 8-C
זוג רמקולים שקועים לתקרה 8 כולל תיבת תהודה
מחיר קטלוגי: 1618
רמקול שקוע להתקנה בתקרה הכולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) רמקול 2Way עם וופר 8'' וטוויטר כיפה 1'' בהספק של 180W 2 יחידות במארז (זוג רמקולים). מתאים לחדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים 6.5" להתקנה על קיר
Kramer Electronics
Galil 6-O
זוג רמקולים 6.5" להתקנה על קיר
מחיר קטלוגי: 1132
זוג רמקולים פאסיביים להתקנה על הקיר. רמקול 2Way עם וופר קוולאר 6.5" + טוויטר 1" כולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) בהספק של 110W. אידיאלים לקולנוע ביתי, כיתות לימוד, חדרי ישיבות, בתי מלון ומסעדות. מגיע בצבע שחור או לבן.
 
 
זוג רמקולים 5.25" להתקנה על קיר
Kramer Electronics
Yarden 5-O
זוג רמקולים 5.25" להתקנה על קיר
מחיר קטלוגי: 1043
זוג רמקולים פאסיביים להתקנה על הקיר. רמקול 2Way עם וופר קוולאר 5.25" + טוויטר 0.5" כולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) בהספק של 80W. אידיאלים לקולנוע ביתי, כיתות, חדרי ישיבות, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 4''
Kramer Electronics
Galil 4-CO
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 4
Galil 4-CO רמקול שקוע פתוח בחלקו האחורי, מתאים לקיר ותקרה. רמקול 2Way עם וופר 4'' וטוויטר כיפה 0.5'' בהספק של 40W כולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי). 2 יחידות במארז (זוג רמקולים). מתאים לחדרי שינה חדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 8''
Kramer Electronics
Galil 8-CO
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 8
מחיר קטלוגי: 994
Galil 8-CO רמקול שקוע פתוח בחלקו האחורי, מתאים לקיר ותקרה. רמקול 2Way עם וופר 8'' וטוויטר כיפה 1'' בהספק של 140W כולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) 2 יחידות במארז (זוג רמקולים). מתאים לחדרי שינה חדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 6.5''
Kramer Electronics
Galil 6-I
זוג רמקולים שקועים לקיר ותקרה 6.5
מחיר קטלוגי: 641
Galil 6-I רמקול שקוע לקיר ותקרה. רמקול 2Way עם וופר 6.5'' וטוויטר כיפה 1'' בהספק של 80W 2 יחידות במארז (זוג רמקולים) מתאים לחדרי שינה חדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לתקרה 4'' כולל תיבת תהודה
Kramer Electronics
Galil 4-C
זוג רמקולים שקועים לתקרה 4 כולל תיבת תהודה
מחיר קטלוגי: 838
Galil 4-C רמקול שקוע הכולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) רמקול 2Way עם וופר 4'' וטוויטר כיפה 0.5'' בהספק של 80W 2 יחידות במארז (זוג רמקולים) מתאים לחדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
זוג רמקולים שקועים לתקרה 6.5'' כולל תיבת תהודה
Kramer Electronics
Galil 6-C
זוג רמקולים שקועים לתקרה 6.5 כולל תיבת תהודה
מחיר קטלוגי: 1006
Galil 6-C רמקול שקוע הכולל שנאי קו 70V או 100V המתאים להתקנת מערך קווי. בורר לבחירת מצבים, עם או בלי שנאי, 8Ω (במצב עוקף שנאי) רמקול 2Way עם וופר 6.5'' וטוויטר כיפה 1'' בהספק של 80W 2 יחידות במארז (זוג רמקולים) מתאים לחדרי ישיבות, כיתות לימוד, בתי מלון, מסעדות.
 
 
Closed-back Ceiling Speakers
Kramer Electronics
SPK-CCV448
Closed-back Ceiling Speakers
The SPK-CCV448 are two-way co-axial 8Ω speakers designed for mounting in the ceiling. They have a closed-back design with a 4-inch metal can and aluminum grilles.
 
 
Ceiling Tile Replacement Speaker
Kramer Electronics
SPK-CCF838
Ceiling Tile Replacement Speaker
The SPK-CC838F speaker is designed for mounting in a 24-inch wide drop ceiling. The units have a perforated steel baffle and integral back box
 
 
Two-Way On-Wall Speakers
Kramer Electronics
spk-oc508
Two-Way On-Wall Speakers
The SPK-OC508 are a pair of high performance speakers that can be mounted on the wall vertically or horizontally, and indoors as well as outdoors. The mounting brackets are made of painted steel that can be attached to each speaker, letting you rotate each speaker to the left or right.
 
 
Three-Way On-Wall Indoor/Outdoor Speakers
Kramer Electronics
SPK-OC608
Three-Way On-Wall Indoor/Outdoor Speakers
The SPK-OC608 is a pair of three-way speakers designed for mounting on the wall. They have an acoustic suspension design and aluminum grilles.
 
 
Two-Way Open Back Rectangular In-Wall Speakers
Kramer Electronics
SPK-IO608
Two-Way Open Back Rectangular In-Wall Speakers
The SPK-IO608 are two-way open-back speakers designed for mounting in the wall. They have an infinite baffle design and aluminum grilles.
 
 
רמקול חזיתי "10 + "5 + "1
JBL
Control 30
רמקול חזיתי "10 + "5 + "1
רמקול "10 +"5 + "1 חזק במיוחד ומוגן . הרמקול מתוכנן להשגת צליל חלק ונקי בכל תחומי התדרים, דבר המבטיח פיזור צליל אחיד ושווה בכל אזור ההשמעה, כל זאת מרמקול קומפקטי המשתלב היטב בכל מקום ובכל עיצוב. לרמקול הגנה מיוחדת מפגעי מזג אויר כולל לחות, קרני שמש ובנוסף, ציפוי מיוחד של הגריל, מגן על הרמקול גם מגשם הפוגע ישירות ברמקול. בנוסף, ישנה הגנה על גם מערכת החיבורים. בעזרת מערכת ההתקנה המיוחדת לחברת JBL, ניתן להתקינו בקלות ולהקשות על גניבת וכמו כן ניתן לכוון את הרמקול אנכית ואופקית בהתאם לכיסוי הנדרש. גם ברמקול זה קיימת מערכת הגנה ייחודית מפני עומס יתר וביחד עם שאר ההגנות, ניתן להבין כי רמקול זה הוא הפיתרון האידיאלי לכיסוי שטחים פתוחים הדורשים עוצמה ואיכות שמע.
 
 
רמקול מגוון להתקנות "4+"4+"0.75
JBL
Control CRV
רמקול מגוון להתקנות "4+"4+"0.75
רמקול מעוצב עם טרנספורמר 70V/100V. עמיד במזג האויר. בעיצוב מקומר ייחודי ועכשווי. שני אלמנטי וופר "4 מספקים איכות סאונד מעולה. מספר רמקולים ניתנים להצבה בחצי מעגל, או מעגל מלא ב- 360º.
 
 
רמקול חזיתי "8 + "1 מוגן מים
JBL
JBL Control 29AV
רמקול חזיתי "8 + "1 מוגן מים
כולל שנאי קו 110/55/18/14W Outdoor מוגן מים IPX5 רמקול "8 + "1 מוגן במיוחד מפגעי מזג אויר ויחד עם זאת מפיק סאונד היי-פיי בפיזור רחב ושווה בכל תחומי התדרים ובכל אזור השמיעה. הרמקול מוגן במיוחד מפגעי מזג אויר ויחד עם מערכת הגנה מעומס יתר ופאנל חיבורים אטום, נותן תשובה למקומות פתוחים בהם נדרשת איכות השמעה גבוהה מרמקול קומפקטי. הרמקול מגיע עם מערכת ההתקנה הייחודית ל-JBL, המאפשרת התקנה קלה ומקשה על גניבתו. שופר מתכוונן מאפשר התקנה אופקית או אנכית. לרמקול הגנה מגנטית כך שניתן להציבו בסמוך למוניטור וידיאו ובנוסף, טרנספורמטור באיכות גבוהה מאפשר עבודה עם מגברי 70/100 וולט.
 
 
רמקול שקוע תקרה "8 בהספק 25W
JBL
CONTROL 8138
רמקול שקוע תקרה "8
בהספק 25W
רמקול תקרה "8 המיועד להתקנה עם Back-can שקוע תקרה, לביצועי אודיו מצוינים במחיר אטרקטיבי. אידיאלי למגוון יישומים מסחריים החל ממסעדות וחנויות וכלה במשרדים מקצועיים ודלפקי קבלה
 
 
רמקול שקוע תקרה "12 + "1.5 בהספק 250W
JBL
Control 322C
רמקול שקוע תקרה "12 + "1.5
בהספק 250W
רמקול "12 + "1.5 שקוע תקרה וחזק במיוחד, המפיק טווח תדרים מלא ואיכותי, ומסוגל לכסות אזור השמעה רחב. איכות התכנון, הבניה והסאונד הופכים רמקול זה לאידיאלי בכל מקום הדורש ווליום גבוה בשילוב איכות סאונד מעולה, מרמקול שקוע תקרה, בעל מראה עדכני ונקי, הן כמערכת ראשית והן כמערכת מוסיקת רקע. רמקול זה עומד במבחן איכות מחמיר וקפדני על מנת להבטיח חיי מוצר ארוכים, טיפול מינימלי ואיכות ללא פשרות. האופציה לתיבה שקועת תקרה, מספקת אפשרות להפוך רמקול זה לבעל ביצועים מקבילים לרמקול באיכות גבוהה, הבנוי מארגז עץ.
 
 
רמקול להתקנה בהספק 100W
JBL
Control 126 W
רמקול להתקנה בהספק 100W
רמקול קטן מידות הכולל וופר "6.5 + טוויטר "1, המתאים לכל מקום בו נדרשת איכות סאונד גבוהה מרמקול בעל נוכחות עיצובית מינימלית, כגון חדרי ישיבות, אזורי קבלת פנים, מסעדות, שדות תעופה, קניונים, ספינות נוסעים, מוזיאונים וכל מקום בו נדרשת שמיעה היקפית באיכות גבוהה. איכות החומרים המעולה, של הוופר והטוויטר, מאפשרת לרמקול זה טווח תדרים רחב במיוחד, הנע מ-38 הרץ! ועד ל-20 קילוהרץ ולמרות גודלו, הרמקול מסוגל לשמש לא רק להשמעת מוסיקת רקע, אלא גם כרמקול איכותי במערכת ראשית הדורשת עצמת שמע חזקה. חיתוך התדרים בקרוסאובר המותקן ברמקול, מאפשר הפקת תדרי אמצע טבעיים ופיזור סאונד רחב ואיכותי וכמו כן ניתן לכוון את הטוויטר לאזור ההשמעה הרצוי, ללא עיוות תדרים.
 
 
רמקול שקוע לקיר בהספק 120W
JBL
Control 128W
רמקול שקוע לקיר בהספק 120W
מקול הכולל וופר "8 + טוויטר "1, המתאים לכל מקום בו נדרשת איכות סאונד גבוהה מרמקול בעל נוכחות עיצובית מינימלית, כגון חדרי ישיבות, אזורי קבלת פנים, מסעדות, שדות תעופה, קניונים, ספינות נוסעים, מוזיאונים וכל מקום בו נדרשת שמיעה היקפית באיכות גבוהה. איכות החומרים המעולה, של הוופר והטוויטר, מאפשרת לרמקול זה טווח תדרים רחב במיוחד, הנע מ-30 הרץ! ועד ל-20 קילוהרץ ולמרות גודלו, הרמקול מסוגל לשמש לא רק להשמעת מוסיקת רקע, אלא גם כרמקול איכותי במערכת ראשית הדורשת עצמת שמע חזקה. חיתוך התדרים בקרוסאובר המותקן ברמקול, מאפשר הפקת תדרי אמצע טבעיים ופיזור סאונד רחב ואיכותי וכמו כן ניתן לכוון את הטוויטר לאזור ההשמעה הרצוי, ללא עיוות תדרים.
 
 
רמקול שקוע תקרה "4 בהספק 15w
JBL
CSS8004
רמקול שקוע תקרה "4
בהספק 15w
רמקול שקוע תקרה ליישומים מסחריים מסדרת Commercial Series של JBL המציעה ביצועים מצוינים במחירים אטרקטיביים במיוחד. מצוין למערכות כריזה והשמעת מוסיקה בחנויות, מסעדות, בתי ספר ובמתקנים ציבוריים נוספים. רגישות גבוהה מאפשרת עוצמת סאונד מקסימלית אפילו במתח שנאי נמוך, ושופר רחב מבטיח פיזור מצוין
 
 
רמקול שקוע תקרה "8 בהספק 20W
JBL
CSS80018
רמקול שקוע תקרה "8
בהספק 20W
רמקול שקוע תקרה ליישומים מסחריים מסדרת Commercial Series של JBL המציעה ביצועים מצוינים במחירים אטרקטיביים במיוחד. מצוין למערכות כריזה והשמעת מוסיקה בחנויות, מסעדות, בתי ספר ובמתקנים ציבוריים נוספים. רגישות גבוהה מאפשרת עוצמת סאונד מקסימלית אפילו במתח שנאי נמוך, ושופר רחב מבטיח פיזור מצוין.
 
 
רמקול שקוע תקרה "4 בהספק 20W
JBL
Control 8124
רמקול שקוע תקרה "4
בהספק 20W
רמקול "4 לטווח תדרים מלא המציע ביצועים גבוהים ואמינים והתקנה קלה. אלמנטים בעלי רגישות גבוהה יעבירו מקסימום עוצמות סאונד תוך שימוש במינימום עוצמת מגבר. והכל בעיצוב עדכני עם גריל מעוצב, המביאים אלגנטיות וביצועים לכל התקנה של מערכת סאונד בסיסית או לכל התקנה שלא דורשת Back-can.
 
 
רמקול שקוע תקרה "8 בהספק 25W
JBL
CONTROL 8128
רמקול שקוע תקרה "8 בהספק 25W
רמקול "8 חסכוני לטווח תדרים מלא המציע ביצועים גבוהים ואמינים והתקנה קלה. מיועד עבור יישומים מסחריים. דרייברים בעלי רגישות גבוהה יעבירו מקסימום עוצמות סאונד תוך שימוש במינימום עוצמת מגבר. והכל בעיצוב עדכני עם גריל מעוצב ו-open-back - המביאים אלגנטיות וביצועים לכל התקנה של מערכת סאונד בסיסית מסחרית או לכל התקנה שלא דורשת backcan.
 
 
רמקול שקוע תקרה "4.5 + "0.5 בהספק 15W
JBL
CONTROL 24C MICRO
רמקול שקוע תקרה "4.5 + "0.5
בהספק 15W
רמקול "4.5 + "0.5 שקוע תקרה וקומפקטי, המפיק טווח תדרים מלא ואיכותי למוסיקת רקע וכמו כן למערכות משולבות מוסיקת רקע / כריזה. גודלו ואיכות הסאונד שלו הופכים רמקול זה לאידיאלי בכל מקום בו נדרשת התקנת רמקולים שקועי תקרה כגון משרדים, חנויות, אולמות אירועים, מסעדות ואף שדות תעופה. איכות הרמקול מבטיחה ביצועים מעולים וכיסוי השטח הנדרש באופן שווה, חיסכון בעלויות עקב הצורך במספר קטן של רמקולים וחיי מוצר ארוכים.
 
 
רמקול שקוע תקרה "6.5 + "0.75 בהספק 75W
JBL
CONTROL 26C
רמקול שקוע תקרה
"6.5 + "0.75
בהספק 75W
רמקול "6.5 + "0.75 שקוע תקרה וחזק במיוחד, המפיק טווח תדרים מלא ואיכותי, ומסוגל לכסות אזור השמעה רחב. איכות הסאונד הופכת רמקול זה לאידיאלי בכל מקום הדורש איכות סאונד מעולה, מרמקול שקוע תקרה, הן כמערכת ראשית והן כמערכת מוסיקת רקע, כגון מסעדות, בתי מלון, אולמות אירועים וכד'.
 
 
רמקול שקוע תקרה "2.5 בהספק 30W
JBL
CONTROL 42C
רמקול שקוע תקרה "2.5
בהספק 30W
רמקול שקוע תקרה "2.5 אולטרה קומפקטי. ביחד עם סאב וופר שקוע התקרה Control 42CS/T מתקבלת מערכת עוצמתית עם סאונד טבעי המושלם עבור יישומים הדורשים טווח תדרים רחב וביצועי אודיו מרשימים, עם ויזואליות מינימלית.
 
 
רמקול שקוע תקרה "8 + "1 בהספק 150W
JBL
Control 328c
רמקול שקוע תקרה "8 + "1
בהספק 150W
רמקול מקצועי, "8 + "1 באיכות גבוהה ביותר, שתוכנן להפקת ביצועים מעולים מרמקול במבנה קואקסיאלי. רמקול זה מבטיח תוצאות של רמקול "12 אינץ' כך שניתן לחסוך בעלויות התקנה ויחד עם זאת להבטיח תוצאה מעולה מבחינת איכות סאונד וכיסוי שטח נרחב. כדי להבטיח ביצועים מעולים ואורך חיים ארוך, מוצר זה עובר סידרת מבחנים מדוקדקת וקפדנית במיוחד הידועה כמחמירה ביותר בתעשיית הרמקולים. המראה הנקי והאלגנטי של הגריל העגול, מתאים למגוון רחב של עיצובים ויישומים בהם נדרשים צליל מעולה ומראה עדכני.
 
 
רמקול שקוע תקרה "6.5 + "1 בהספק 150W
JBL
Control 226c
רמקול שקוע תקרה "6.5 + "1
בהספק 150W
רמקול מקצועי, וופר "6.5 + טוויטר "1 באיכות גבוהה ביותר. מיועד למקומות בהם נדרשת איכות סאונד מעולה מרמקולים שקועי התקרה. לדגם זה תיבת תהודה, לטווח תדרים רחב במיוחד. הרמקול מתוכנן לביצועים מעולים במיוחד ולחיי מוצר ארוכים ללא טיפול ותחזוקה. הפיזור הרחב מבטיח איכות סאונד מעולה יחד עם חיסכון במספר הרמקולים, כלומר חיסכון בעלויות. המראה הנקי והאלגנטי מתאים למגוון רחב של עיצובים ויישומים בהם נדרשים צליל מעולה ומראה עדכני.
 
 
מערכת רמקולי מערך (Line Array) עם CBT 70JE + CBT 70J
JBL
CBT 70J + 70JE
מערכת רמקולי מערך (Line Array) 
עם CBT 70JE + CBT 70J
רמקול CBT 70J בתוספת רמקול הרחבה נוסף (CBT 70JE) באורך 70 ס"מ עם ארבעה וופרים "5. הדגם CBT 70JE משמש הרחבה לדגם ה-70J, כך ששליטת המרקם מוכפלת באמצעות הגובה ומכאן מאפשרת תדר נמוך יותר בהקרנה יציבה, כמו גם הכפלת ההספק שניתן לשאת. בתוצאה מקבלים תחום נמוך מורחב ועמידות של 1000 וואט ממושך. בשימוש עם עמודות אלה ניתן לכוון את מירקם הכיסוי באמצעות מיתוג בין מצב "רחב" (בהתקנה להשלכה בינונית) לבן מצב "צר" (להשלכה רחוקה). בצורה זו ה-CBT יכול לעמוד בדרישות מגוונות של יישומי התקנה, ובנוסף מציע הגנת SonicGuard דינמית כנגד עומס יתר ולהנחתת עיוותים בעוצמות גבוהות, כמו גם אפשרות-משתמש לעצב את הצליל בהתאם ליישום, כמו חיזוק תחום הדיבור או היענות חלקה. הגיוון והביצועים של רמקולי CBT פונה לטווח רחב של יישומים כמו חללי הופעות, תחנות תחבורה מרכזיות, אולמות הרצאות, חדרי ישיבות/כנסים, חנויות, בתי תפילה, בתי משפט, פארקי שעשועים, מבואות, בתי קולנוע, וכל יישום אחר הדורש רמקול במראה דיסקרטי, סאונד מצוין ושליטה גבוהה באופן הכיסוי המרחבי. זמין בצבעים שחור ולבן.
 
 
רמקול מערך (Line Array) טורי 16 טוויטרים "1 ו- 4 וופרים "5
JBL
CBT 70J
רמקול מערך (Line Array) טורי
16 טוויטרים "1 ו- 4 וופרים "5
קיבל את כינויו הודות לצורה ה-J, הדגם CBT 70J מציע מכוורת קואקסיאלית עם פיצול לשני תחומי תדר, 16 טוויטרים בעלי כיפה רכה ו-4 דרייברים "5 לתדר נמוך בגובה עמודה של 70 ס"מ. תצורת ה-J עובדת בתיאום עם טכנולוגיית הקרן האחידה כדי להשיג כיסוי אסימטרי מכוון (Constant Beamwidth TechnologyTM). בשימוש עם עמודות אלה ניתן לכוון את מירקם הכיסוי באמצעות מיתוג בין מצב "רחב" (בהתקנה להשלכה בינונית) לבין מצב "צר" (להשלכה רחוקה). בצורה זו ה-CBT יכול לעמוד בדרישות מגוונות של יישומי התקנה, ובנוסף מציע הגנת SonicGuard דינמית כנגד עומס יתר ולהנחתת עיוותים בעוצמות גבוהות, כמו גם אפשרות-משתמש לעצב את הצליל בהתאם ליישום, כמו חיזוק תחום הדיבור או היענות חלקה. הגיוון והביצועים של רמקולי CBT פונים לטווח רחב של יישומים כמו חללי הופעות, תחנות תחבורה מרכזיות, אולמות הרצאות, חדרי ישיבות/כנסים, חנויות, בתי תפילה, בתי משפט, פארקי שעשועים, מבואות, בתי קולנוע, וכל יישום אחר הדורש רמקול במראה דיסקרטי, סאונד מצוין ושליטה גבוהה באופן הכיסוי המרחבי. זמין בצבעים שחור ולבן.
 
 
רמקול מערך (Line Array) טורי 16 אלמנטים "full-range 2
JBL
CBT 100LA
רמקול מערך (Line Array) טורי
16 אלמנטים "full-range 2
CBT 100 LA מציג עמודה בגובה 100 ס"מ עם 16 דרייברים של "2 ומסוגל להספקים של 325 וואט ממושך, לדרישות מוצא גבוהות. בדגם זה שנאי בעל רוויה נמוכה, כך שניתן להשתמש בו בהתקנות 70V/100V הדורשות פיזור מופץ או כרמקולים לעכבת נמוכה. מציע הגנת SonicGuard דינמית כנגד עומס יתר ולהנחתת עיוותים בעוצמות גבוהות, כמו גם אפשרות-משתמש לעצב את הצליל בהתאם ליישום, כמו חיזוק תחום הדיבור או היענות חלקה. CBT 100LA עם טכנולוגיית Constant Beamwidth TechnologyTM, מייצג פריצת דרך במובן של עקביות בשליטת תבנית ההקרנה, באמצעות תכנון מורכב של ההקרנה בדיליי אנלוגי וחידוד העוצמות להשגת כיסוי אנכי אופטימלי עקבי. CBT 100LA נמנע מתופעות של כיסוי אנכי צר והקרנה תלולה מעבר ליעד הכיסוי אשר אופיניות בדרך כלל לרמקולי טור בהקרנה ישרה. הגיוון והביצועים של רמקולי CBT פונים לטווח רחב של יישומים כמו חללי הופעות, תחנות תחבורה מרכזיות, אולמות הרצאות, חדרי ישיבות/כנסים, חנויות, בתי תפילה, בתי משפט, פארקי שעשועים, מבואות, בתי קולנוע, וכל יישום אחר הדורש רמקול במראה דיסקרטי, סאונד מצוין ושליטה גבוהה באופן הכיסוי המרחבי. זמין בצבעים שחור ולבן.
 
 
רמקול מערך טורי 8 אלמנטים "full-range 2
JBL
CBT 50LA
רמקול מערך טורי
8 אלמנטים "full-range 2
ה-CBT 50LA הינו דגם קומפקטי המציע עמודה בגובה 50 ס"מ עם שורה של 8 דרייברים "2. בדגם זה שנאי בעל רוויה נמוכה, כך שניתן להשתמש בו בהתקנות 70V/100V הדורשות פיזור מופץ או כרמקולים לעכבת נמוכה. מציע הגנת SonicGuard דינמית כנגד עומס יתר ולהנחתת עיוותים בעוצמות גבוהות, כמו גם אפשרות-משתמש לעצב את הצליל בהתאם ליישום, כמו חיזוק תחום הדיבור או היענות חלקה. CBT 50LA, בטכנולוגיית Constant Beamwidth TechnologyTM, מייצג פריצת דרך במובן של עקביות בשליטת תבנית ההקרנה, באמצעות תכנון מורכב של ההקרנה בדיליי אנלוגי וחידוד העוצמות להשגת כיסוי אנכי אופטימלי עקבי. CBT 50LA נמנע מתופעות של כיסוי אנכי צר והקרנה תלולה מעבר ליעד הכיסוי אשר אופיניות בדרך כלל לרמקולי טור בהקרנה ישרה. הגיוון והביצועים של רמקולי CBT פונים לטווח רחב של יישומים כמו חללי הופעות, תחנות תחבורה מרכזיות, אולמות הרצאות, חדרי ישיבות/כנסים, חנויות, בתי תפילה, בתי משפט, פארקי שעשועים, מבואות, בתי קולנוע, וכל יישום אחר הדורש רמקול במראה דיסקרטי, סאונד מצוין ושליטה גבוהה באופן הכיסוי המרחבי.
 
 
רמקול איכותי להתקנות CONTROL 25
JBL
CONTROL 25
רמקול איכותי להתקנות CONTROL 25
רמקול עם מתקן תלייה יחודי
 
 
DIGITALLY STEERABLE SOUND COLUMN SPEAKER
RCF
VSA 2050
DIGITALLY STEERABLE SOUND COLUMN SPEAKER
The VSA 2050 is a multi-amplified vertical steerable array that represents one of the latest RCF applications in terms of digital audio technology.
 
 
רמקול שקוע תקרה 5.25" DANTE 12W/24W
SHURE
MXN5
רמקול שקוע תקרה 5.25" DANTE 12W/24W
רמקול פסיבי על גבי רשת DANTE שתי כניסות ויציאה אחת. מתח ואודיו על גבי רשת. 12W על רשת POE ו24W על רשת POE+
 
 
רמקול תליה להתקנות קבע 4"
YAMAHA
VS4
רמקול תליה להתקנות קבע 4"
שילוב אדיר בין עיצוב פשוט ותחכום פונקציונאלי. סדרת VS מציגה סאונד איכותי המותאם לסביבות עבודה שונות, פנים או חוץ. רמקול הVS הוא חכם וקומפקטי ומתאים לכל מיקום בו נדרשת התייחסות לעיצוב הפנים, כך שבין אם מדובר במסעדה, בית קפה, חנות בגדים וכדומה, הVS הוא הרמקול בשבילכם. הרמקולים מגיעים עם בסיס בצבע לבן מותאם להתקנה מהירה ופשוטה במבחר זוויות.
 
 
רמקול תליה להתקנות קבע 6.5"
YAMAHA
VS6
רמקול תליה להתקנות קבע 6.5"
סדרת VS מציגה סאונד איכותי המותאם לסביבות עבודה שונות, פנים או חוץ. רמקול הVS הוא חכם וקומפקטי ומתאים לכל מיקום בו נדרשת התייחסות לעיצוב הפנים, כך שבין אם מדובר במסעדה, בית קפה, חנות בגדים וכדומה, הVS הוא הרמקול בשבילכם. הרמקולים מגיעים עם בסיס בצבע לבן מותאם להתקנה מהירה ופשוטה במבחר זוויות.